Uitslag Provinciaal Kampioenschap Estafetten – 23.08.2009 – Kapellen
December 9, 2021 at 7:04 am

Uitslag Provinciaal Kampioenschap Estafetten – 23.08.2009 – Kapellen

Op zondag 23 augustus was KAPE – m.m.v. het Provinciaal Comité Antwerpen en het Gemeentebestuur Kapellen – organisator van het “Provinciaal Kampioenschap Estafetten”. Op deze pagina hebben we zowel de uitslag als een verslag van dit kampioenschap gebundeld.




Klik HIER voor het foto-album.



RESULTATEN KAPE-TEAMS

Categorie Ploeg Proef Prestatie Plaats
Benjamins-Meisjes Silke Schröder – Jenthe Dua – Jana Berben en Kathleen Van Thillo 4 x 60 m 42″01 6de in reeks
Julie Shack – Eveliene Maari – Emily Valkeneers en Heleen Vermeulen 4 x 60 m 45″20 5de in reeks
Heleen Vermeulen, Jana Berben en Kathleen Van Thillo 3 x 600 m 7’10″77 9de
Emily Valkeneers, Julie Schack en Jenthe Dua 3 x 600 m 7’46″58 16de
Benjamins-Jongens Immanuel Maari, Oscar Raaffels, Kenny Verhulst en Koen Jr. Peirelinck 4 x 60 m 44″12 5de in reeks
Koen Jr. Peirelinck, Siebe Jordaens en Oscar Raaffels 3 x 600 m 7’19″72 11de
Pupillen-Meisjes Utti Stevens, Laura Maari, Laura Matthysen en Emma Van Laer 4 x 60 m 37″39 2de in reeks
Laura Maari, Utti Stevens en Emma Van Laer 3 x 600 m 6’51″34 13de
Naomi Van Cauter, Valerie Maari en Lara Meyers 3 x 600 m 7’22″68 18de
Pupillen-Jongens Vince De Rycke, Jordi Van den Eynden, Jochem Vermeulen en Vincent Van Wijk 4 x 60 m 35″62 3de in reeks en BRONS
Lander Vermeulen, Glenn Van Thillo, Corneel Raaffels en Robbe Van Riel 4 x 60 m 37″95 4de in reeks
Jordi Van den Eynden, Jochem Vermeulen en Vince De Rycke 3 x 600 m 5’46″89 2de en ZILVER
Vincent Van Wijk, Robbe Van Riel en Stijn Huys 3 x 600 m 6’32″22 8ste
Jordi Richter, Corneel Raaffels en Lander Vermeulen 3 x 600 m 6’50″85 10de
Miniemen-Meisjes Nel Van Ermengem, Jolien Denis, Renée Eykens en Merel Folens 4 x 80 m 46″12 4de in reeks
Annelies Claes, Karo De Rycke, Annelies Van Wallendael en Gabrielle Maari 4 x 80 m 49″30 5de in reeks
Jolien Denis, Merel Folens en Renée Eykens 3 x 600 m 5’28″00 1ste en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Gabrielle Maari, Nel Van Ermengem en Karo De Rycke 3 x 600 m 6’17″12 10de
Miniemen-Jongens Christophe Verhulst, Rémy Eykens, Pieter Van Hooydonck en Joren Baetens 4 x 80 m 47″97 5de in reeks
Pieter Van Hooydonck, Joren Baetens en Mo Abou El Fath 3 x 600 m 5’58″68 10de
Cadetten-Meisjes Jelke De Bruyn, Hanne Tampère, Silke Verstappen en Jente Willaert 4 x 100 m 57″86 5de in reeks
Jelke De Bruyn, Jente Willaert, Silke Verstappen en Lotte Tampère 4 x 800 m 11’51″54 4de
Cadetten-Jongens Marnix Van Laer, Yannik Stevens, Brent Van Steenbrugge en Jago Verweyen 4 x 100 m DISQ.
Scholieren-Meisjes Annelies Van Hooydonck, Saraya Richter, Maïté Bultheel en Liesse Himpens 4 x 100 m 53″60 4de in reeks
Scholieren-Jongens Quinten Van Laer, Tim Verbraeken, Reinout Folens en Glenn Den Haese 4 x 100 m 50″33 4de in reeks
A.C. Dames Laura Bonte, Zarah Bardyn, Lotte Tampère en Carmen Louviaux 4 x 100 m 53″05 4de in reeks
Liesbeth Bardyn, Bo Van den Wyngaert, Veerle Staels en Simone Steylaerts 4 x 100 m 58″17 4de in reeks
Zarah Bardyn, Laura Bonte, Bo Van den Wyngaert en Veerle Staels 4 x 200 m 1’58″13 6de in reeks
Annelies Van Hooydonck, Carmen Louviaux, Liesse Himpens en Maïté Bultheel 4 x 400 m 4’13″91 2de en ZILVER
Carina Michiels, Magda Gaens, Annick Van Gerwen en Simone Steylaerts 4 x 400 m 5’52″27 4de en ZILVER (Masters)
A.C. Heren Kevin Strybos, Kristof Gorts, Bert Schrauwen en Steven Schrauwen 4 x 100 m n.a.
Jeroen Schrauwen, Jesse De Bruyn, Yannick Dobbeleir en Jan Adriaensen 4 x 100 m 51″54 2de in reeks en PROVINCIAAL KAMPIOEN (Juniors)
Kevin Strybos, Kristof Gorts, Bert Schrauwen en Steven Schrauwen 4 x 200 m 1’40″85 3de in reeks
Geert Folens, Peter Jordaens, Bart Van Laer en Luc Vanhaeren 4 x 200 m 1’50″69 4de in reeks en ZILVER (masters)
Tim Vanhaeren, Martin Pallemans, Bram Vanhaeren en Stef Vanhaeren 4 x 400 m 3’23″86 1ste en PROVINCIAAL KAMPIOEN
Jeroen Schrauwen, Jesse De Bruyn, Jan Adriaensen en Yannick Dobbeleir 4 x 400 m 4’01″04 4de en PROVINCIAAL KAMPIOEN (Juniors)
Koen Peirelinck, Marc Tampère, Peter Jordaens en Leo De Rycke 4 x 1500 m 19’48″10 8ste en ZILVER (Masters)




VERSLAG

Laten we maar meteen met de deur in huis vallen … even met de cijfertjes goochelen !

860 atleten

1050 toeschouwers

268 aflossingsploegen

37 KAPE-ploegen

19 Antwerpse atletiekclubs

… en dan hebben we de KAPE-medewerkers, leden van het Provinciaal Comité Antwerpen en officiëlen nog niet meegerekend. Alleen op basis van deze getallen, kan je al spreken van een TOPMEETING op zondag 23 augustus. En dan hebben we het enkel over het organisatorische gedeelte van dit “Provinciaal Kampioenschap Estafetten”. Dit was overduidelijk de “grootste” meeting die KAPE in haar 88-jarige geschiedenis georganiseerd heeft in het gemeentepark en eentje met een ruime “bovengemeentelijke” uitstraling. Het past dan ook om iedereen te bedanken die vóór, tijdens of nà deze meeting een meer dan noodzakelijk handje heeft toegestoken. Ook jullie verdienen een medaille … en in dit geval was dat zeker GOUD !!!

Maar in de eerste plaats draait zo’n kampioenschap natuurlijk om de atleten. En voor dit P.K. Estafetten in Kapellen, hadden we een nooit gezien armada van KAPE-ploegen aan de start gebracht. Uiteindelijk gaven 37 teams het stokje door in de verschillende proeven en categorieën. Alle ploegen individueel bekijken, zou ons dan ook te ver leiden … als we er dan ook nog de 4 namen van de atleten (of de 3 namen bij het nieuwe nummer van de 3 x 600 m) zouden bijzetten, zou al snel blijken dat dit clubblad enige extra bladzijden nodig zou hebben. Daarom een dwarsdoorsnede door de opvallendste prestaties van onze teams !

Beginnen we meteen met onze masters-dames – Carina Michiels, Magda Gaens, Annick Van Gerwen en Simone Steylaerts – in de 4 x 400 m. Voor sommigen een overstapje van toog naar piste, voor anderen een loopje op weg naar de zilveren medaille en een nieuw clubrecord. Ook bij de masters-heren sneuvelden er twee clubrecords. Het mastersteam op de 4 x 200 m met Geert Folens, Peter Jordaens, Bart Van Laer en Luc Vanhaeren haalde een zilveren medaille binnen, net als de collega’s op de 4 x 1500 m met Koen Peirelinck, Marc Tampère, Peter Jordaens en Leo De Rycke.

Het maandenlange “project” van de 4 x 400 m Alle Categorieën met Tim Vanhaeren, Martin Pallemans, Bram Vanhaeren en Stef Vanhaeren deed netjes wat van hen verwacht werd : de provinciale titel binnenhalen én hun clubrecord van vorig jaar nog maar eens scherper stellen. Bij de dames A.C. gingen Annelies Van Hooydonck, Carmen Louviaux, Liesse Himpens en Maïté Bultheel op de 4 x 400 m naar een knappe zilveren medaille.

Bij de juniors-heren kon KAPE – na lange tijd – nog eens een ploeg in lijn brengen. Met dank aan Jan Adriaensendie op de valreep nog inviel om de ploeg compleet te maken – tekende dit kwartet – met verder Jeroen Schrauwen, Jesse De Bruyn en Yannick Dobbeleir – voor twee provinciale kampioenstitels,   respectievelijk op de 4 x 100 m en de 4 x 400 m. Bij deze laatste estafette werd het ook een nieuw clubrecord.

In de jongere categorieën viel er nog een afgetekende provinciale titel te rapen op het nieuwe nummer – 3 x 600 m – bij de miniemen-meisjes. Jolien Denis, Merel Folens en slotloopster Renée Eykens zorgden voor goud. In hetzelfde nummer – maar dan bij de pupillen-jongens – werd het zilver voor Jordi Van den Eynden, Jochem Vermeulen en Vince De Rycke. Dit trio – aangevuld met Vincent Van Wijk – mocht nog eens op het podium in de 4 x 60 m voor een bronzen medaille. De beste KAPE-teams op de 3 x 600 m zetten allemaal een nieuw clubrecord neer. Het zal drummen worden op het podium tijdens de jaarlijkse kampioenenhuldiging op het KAPE-clubfeest in november !

Hugo De Hoon



UITSLAG

4 x 60 meter               Ben Dames Uur=14:20
Reeks:1
1   ACHL                     39.64 Pr. Ant.3
1255 MOONS SIEN
1743 VAN DYCK LIEN
2348 Beck Lynn
933 Cools Nore
2   LIER                     40.82
1366 EYCKMANS HELENE
1361 CHRISTIAENSEN HANNE
2504 BERVOETS STIEN
1360 THEEUWS SAM
3   LYRA                     40.90
782 MATTYS CATO
1128 De Wit Lotte
876 VAN DER VEEKEN NURIA
722 Verschoren Femke
4   OLSE                     40.91
810 VANCAMP NOOR
1155 Ferket Lena
2270 GOOSSENS WIEBE
880 DE DOBBELEER KATO
5   AVKA                     41.30
982 Ruts Leen
2486 Bruwiere Sarah
1282 POTARGENT ASE
877 BRUWIERE MARGO
6   KAPE                     42.01
2490 SCHRODER SILKE
1045 Dua Jenthe
2621 Berben Jana
1354 VAN THILLO KATHLEEN
4 x 60 meter             Ben Dames Uur=14:20
Reeks:2
1   AVZK                     38.01 Pr. Ant.1
961 Laporte Morgan
860 ENGELEN FIEN
659 Van Lent Lotte
729 HEREMANS KATO
2   SPBO                     39.26 Pr. Ant.2
1288 PEETERS LAURA
1876 VERMEIREN MAAIKE
8194 De Rycke Britt
931 Lahey Leonie
3   ESAK                     39.81
1648 Peeters Kaat
1347 Van Loenhout Lora
1649 Dictus Jorien
1650 Geussens Lore
4   VMOL                     40.20
699 Melis Nathalie
724 Raedts Janne
726 Ooms Janne
1772 VAN HOUT CELINE
5   DUFF                     42.31
742 LEEMANS LORE
772 GEERTS SIEN
2186 LEEMANS HANNA
735 CEUTERICK JULIE
6   ACBR                     42.73
2318 Van Hooydonk Evi
1426 DE NAEYER JANIE
1051 Meersman Dorien
980 SAMOY AMELINE
4 x 60 meter             Ben Dames Uur=14:20
Reeks:3
1   ACHL                     39.80
1615 Van Der Auwera Yasmine
1614 Verdonck Floor
1466 PEETERS KATRIEN
1744 PEETERS LORAN
2   OLSE                     41.64
1156 Somers Anne
805 BERNAERT SOFIE
809 DECKERS LISSA
807 D’AES MAAIKE
3   LIER                     41.96
2328 NOUWEN CHARLOTTE
2597 Pelckmans Aline
2376 Nouwen Annelore
2596 Pelckmans Belene
4   VMOL                     43.74
685 Wilms Silke
1111 Verlooy Gina
2530 MOORS ELINE
682 Melis Valerie
5   KAPE                     45.20
8231 SCHACK JULIE
1041 MAARI EVELIENE
1046 Valkeneers Emily
1138 VERMEULEN HELEEN
4 x 60 meter             Ben Heren Uur=14:23
Reeks:1
1   OLSE                     38.39 Pr. Ant.1
2892 Bouwens Dylan
1022 GYSBRECHTS JAN
1021 Bientz Marco
1018 Gabriels Anton
2   LYRA                     39.15 Pr. Ant.3
2226 VERLOOY RUBEN
1005 WITTENS LENNERT
986 Fierens Jorge
1302 Bats Lukas
3   ACHL                     39.37
1518 VLASSENBROECK LIAM
1520 DE WIT BRAM
1971 TORFS KWINTEN
1512 BOECKX STEFAN
4   AVZK                     40.05
852 De Cock Brent
854 Van Lent Seppe
872 Verlinden Tuur
851 Van den Schoor Senne
5   KAPE                     44.12
1311 Maari Immanuel
1307 Raaffels Oscar
2452 VERHULST KENNY
1615 PEIRELINCK KOEN-JR
4 x 60 meter             Ben Heren Uur=14:23
Reeks:2
1   AVKA                     38.85 Pr. Ant.2
1220 DE HERTOGH STANNE
1217 JANSSENS ROBBE
1035 VERMEULEN BEN
1238 MARIS JORDY
2   DUFF                     40.22
1548 PEETERS LODE
978 Steenackers Jitse
947 Wyns Jonas
950 Van de Velde Tim
3   LIER                     41.16
1561 TIBAX JOPPE
2751 VERSCHUEREN ARNE
9094 Van De Velde Jarne
1630 HEYLEN ROBBERT
4   VMOL                     42.88
8991 Nuyts Jens
888 Surgeon Jens
1995 Vanhoof Lars
981 Foets Jorre
5   ESAK                     43.55
8993 De Prins Ksander
2424 GEUSSENS ROBBE
1608 VAN LOENHOUT BERT
1902 DICTUS JENS
4 x 60 meter             Ben Heren Uur=14:23
Reeks:3
1   ACHL                     39.80
1173 VAN REUSEL SENNE
1519 VETS THOMAS
1571 GEENS STIJN
2342 Caerels Stijn
2   OLSE                     40.16
1424 Jimenez Oquendo Rick
1019 Ramael Jasper
1025 VAN LOOVEREN ENOMA
1427 Bammens Simon
3   BRAB                     44.15
8945 Janssens Jason
2374 MOERKERKE TUUR
2377 VREBOS LAURENS
2641 Blommaert Elliott
4   LYRA                     44.22
1610 JENNEN ARNO
1001 WITTENS SENNE
943 SLUYTS DRIES
944 VANLUCHENE OLAF
4 x 60 meter             Pup Dames Uur=14:36
Reeks:1
1   OLSE                     34.98 Pr. Ant.1
3594 Vancamp Hanne
3588 Peers Stien
3596 BAILLIEVIER RANI
3589 BLOCKX DANTE
2   ACHL                     36.53
4977 Scheunders Lemke
4077 Van Besouw Alexandra
4084 HELSEN ELISE
3853 Michiels Becky
3   VMOL                     36.61
4792 Ooms Lenie
3549 Foets Jolien
4570 Van Hout Anneleen
3445 CAERS THALISSA
4   AVKA                     36.62
4111 Mortiers Lio
3847 Melis Mathilde
4115 Utens Nina
4238 Van De Vreken Joke
5   LYRA                     37.99
3502 VAN DEN BROECK LORE
3554 Brouckaert Paulien
4227 De Brandt Naomi
3859 Swenden Felice
4 x 60 meter             Pup Dames Uur=14:36
Reeks:2
1   OLSE                     36.69
3994 Thompson Maaike
3592 Sanders Leen
3597 Baillievier Joni
4288 Claeys Hervee
2   KAPE                     37.39
3872 STEVENS UTTI
3870 Maari Laura
4325 Matthysen Laura
3873 Van Laer Emma
3   VMOL                     38.26
3438 VANBROEKHOVEN LORE
3448 JANSEN JANA
3449 VANDENREIJKEN JESSICA
3457 BREUGELMANS ROSANNE
4   LYRA                     41.08
3858 DIRICKX SILKE
4198 Jennen Jana
3857 Van de Perre Sofie
3658 Goetschalckx Celestine
5   AVKA                     41.45
4107 Schelkens Laura
4108 Schelkens Lyndsey
4662 VANDENBOGAERDE JESSY
3785 VERBERT SARA
4 x 60 meter             Pup Dames Uur=14:36
Reeks:3
1   AVZK                     36.19 Pr. Ant.2
4944 VAN OOSTERWYCK LOTTE
3976 Van Hoogten Marie
3435 MARIS JOLIEN
3401 Bassleer Katinka
2   DUFF                     36.30 Pr. Ant.3
3536 CALEWAERT VALERIE
3516 CROES ELINE
3507 DUTHOO ELISE
3513 VAN DE VELDE SOFIE
3   ESAK                     38.21
4015 COENRAERDS TIBA
4873 Peeters Sille
4282 Nijsen Kim*
4014 Hanssens Marie
4   LIER                     38.98
4211 Gils Eline
4214 De Vos Liesbet
7672
4210 Arras Anki
5   VMOL                     41.20
3550 Vanhoof Diete
3547 Mol Stephanie
3440 WILMS STEFFI
3451 VAN DE REIJD MIEKE
4 x 60 meter             Pup Heren Uur=14:49
Reeks:1
1   ACHL                     34.08 Pr. Ant.1
4466 GEENS JONAS
4090 Goetschalckx Rigo
4091 VAN HOVE ARNE
4955 Van Dyck Jorn
2   LYRA                     35.09 Pr. Ant.2
4204 Dirickx Niels
4209 Bauwens Marc
3851 Sluyts Maarten
3850 Verherstraeten Simon
3   KAPE                     35.92 Pr. Ant.3
4217 De Rycke Vince
4216 Van Den Eynden Jordi
4334 Vermeulen Jochem
5340 Van Wijk Vincent
4   AVZK                     36.04
3762 Van Nuffelen Thomas
3774 Verlinden Floris
3768 Ceulemans Seppe
3981 ENGELEN JAN
5   AVKA                     37.55
3916 VERMEULEN NIELS
4192 Vervroegen Sam
4489 Utens Nils
4134 Janssens Benjamin
6   VMOL                     39.39
3795 Vanbroekhoven Senne
5306 Cox Brecht
3799 Surgeon Yannick
3812 Wouters Sieberen
4 x 60 meter             Pup Heren Uur=14:49
Reeks:2
1   ABES                     35.99
5019 Ramet Yoran
3837 Bedert Oscar
4788 De Prijck Simon
3841 Preaux Maxim
2   OLSE                     36.63
3943 Van Gelder Dries
3931 DECKERS LODE
5242 Schoeters Robin
3934 Gabriels Alexander
3   ACHL                     37.04
4468 Boeckx Cedric
4199 VERVOORT CEDRIC
4092 Caerels Rik
4472 DE WIT ARNE
4   KAPE                     37.95
4333 Vermeulen Lander
4570 Van Thillo Glenn
4219 Raaffels Corneel
5659 Van Riel Robbe
5   LYRA                     38.27
4317 MEHUYS IGNACE
5667 Van Der Weyen Brent
3852 Vanluchene Otto
3845 SWINNEN ILIAS
4 x 80 meter             Min Dames Uur=14:59
Reeks:1
1   LYRA                     43.80 Pr. Ant.1
5937 SWINNEN MORAN
5938 CHAOUI NORA
5936 VAN DER WEYEN JESSIE
6631 VAN DEN BROECK LORE
2   ACHL                     44.22 Pr. Ant.2
6433 Vandenhove Lore
7383 LANSLOTS KATO
6717 Chody Maren
7079 VAN HOECK INE
3   DUFF                     45.48
6250 Van Dessel Lies
5954 DOOSSCHE JODY
5976 DE DOBBELEER ANOUK
6544 DE LAUNOIT LAURA
4   KAPE                     46.12
7133 VAN ERMENGEM NEL
6262 Denis Jolien
6258 EYKENS RENEE
6261 Folens Merel
5   AVZK                     46.84
6482 Vangoidsenhoven Jone
5882 Van Dyck Julie
6782 KEMP ANNELIEN
5877 Daems Olivia
6   ACBR                     48.01
6273 Nagels Lotte
6274 Peeters Katelijne
6298 Horemans Annelies
6209 De Schutter Nathalie
4 x 80 meter             Min Dames Uur=14:59
Reeks:2
1   VMOL                     44.35 Pr. Ant.3
5892 DE RAEVE LISA
6313 De Busser Renee
5899 VANUYTVEN SOFIE
5890 VERREYDT ELISE
2   ACHL                     46.70
6440 Brocken Maxime
6441 Goossens Julie
6718 VAN DAELE LISA
6825 Janssens Iris
3   OLSE                     47.40
6027 VAN UFFELEN NOUSKA
6077 De Dobbeleer Lien
6026 VAN UFFELEN SHARON
6020 BERNAERT ELINE
4   LYRA                     47.71
6538 De Brandt Alyssa
6147 Van Wilderode Mira
5940 HUYSMANS STEFFI
6519 Verheeken Gitte
5   KAPE                     49.30
7067 CLAES ANNELIES
6260 De Rycke Karo
7517 Van Wallendael Annelies
6259 Maari Gabrielle
6   DUFF                     50.21
5977 VAN REETH VIKTORIEN
5951 CUYPERS EMMA
5952 WINDELINCKX ANKE
6545 DE LAUNOIT SARAH
4 x 80 meter             Min Heren Uur=15:10
Reeks:1
1   ACHL                     40.43 Pr. Ant.1
7577 Willems Pieter
6973 OP DE BEECK THOMAS
7589 Janssen Dries
7184 Mees Jef
2   LYRA                     43.45 Pr. Ant.2
6975 CASTREL YENTEL
6807 Vlaminckx Sander
7275 VAN HOYE JORIS
6806 Goetschalckx Vincent
3   ABES                     43.60 Pr. Ant.3
6663 Verduyn Arno
6708 Van Reeth Vincent
6661 Sake Nicolai
6659 Boonen Jannes
4   AVZK                     43.97
6601 BASSLEER JOREN
6899 LAPORTE VINCENT
6628 Verbocht Jens
6800 Engelen Jef
5   KAPE                     47.97
7834 Verhulst Christophe
6985 Eykens Remy
6986 Van Hooydonck Pieter
7067 Baetens Joren
  VMOL                         NA
6634 Vanbroekhoven Stef
7367 Smeyers Brent
8109 Vermeylen Matthias
7298 Swinnen Jef
4 x 80 meter             Min Heren Uur=15:10
Reeks:2
1   AVKA                     44.63
6802 WEEMAES ARNE
7196 VERCAUTEREN JARI
6918 VERBERT TOM
7514 THEUNS SEPPE
2   ACHL                     45.33
7354 Vanheuckelom Rik
6876 VAN REUSEL JENS
7654 Smolders Simon
7632 Geentjens Hannes
3   DUFF                     45.85
6688 Nackaerts Arno
6700 Huber Thomas
7491 Yskout Jorge
7300 Corremans Jordy
4   LYRA                     47.22
7051 DE WIT NIELS
6674 Sluyts Tom
6670 ENGELS VINCENT
6667 Brouckaert Joachim
5   LIER                     49.29
7290 Christiaensen Thomas
7292 Meeus Wouter
7291 Heylen Evert
7288 Gils Maarten
4 x 100 meter             Cad Dames Uur=15:33
Reeks:1
1   DUFF                     51.62 Pr. Ant.1
571 Vande Velde Sara
560 Leemans Jolien
575 LEEMANS LISSE
570 Hugaerts Ine
2   AVKA                     51.86 Pr. Ant.2
648 VERCAMMEN SOFIE
1017 Devrieze Ylonka
945 Marynissen Elies
758 HERMANS INE
3   ACHL                     54.05 Pr. Ant.3
1255 SAISEMA FAI*
1236 Vertommen Stien
1299 Van Sandt Marjolijn
1233 Boonen Katrijn
4   VMOL                     56.67
1397 Van Herreweghen Julie
531 Verwimp Eline
849 Vennekens Evelien
1413 RUTTEN SOFIE
5   KAPE                     57.86
1006 De Bruyn Jelke
807 Tampere Hanne
1416 VERSTAPPEN SILKE
808 Willaert Jente
  LYRA                       DIS
552 Smolders Karlien
557 Tessens Helena
1473 RAEYMAEKERS ULRIKE
794 Verheyen Stefanie
4 x 100 meter             Sch Dames Uur=15:33
Reeks:1
1   LYRA                     49.09 Pr. Ant.1
2346 Francken Anouck
2692 FIERENS MICHELLE
2516 Vanlommel Liesbeth
2409 De Ryck Aurelie
2   VMOL                     51.78 Pr. Ant.2
2323 VANLEEUW ANNELEEN
2324 Prenen Karlien
2553 Vennekens Yasmine
2327 Huysmans Jane
3   OLSE                     51.92 Pr. Ant.3
2575 Semal Lotte
620 Eysackers Elien
2573 Ahmidach Sana
2574 Pauwels Lauranne
4   KAPE                     53.60
2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES
2561 RICHTER SARAYA
2961 BULTHEEL MAITE
2609 Himpens Liesse
5   ACHL                     53.98
2857 GEUDENS HANNE
2512 Janssens Lore
2984 Van Hoeck Leen
2622 Cool Hannah
4 x 100 meter             Cad Heren Uur=15:33
Reeks:1
1   ACBR                     48.60 Pr. Ant.1
723 Timmermans Arthur
908 De Coninck Ben
1241 DECLERCQ PIETERJAN
1645 Kerremans Timo
2   ACHL                     49.16 Pr. Ant.2
1719 Artois Jonas
1009 Verreydt Yentl
1519 Robben Andries
1674 Robben Laurent
3   LYRA                     50.19 Pr. Ant.3
993 Seutin Bernard
911 Geuskens Willem
658 ROELANTS AXEL
659 GOOVAERTS JENS
  AVKA                         NA
1205 Hiele Robin
1015 Luyts Stijn
1726 Annys Nicolas
1272 BROOTHAERTS MATHIAS
  KAPE                       DIS
868 Van Laer Marnix
869 Stevens Yannik
1598 VAN STEENBRUGGE BRENT
1416 VERWEYEN JAGO
4 x 100 meter             Sch Heren Uur=15:38
Reeks:1
1   ABES                     44.78 Pr. Ant.1
3107 Nti Anthony
2398 Bertels Thomas
2402 Tanghe Anton
2397 Akenzua Neil
2   AVKA                     44.88 Pr. Ant.2
2674 Marien Indi
2657 Devrieze Ruben
2461 VERCAMMEN FILIP
2446 GROFFEN ANDY
3   ACHL                     46.15 Pr. Ant.3
2730 DE PAUW BRENT
3035 LEDEGEN DIETMAR
2493 VAN DE VEL DE SOUSA ALEX.
2862 Claessens Bart
4   KAPE                     50.33
2554 VAN LAER QUINTEN
2556 Verbraeken Tim
2555 Folens Reinout
3126 DEN HAESE GLENN
4 x 100 meter             AC Dames Uur=15:56
Reeks:1
1   LIER                     49.79 Pr. Ant.2
605 Geudens Benedicte
1964 Gharafi Yasmine
1523 BELMANS ELSE
432 Bertels Kristel
2   ACHL                     50.77
558 Bogaerts Jasmine
388 Van Laer Griet
1736 Poelmans Isabel
1627 De Jaegher Evi
3   SPBO                     52.59
2441 Pauwels Anneke
1888 Vroemans Anouk
368 Colliers Britt
1298 Verbruggen Lise
4   KAPE                     53.05
1515 Bonte Laura
1863 Bardyn Zarah
806 Tampere Lotte
531 Louviaux Carmen
5   ABES                     53.52
301 Dils Renee
2802 De Prijck Karen
2420 DILS CAMILLE
3029 Coenegracht Charlotte
4 x 100 meter             AC Dames Uur=15:56
Reeks:2
1   ACBR                     49.21 Pr. Ant.1
2663 Clinckers Shauni
1608 Van Brempt Jolien
403 Vercammen Ann
1504 Vercammen Eveline
2   AT84                     50.17 Pr. Ant.3
3020 Dieryck Anouk
1483 Jubitana Naomi
639 MASSON SHARISHA
1572 LEQUESNE MARIJKE
3   SGOL                     52.73
2786 Janssens Marijne
1080 De Ceulaer Stephanie
409 Ivo Kaat
2676 VERMERSCH SKROLAN
4   KAPE                     58.17
1847 Bardyn Liesbeth
394 Van Den Wyngaert Bo
684 Staels Veerle
3921 STEYLAERTS SIMONE
5   AVZK                     63.79 Pr Ant 1 m
2778 Verhaegen Ilse
2761 Volkaerts Sandra
4278 Crauwels Anja
2773 Heremans Agnes
4 x 100 meter             AC Heren Uur=16:25
Reeks:1
1   LIER                     43.56 Pr. Ant.1
3174 Lodewijks Jan
2356 VERCAMMEN KRISTOF
2355 Docquier Ruben
689 BOUCKAERT JENTE
2   SWIN                     44.66 Pr. Ant.2
2099 PULS STEPHEN
2094 Van Heysbroeck Geert
2096 Van Gorp Jonas
2092 Da Silva Francisco
3   OLSE                     45.22 Pr. Ant.3
414 Lossie Yannick
1935 Marquenie Dimitry
2216 Lommaert Jens
3003 Bruylandts Yann
  ACHL                         NA
820 Roevens Yves
449 Van Schoubroeck Antoon
546 Cool Ranec
490 Vanuytven Jonathan
  BRAB                       DIS
2621 De Meester Vincent
905 Heynen Glenn
3276 PIEDJEU RAYMOND JOEL*
526 Cools Tim
  KAPE                         NA
3029 Strijbos Kevin
2425 GORTS KRISTOF
2125 Schrauwen Bert
2124 Schrauwen Steven
4 x 100 meter             AC Heren Uur=16:25
Reeks:2
1   LIER                     48.02 Pr Ant 1m
5833 Dierckx Patrick
5825 THEEUWS BART
7250 Florus Joeri
6790 Van Elsacker Jan
2   KAPE                     51.54 Pr Ant 1j
495 Schrauwen Jeroen
579 De Bruyn Jesse
783 Dobbeleir Yannick
710 Adriaensen Jan
4 x 800 meter             Cad Dames Uur=16:25
Reeks:1
1   DUFF                     10’01.89 Pr. Ant.1
595 Cammaert Anke
576 Coussens Anouk
835 Adriaens Jenthe
571 Vande Velde Sara
2   ARAC                     10’44.29 Pr. Ant.2
589 Onzea Sofie
588 Van Dyck Gitte
591 VAN HERCK YINTHE
586 Segers Floor
3   AVKA                     11’00.27 Pr. Ant.3
615 GROFFEN VICKY
1241 Van Den Berghe Xenia
758 HERMANS INE
946 Verhelst Sanne
4   KAPE                     11’51.54
1006 De Bruyn Jelke
808 Willaert Jente
1416 VERSTAPPEN SILKE
806 Tampere Lotte
4 x 800 meter             Sch Dames Uur=15:22
                             GP
0 ScHACK JULIE KAPE
0 ScHACK JULIE KAPE
0 ScHACK JULIE KAPE
-1 Geen deelnemers
4 x 800 meter             Cad Heren Uur=16:58
Reeks:1
1   OLSE                     8’39.87 Pr. Ant.1s
2528 Bouchikhi Lahsene
2527 MOUBILE MOHAMED
2452 EYSACKERS JOLAN
2526 Hannes Pieter-jan
2   BONH                     8’45.56 Pr. Ant.2s
2779 Heremans Tom
2638 Nauwelaerts Jeroen
2420 YSENBAARDT BOB
2421 VERHEYDEN NICK
3   ARAC                     8’47.31 Pr. Ant.3s
2447 VAN HERCK MARTIJN
2952 Van Schoubroeck Jonas
2431 VERCALSTEREN LAURENS
2427 STOCKMANS CHRISTIAN
4   ACBR                     9’01.64
3178 De Herdt Toon
2767 Van Ballart Maxim
2453 MESENS BEN
2608 Smits Jorn
5   ACBR                     9’11.24 Pr Ant 1c
1616 VERSCHUEREN KEVIN
874 Roelands Mattias
902 Declerck Jim
875 Peeters Stijn
6   DUFF                     9’31.57 Pr Ant 2c
1094 DENIS SIMON
673 ARAS JONAS
677 BLOMMAERTS TOON
670 MATTHYSSENS STEVE
7   OLSE                     9’42.42 Pr Ant 3c
724 Verheyen Bram
747 Van Immerseel Kobe
748 VAN IMMERSEEL SEPPE
1016 Meeus Glenn
8   ACHL                     9’56.25
1009 Verreydt Yentl
855 OP DE BEECK FREDERIC
1059 Van Vlerken Daan
1519 Robben Andries
  KAPE                         NG
2556 Verbraeken Tim
3126 DEN HAESE GLENN
2554 VAN LAER QUINTEN
2555 Folens Reinout
  ACHL                       DIS
1385 MAEYNINCKX JONAS
1674 Robben Laurent
1204 Renap Nils
1006 Renders Yelte
4 x 800 meter             AC Dames Uur=16:59
Reeks:1
1   DUFF                     9’36.87 Pr. Ant.1
2352 Sergooris Freya
2367 VAN REETH MELANIE
281 VAN DE VOORDE LIES
2355 Denis Tessa
2   ACBR                     9’57.32 Pr. Ant.2
553 VANTHILLO BRITT
2913 Matthijssens Donna
2529 Van de Vijver Charis
1793 Hoppenbrouwers Maja
3   ACHL                     10’26.26 Pr. Ant.3
502 Boonen Jolien
1063 Vanheuckelom Lotte
1473 Verstappen Anke
600 Van Doninck Janna
4   LIER                     12’07.26 pR aNT 1M
3716 DE BACKER BRIGITTE
3477 Suykens Maria
3482 BLEYS ANNE
3475 Cumps Els
  ESAK                         NA
3464 Goetstouwers Els
3697 Hens Rita
3539 Van Hooydonck Els
3962 Schrauwen Maria
4 x 800 meter             AC Heren Uur=17:08
Reeks:1
1   ACBR                     8’07.50 Pr. Ant.1
647 Pauwels Matthias
2472 Maes Tom
2840 VERSCHUEREN PETER
2471 Van Aelst Stefan
2   OLSE                     8’20.42 Pr. Ant.2
2407 Ogourtsov Boris*
520 Van Kerckhoven Jens
1986 Baert Jens
1983 De Beule Jurgen
3   DUFF                     8’23.77 Pr. Ant.3J
382 Nuytinck Steven Hubert A.
381 Zwolle Alex*
892 Adriaens Jens
378 Verlinden Joris
4   AVZK                     8’30.48 Pr Ant 1m
4513 VAN LENT JURGEN
5970 VAN DE STEENE KOENRAAD
6403 Van Rillaer Stefan
4872 Engelen Gert
5   AVZK                     10’40.86
4509 BOGAERTS RUDDI
5417 Jacobs Dirk
4573 Ooms Maurice
4549 VAN DYCK MICHEL
4 x 200 meter             AC Dames Uur=17:36
Reeks:1
1   ACBR                     1’43.91 Pr. Ant.1
1608 Van Brempt Jolien
2663 Clinckers Shauni
1504 Vercammen Eveline
403 Vercammen Ann
2   LYRA                     1’44.49 Pr. Ant.3
2346 Francken Anouck
2807 Bellens Marijke
2409 De Ryck Aurelie
2692 FIERENS MICHELLE
3   DUFF                     1’48.17
1191 Kerckhoffs Ilse
570 Hugaerts Ine
575 LEEMANS LISSE
560 Leemans Jolien
4   SGOL                     1’50.73
2786 Janssens Marijne
1080 De Ceulaer Stephanie
409 Ivo Kaat
2676 VERMERSCH SKROLAN
5   VMOL                     1’51.58
2323 VANLEEUW ANNELEEN
2324 Prenen Karlien
2553 Vennekens Yasmine
2327 Huysmans Jane
6   KAPE                     1’58.13
1863 Bardyn Zarah
1515 Bonte Laura
394 Van Den Wyngaert Bo
684 Staels Veerle
4 x 200 meter             AC Dames Uur=17:36
Reeks:2
1   LIER                     1’44.44 Pr. Ant.2
1964 Gharafi Yasmine
432 Bertels Kristel
1523 BELMANS ELSE
605 Geudens Benedicte
2   ACHL                     1’47.44
558 Bogaerts Jasmine
1233 Boonen Katrijn
1736 Poelmans Isabel
1627 De Jaegher Evi
3   SPBO                     1’52.75
2441 Pauwels Anneke
368 Colliers Britt
1888 Vroemans Anouk
1298 Verbruggen Lise
4   ESAK                     1’58.53
1050 Van Schil Henrike
373 Boden Ellen
1272 Van Doren Jorien
411 De Rijck Jente
5   AVZK                     2’17.56 Pr Ant 1m
2761 Volkaerts Sandra
2773 Heremans Agnes
4278 Crauwels Anja
2778 Verhaegen Ilse
  OLSE                         NA
2574 Pauwels Lauranne
2575 Semal Lotte
2573 Ahmidach Sana
620 Eysackers Elien
4 x 200 meter             AC Heren Uur=18:07
Reeks:1
1   LIER                     1’30.41 Pr. Ant.1
2356 VERCAMMEN KRISTOF
2355 Docquier Ruben
3174 Lodewijks Jan
689 BOUCKAERT JENTE
2   VMOL                     1’34.41
1843 Versmissen Bart
3168 Ceunen Bouwe
1850 Van Gestel Jens
2925 Dillen Mathias
3   LYRA                     1’35.83
2251 Seutin Yves
2736 Verbist Jelle
2363 Verrept Nick
2117 Vanryckeghem Vincent
4   BRAB                     1’37.86
2621 De Meester Vincent
905 Heynen Glenn
3276 PIEDJEU RAYMOND JOEL*
526 Cools Tim
5   LYRA                     1’49.47
1869 OLYSLAEGERS JURGEN
1868 Broeckx Nico
1865 Follens Ken
4882 Goetschalckx Johan
4 x 200 meter             AC Heren Uur=18:07
Reeks:2
1   SWIN                     1’34.56
2099 PULS STEPHEN
2921 Deleger Ludwig
2094 Van Heysbroeck Geert
2092 Da Silva Francisco
2   LYRA                     1’37.92
993 Seutin Bernard
2463 DIRIX TOM
5295 Neels Frank
4657 GOOVAERTS RONNY
3   KAPE                     1’40.85
3029 Strijbos Kevin
2425 GORTS KRISTOF
2125 Schrauwen Bert
2124 Schrauwen Steven
4   ESAK                     1’49.46
2727 JANSSENS KENJI
963 Jacobs Vincent
3048 Spruyt Ben
2685 De Rijck Pieter
  ACHL                         NA
820 Roevens Yves
449 Van Schoubroeck Antoon
546 Cool Ranec
490 Vanuytven Jonathan
4 x 200 meter             AC Heren Uur=18:07
Reeks:3
1   OLSE                     1’31.29 Pr. Ant.2
1975 Lichtert Stijn
414 Lossie Yannick
1935 Marquenie Dimitry
3003 Bruylandts Yann
2   ABES                     1’33.79 Pr. Ant.3
3107 Nti Anthony
2398 Bertels Thomas
2402 Tanghe Anton
2397 Akenzua Neil
3   LIER                     1’39.57 Pr Ant 1m
5833 Dierckx Patrick
5825 THEEUWS BART
6790 Van Elsacker Jan
6791 Bervoets Dirk
4   KAPE                     1’50.69
5317 Folens Geert
7538 Jordaens Peter
5315 Van Laer Bart
6012 VANHAEREN LUC
3 x 600 meter             Ben Dames Uur=18:30
Reeks:1
1   AVZK                     6’25.48
709 Goormans Jolien
860 ENGELEN FIEN
961 Laporte Morgan
0
2   LYRA                     6’45.36
722 Verschoren Femke
876 VAN DER VEEKEN NURIA
803 LE CLERQ CHIARA
0
3   LIER                     6’48.91
1361 CHRISTIAENSEN HANNE
2504 BERVOETS STIEN
1360 THEEUWS SAM
0
4   ESAK                     6’50.20
1347 Van Loenhout Lora
1650 Geussens Lore
1649 Dictus Jorien
0
5   ACHL                     6’53.64
1743 VAN DYCK LIEN
933 Cools Nore
1255 MOONS SIEN
0
6   OLSE                     6’54.02
2270 GOOSSENS WIEBE
880 DE DOBBELEER KATO
809 DECKERS LISSA
0
7   VMOL                     7’02.79
724 Raedts Janne
1772 VAN HOUT CELINE
726 Ooms Janne
0
8   LIER                     7’09.20
1366 EYCKMANS HELENE
2328 NOUWEN CHARLOTTE
2376 Nouwen Annelore
0
9   KAPE                     7’10.77
1138 VERMEULEN HELEEN
2621 Berben Jana
1354 VAN THILLO KATHLEEN
0
10   BRAB                     7’11.84
902 PITTOORS INEZ
8197 Palinckx Alexia
898 VAN DE VENSTER MYRTHE
0
11   SPBO                     7’13.85
1728 VAN LENT JANA
1877 HUYBRECHTS JANNE
932 Spiessens Jana
0
12   AVZK                     7’15.00
681 Habets Maite
729 HEREMANS KATO
659 Van Lent Lotte
0
13   DUFF                     7’18.15
742 LEEMANS LORE
2186 LEEMANS HANNA
735 CEUTERICK JULIE
0
14   LIER                     7’18.88
2597 Pelckmans Aline
1318 De Peuter Freya
2596 Pelckmans Belene
0
15   ACBR                     7’23.54
2318 Van Hooydonk Evi
980 SAMOY AMELINE
1051 Meersman Dorien
0
16   KAPE                     7’46.58
1046 Valkeneers Emily
8231 SCHACK JULIE
1045 Dua Jenthe
0
17   VMOL                     8’11.36
685 Wilms Silke
699 Melis Nathalie
682 Melis Valerie
0
3 x 600 meter             Ben Heren Uur=18:29
Reeks:1
1   OLSE                     6’10.94 Pr. Ant.1
2892 Bouwens Dylan
1021 Bientz Marco
1018 Gabriels Anton
1018 Gabriels Anton
2   LIER                     6’25.41 Pr. Ant.2
2751 VERSCHUEREN ARNE
1630 HEYLEN ROBBERT
9094 Van De Velde Jarne
9094 Van De Velde Jarne
3   DUFF                     6’29.20 Pr. Ant.3
947 Wyns Jonas
978 Steenackers Jitse
950 Van de Velde Tim
950 Van de Velde Tim
4   ACHL                     6’33.33
1520 DE WIT BRAM
1571 GEENS STIJN
1512 BOECKX STEFAN
1512 BOECKX STEFAN
5   ASVO                     6’48.21
2292 Leman Thomas
1022 GYSBRECHTS JAN OLSE
1025 VAN LOOVEREN ENOMA OLSE
1025 VAN LOOVEREN ENOMA OLSE
6   LYRA                     6’50.98
986 Fierens Jorge
1005 WITTENS LENNERT
2226 VERLOOY RUBEN
2226 VERLOOY RUBEN
7   ACHL                     7’05.27
1519 VETS THOMAS
2342 Caerels Stijn
1971 TORFS KWINTEN
1971 TORFS KWINTEN
8   BRAB                     7’11.05
2641 Blommaert Elliott
2374 MOERKERKE TUUR
2376 WEBER NELSON
2376 WEBER NELSON
9   esak                     7’12.61
1902 DICTUS JENS
1608 VAN LOENHOUT BERT
2424 GEUSSENS ROBBE
2424 GEUSSENS ROBBE
10        duff               7’15.17
1548 PEETERS LODE DUFF
2203 VANDERSTRAETEN THIBAUT DUFF
2287 Douwen Thomas DUFF
2287 Douwen Thomas DUFF
11   KAPE                     7’19.72
1515 VAN MUYSEN ARNO ACHL
1616 JORDAENS SIEBE
1307 Raaffels Oscar
1307 Raaffels Oscar
12   VMOL                     7’21.07
1995 Vanhoof Lars
888 Surgeon Jens
981 Foets Jorre
981 Foets Jorre
13   ABES                     7’31.14
927 Bellens Hannes
1371 VERDUYN LENNERT
1723 MEEUSEN FLORIS
1723 MEEUSEN FLORIS
14   LYRA                     7’32.33
1610 JENNEN ARNO
1001 WITTENS SENNE
944 VANLUCHENE OLAF
944 VANLUCHENE OLAF
3 x 600 meter             Pup Dames Uur=18:44
Reeks:1
1   DUFF                     5’47.74 Pr. Ant.1
3507 DUTHOO ELISE
3536 CALEWAERT VALERIE
3513 VAN DE VELDE SOFIE
3513 VAN DE VELDE SOFIE
2   OLSE                     5’48.13 Pr. Ant.2
3589 BLOCKX DANTE
3600 Bruyndoncx Celine
3596 BAILLIEVIER RANI
3596 BAILLIEVIER RANI
3   ACHL                     5’59.89 Pr. Ant.3
3853 Michiels Becky
4422 Gebruers Janne
3733 COOLS LISE
3733 COOLS LISE
4   ACBR                     6’03.64
3798 DE ROOY EVA
3884 Van Stokkum Eline
3797 BAL LORAN
3797 BAL LORAN
5   ESAK                     6’16.15
4873 Peeters Sille
4282 Nijsen Kim*
4014 Hanssens Marie
4014 Hanssens Marie
6   OLSE                     6’17.00
3994 Thompson Maaike
4288 Claeys Hervee
3594 Vancamp Hanne
3594 Vancamp Hanne
7   VMOL                     6’18.35
4570 Van Hout Anneleen
3448 JANSEN JANA
3457 BREUGELMANS ROSANNE
3457 BREUGELMANS ROSANNE
8   AVZK                     6’18.65
4944 VAN OOSTERWYCK LOTTE
3976 Van Hoogten Marie
3401 Bassleer Katinka
3401 Bassleer Katinka
9   LYRA                     6’22.93
3554 Brouckaert Paulien
4227 De Brandt Naomi
3859 Swenden Felice
3859 Swenden Felice
10   OLSE                     6’35.34
3590 Verwimp Matilde
3597 Baillievier Joni
3588 Peers Stien
3588 Peers Stien
11   ABES                     6’36.61
3493 DE DOBBELAERE JOKE
3495 MASELIS AMBER
3490 BELLENS LAURIEN
3490 BELLENS LAURIEN
12   LIER                     6’40.85
4212 Fieuws Saar
4214 De Vos Liesbet
4210 Arras Anki
4210 Arras Anki
13   KAPE                     6’51.34
3870 Maari Laura
3872 STEVENS UTTI
3873 Van Laer Emma
3873 Van Laer Emma
14   DUFF                     6’53.95
3506 DELBAEN ALINE
3515 VAN DIJCK DAFNE
3516 CROES ELINE
3516 CROES ELINE
15   VMOL                     6’56.58
4792 Ooms Lenie
3440 WILMS STEFFI
3451 VAN DE REIJD MIEKE
3451 VAN DE REIJD MIEKE
16   ACHL                     7’01.20
4977 Scheunders Lemke
4545 Stessens Jinthe
4577 VERBERCK MARTHE
4577 VERBERCK MARTHE
17   AZW                     7’07.64
3658 Goetschalckx Celestine LYRA
4198 Jennen Jana LYRA
6631 VAN DEN BROECK LORE LYRA
6631 VAN DEN BROECK LORE LYRA
18   KAPE                     7’22.68
4849 Smits Britt
3871 Maari Valerie
3876 Meyers Lara
3876 Meyers Lara
3 x 600 meter             Pup Heren Uur=18:49
Reeks:1
1   ACHL                     5’38.67 Pr. Ant.1
4955 Van Dyck Jorn
4090 Goetschalckx Rigo
4466 GEENS JONAS
4466 GEENS JONAS
2   KAPE                     5’46.89 Pr. Ant.2
4216 Van Den Eynden Jordi
4334 Vermeulen Jochem
4217 De Rycke Vince
4217 De Rycke Vince
3   AVZK                     5’57.99 Pr. Ant.3
3751 Van Bael Jens
3981 ENGELEN JAN
3774 Verlinden Floris
3774 Verlinden Floris
4   ACHL                     6’00.07
4091 VAN HOVE ARNE
4199 VERVOORT CEDRIC
4472 DE WIT ARNE
4472 DE WIT ARNE
5   OLSE                     6’02.72
3934 Gabriels Alexander
3931 DECKERS LODE
3943 Van Gelder Dries
3943 Van Gelder Dries
6   ACBR                     6’09.69
4231 Van Stokkum Arno
4762 Roeffaers Gilles
4235 Peeters Dries
4235 Peeters Dries
7   ABES                     6’20.18
5019 Ramet Yoran
3837 Bedert Oscar
4788 De Prijck Simon
4788 De Prijck Simon
8   KAPE                     6’23.22
5340 Van Wijk Vincent
4222 VAN RIEL ROBBE
4683 Huys Stijn
4683 Huys Stijn
9   LYRA                     6’27.34
3850 Verherstraeten Simon
3845 SWINNEN ILIAS
3852 Vanluchene Otto
3852 Vanluchene Otto
10   KAPE                     6’50.85
4569 RICHTER JORDI
4219 Raaffels Corneel
4333 Vermeulen Lander
4333 Vermeulen Lander
11   VMOL                     7’01.92
3795 Vanbroekhoven Senne
3799 Surgeon Yannick
3812 Wouters Sieberen
3812 Wouters Sieberen
3 x 600 meter             Min Dames Uur=19:13
Reeks:1
1   KAPE                     5’28.00 Pr. Ant.1
6262 Denis Jolien
6261 Folens Merel
6258 EYKENS RENEE
6258 EYKENS RENEE
2   DUFF                     5’38.74 Pr. Ant.2
6250 Van Dessel Lies
5954 DOOSSCHE JODY
6544 DE LAUNOIT LAURA
6544 DE LAUNOIT LAURA
3   LYRA                     5’45.93 Pr. Ant.3
6518 Jennen Lisa
5937 SWINNEN MORAN
6631 VAN DEN BROECK LORE
6631 VAN DEN BROECK LORE
4   DUFF                     5’50.59
6545 DE LAUNOIT SARAH
5977 VAN REETH VIKTORIEN
5976 DE DOBBELEER ANOUK
5976 DE DOBBELEER ANOUK
5   ACHL                     5’51.60
6433 Vandenhove Lore
7383 LANSLOTS KATO
7079 VAN HOECK INE
7079 VAN HOECK INE
6   VMOL                     6’00.22
5892 DE RAEVE LISA
5899 VANUYTVEN SOFIE
5889 VERREYDT CELINE
5889 VERREYDT CELINE
7   OLSE                     6’03.44
6452 Meeus Eline
6213 Hendrickx Remke
6594 Bevers Joyce
6594 Bevers Joyce
8   AVZK                     6’15.76
5943 BUSSELS RENEE
5853 Van Den Schoor Sara
6482 Vangoidsenhoven Jone
6482 Vangoidsenhoven Jone
9   DUFF                     6’16.15
5951 CUYPERS EMMA
5956 BLOMMAERTS NELE
5952 WINDELINCKX ANKE
5952 WINDELINCKX ANKE
10   KAPE                     6’17.12
6259 Maari Gabrielle
7133 VAN ERMENGEM NEL
6260 De Rycke Karo
6260 De Rycke Karo
  LYRA                         NG
6515 De Winter Bo
5936 VAN DER WEYEN JESSIE
5938 CHAOUI NORA
5938 CHAOUI NORA
3 x 600 meter             Min Heren Uur=19:30
Reeks:1
1   ACHL                     5’01.32 Pr. Ant.1
7632 Geentjens Hannes
7589 Janssen Dries
7184 Mees Jef
7184 Mees Jef
2   LYRA                     5’20.58 Pr. Ant.2
6806 Goetschalckx Vincent
7275 VAN HOYE JORIS
6807 Vlaminckx Sander
6807 Vlaminckx Sander
3   ABES                     5’27.88 Pr. Ant.3
6661 Sake Nicolai
6663 Verduyn Arno
6659 Boonen Jannes
6659 Boonen Jannes
4   DUFF                     5’33.91
7300 Corremans Jordy
7491 Yskout Jorge
6688 Nackaerts Arno
6688 Nackaerts Arno
5   ACHL                     5’39.82
6970 BIENENS MICHIEL
6973 OP DE BEECK THOMAS
7577 Willems Pieter
7577 Willems Pieter
6   VMOL                     5’41.18
6634 Vanbroekhoven Stef
8109 Vermeylen Matthias
7298 Swinnen Jef
7298 Swinnen Jef
7   AVZK                     5’46.86
6601 BASSLEER JOREN
6800 Engelen Jef
6899 LAPORTE VINCENT
6899 LAPORTE VINCENT
8   LIER                     5’52.59
7292 Meeus Wouter
7290 Christiaensen Thomas
7287 Fieuws Xander
7287 Fieuws Xander
9   ESAK                     5’56.70
7992 SCOPONI GIANNI
8115 De Roeck Wannes
7333 De Backer Manuel*
7333 De Backer Manuel*
10   KAPE                     5’58.68
6986 Van Hooydonck Pieter
7067 Baetens Joren
6988 Abou El Fath Mo
6988 Abou El Fath Mo
11   LYRA                     6’13.49
6670 ENGELS VINCENT
6667 Brouckaert Joachim
6668 Van Den Broeck Arne
6668 Van Den Broeck Arne
4 x 400 meter             AC Dames Uur=19:25
Reeks:1
1   ACHL                     4’04.13 Pr. Ant.1
786 PEETERS ELISE
1319 Van Accom Sofie
3136 SPIESSENS TINE
2512 Janssens Lore
2   KAPE                     4’13.91 Pr. Ant.2
2522 VAN HOOYDONCK ANNELIES
531 Louviaux Carmen
2609 Himpens Liesse
2961 BULTHEEL MAITE
3   LIER                     5’15.02 Pr. Ant.1m
3475 Cumps Els
3470 VERRET AN
3716 DE BACKER BRIGITTE
3473 Tibax Linda
4   KAPE                     5’52.27
3830 Michiels Carina
4289 Gaens Magda
3191 Van Gerwen Annick
3921 STEYLAERTS SIMONE
4 x 400 meter             AC Heren Uur=19:33
Reeks:1
1   KAPE                     3’23.86 Pr. Ant.1
2424 Vanhaeren Tim
2314 Pallemans Martin
621 Vanhaeren Bram
2737 VANHAEREN STEF
2   ESAK                     3’42.33 Pr. Ant.2
769 ‘t Hart Pieter
2592 De Bie Dries
2230 De Jongh Mike
577 Krijnen Filip
3   ARAC                     3’57.77 Pr. Ant.3
2427 STOCKMANS CHRISTIAN
2447 VAN HERCK MARTIJN
2431 VERCALSTEREN LAURENS
2952 Van Schoubroeck Jonas
4   KAPE                     4’01.04 Pr Ant 1ju
495 Schrauwen Jeroen
579 De Bruyn Jesse
710 Adriaensen Jan
783 Dobbeleir Yannick
4 x 1500 meter           AC Heren Uur=20:01
Reeks:1
1   DUFF                     17’17.24 Pr. Ant.1j
384 Vanstreels Dieter
377 De Roovere Jens
380 Joly Jente
379 Biesemans Toon
2   ACHL                     17’37.81 Pr. Ant.1
2416 Verhaert Kris
2515 Prims Jo
2045 Van Dyck Pieter
615 Bierinckx Vincent
3   LIER                     17’49.41 Pr. Ant.2
2354 Kempenaers Bert
2359 Van Den Broeck Filip
2349 Keustermans Johannes
2764 Van Dyck Dries
4   AVZK                     18’18.49 Pr Ant 1m
5968 Laenen Marcel
4527 HEYLEN BART
4872 Engelen Gert
5970 VAN DE STEENE KOENRAAD
5   ABES                     18’38.05 Pr Ant 3
752 Coertjes Rien
4650 Theuwissen Joost
2560 Timmermans Thibaut
2696 De Weerdt Tim
6   ESAK                     19’26.74
2685 De Rijck Pieter
2728 VANTHILLO LANDER
2626 De Bie Wonne
2231 Geerts Dirk
7   SPBO                     19’42.09
6350 DE BONDT WALTER
6601 Van Assche Pierre
5018 Michiels Stein
5014 Spiessens Koen
8   KAPE                     19’48.10
5801 PEIRELINCK KOEN
6557 Tampere Marc
7538 Jordaens Peter
5316 De Rycke Leo
9   LYRA                     20’07.61
5800 Dirckx Luc
4881 Lunders Hugo
6424 Ceulemans Hugo
4660 Vanherck Jean
0 likes Kampioenschappen - archief , KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand