Uitslag “Snoepzakkenmeeting” – 10.08.2013 – Kapellen
December 1, 2021 at 3:59 pm

Uitslag “Snoepzakkenmeeting” – 10.08.2013 – Kapellen

Een “lekkere” meeting voor jeugd en volwassenen werd het op zaterdag 10 augustus in het gemeentepark te Kapellen … de naam “Snoepzakkenmeeting” sprak immers voor zichzelf. En er viel heel wat snoep te verdelen onder de deelnemers aan deze zomermeeting … en twee springkastelen zorgden voor de animatie van onze jonge atleten.

… met steun van

Slade Express

Snoepzakken

Snoep 10.08.2013 - Utti (1)

[shashin type=”album” id=”129″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Meer foto’s van Danny Gielen, Johnny Van den Eynden en Utti Stevens.

Snoep 10.08.2013 - John VDE (44)

UITSLAG

Download HIER de .pdf-versie van deze uitslag.

hoogspringen              Ben Heren  Uur=21:39
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  1.18m 4
2 2699 Jacobs Witse              LIER  1.09m 4
3 1636 Artois Stephane           KAPE  1.03m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  0.95m 5
5 1379 Hulstaert Ferre           HAKI  0.95m 4
6 2378 Eykens Matteo             KAPE  0.85m 4
7 1796 Heraly Maxim              KAPE  0.85m 5
8 1510 Deckers Gille             OLSE  0.80m 4
9 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  0.80m 5
10 3564 Vander Avert Ben          KAPE  0.80m 6
11 2286 Scheers Liam              HAKI  0.75m 5
12 2668 Gielen Stef               KAPE  0.75m 6
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=19:32
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  10.79m 4
2 1636 Artois Stephane           KAPE  10.40m 4
3 2699 Jacobs Witse              LIER  8.42m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  7.57m 5
5 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  6.73m 5
6 1379 Hulstaert Ferre           HAKI  6.64m 4
7 3476 Blomme Jarno              KAPE  6.51m 4
8 3564 Vander Avert Ben          KAPE  6.04m 6
9 2378 Eykens Matteo             KAPE  5.81m 4
10 1510 Deckers Gille             OLSE  5.04m 4
11 2286 Scheers Liam              HAKI  4.94m 5
12 1796 Heraly Maxim              KAPE  4.05m 5
13 2668 Gielen Stef               KAPE  3.87m 6
14 9934 De Mulder Grim            ACBR  3.57m 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=19:16
Reeks:1
1 5923 Scheers Jari              HAKI  10.01 3
2 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  10.05 3
3 5486 Heraly Yannick            KAPE  10.41 3
4 5139 Hulstaert Gilles          HAKI  10.70 2
5 5847 Vander Avert Nils         KAPE  10.75 3
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  12.17 3
60 meter                  Pup Heren  Uur=19:16
Reeks:2
1 4811 Milloen Sander            AVZK  9.11 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  9.40 2
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  9.69 2
4 5341 Philips Brent             KAPE  9.75 2
5 5288 Dua Jits                  KAPE  9.75 3
6 5208 Smets Daan                HAKI  10.01 3
7 5240 Deckers Lowie             OLSE  10.38 2
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=20:18
Reeks:1
1 4811 Milloen Sander            AVZK  45.85m 2
2 5341 Philips Brent             KAPE  41.27m 2
3 5342 Artois Sebastien          KAPE  37.25m 2
4 5288 Dua Jits                  KAPE  33.18m 3
5 5240 Deckers Lowie             OLSE  31.42m 2
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  27.90m 3
7 5139 Hulstaert Gilles          HAKI  27.72m 2
8 5208 Smets Daan                HAKI  27.69m 3
9 5845 Vander Avert Jens         KAPE  27.00m 2
10 5923 Scheers Jari              HAKI  23.79m 3
11 5847 Vander Avert Nils         KAPE  20.59m 3
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  20.48m 3
13 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  17.89m 3
300 meter                 Min Heren  Uur=20:18
Reeks:1
1 8142 Rombaut Stijn             ACHL  45.86 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  47.73 0
3 8480 Vlassenbroeck Liam        ACHL  48.21 0
4 8296 Maes Lukas                KAPE  49.83 1
5 9931 Sheppard Yoyri            NED   53.37 0
300 meter                 Min Heren  Uur=20:18
Reeks:2
1 9221 Vermeiren Jef             ACHL  49.58 0
2 9503 Gueutal William           KAPE  50.28 1
3 8293 Mous Thomas               KAPE  50.73 1
4 8470 Van Zele Bart             KAPE  50.97 1
5 9504 Gueutal Thomas            KAPE  51.91 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  52.54 1
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=20:27
Reeks:1
1 9931 Sheppard Yoyri            NED   33.20m 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  29.93m 0
3 8296 Maes Lukas                KAPE  29.69m 1
4 9221 Vermeiren Jef             ACHL  25.49m 0
5 8142 Rombaut Stijn             ACHL  23.66m 0
6 8470 Van Zele Bart             KAPE  22.67m 1
7 9503 Gueutal William           KAPE  20.62m 1
8 8293 Mous Thomas               KAPE  20.46m 1
9 9504 Gueutal Thomas            KAPE  17.72m 1
10 8294 Mous Jonas                KAPE  17.59m 1
11 8480 Vlassenbroeck Liam        ACHL  11.90m 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=21:14
Reeks:1      Wind : 0.2
1 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  12.61 98
2 1581 Richter Jordi             KAPE  13.00 98
400 meter                 Cad Heren  Uur=22:08
Reeks:1
1 984 Vermeulen Jochem          KAPE  55.69 98
2 1317 Rottiers Lani             LIER  56.98 99
3 1581 Richter Jordi             KAPE  58.48 98
4 983 Vermeulen Lander          KAPE  62.14 99
5 1002 De Rycke Vince            KAPE  65.81 98
1703 Deprez Jacques            ACBR      NG   98
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=23:14
Reeks:1
1 1200 Sterckx Jesse             BVAC  4.00m 98
2 1703 Deprez Jacques            ACBR  3.40m 98
3 1741 Dillen Jens               VMOL  3.20m 98
3 949 Cautaerts Justin          DEIN  3.20m 99
5 792 Daniels Senne             VMOL  3.20m 98
6 773 Surgeon Yannick           VMOL  3.10m 98
7 950 Deckers Lode              OLSE  2.30m 98
hinkstapspringen          Cad Heren  Uur=22:18
Geen deelnemers                     GP  
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=21:23
Reeks:1
1 981 Van Thillo Glenn          KAPE  11.46m 98
2 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  10.26m 98
3 835 Van Hal Jens              ACHL  8.61m 98
4 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  6.77m 99
100 meter                 Sch Heren  Uur=21:47
Reeks:2      Wind : 0.2
1 3102 Janssens Kamiel           SGOL  11.85 96
2 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  12.71 97
3 2703 Gysbrechts Tom            OLSE  13.19 97
400 meter                 Sch Heren  Uur=22:14
Reeks:1
1 3052 Eykens Remy               KAPE  55.59 97
2 2765 Van De Vijver Lorenzo     ACBR  61.52 97
3 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  65.57 97
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=23:14
Reeks:1
1 2645 Ingelaere Brian           DEIN  4.36m 97
2 2765 Van De Vijver Lorenzo     ACBR  3.30m 97
3 2704 Beeckmans Walt            OLSE  2.50m 97
4 2842 Anthonissen Felix         OLSE  2.40m 97
hinkstapspringen          Sch Heren  Uur=22:27
Reeks:1
3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE      NG   +0.0 97
1 3368 Emmerechts Greg           KAPE  10.86m +0.8 96
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=21:55
Reeks:1
1 2601 Vanbroekhoven Stef        VMOL  12.68m 97
2 2703 Gysbrechts Tom            OLSE  9.26m 97
3 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  8.13m 96
4 3368 Emmerechts Greg           KAPE  7.59m 96
100 meter                 Jun Heren  Uur=21:48
Reeks:1      Wind : -1.7
1 432 Ceulemans Yannick         ACBR  12.35 94
400 meter                 Jun Heren  Uur=22:31
Geen deelnemers                     GP   0
5000 meter                Jun Heren  Uur=22:32
Geen deelnemers                     GP   0
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=23:15
Reeks:1
746 De Laender Nils           BRAB      GP   94
hinkstapspringen          Jun Heren  Uur=22:09
Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=22:40
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  9.03m 94
100 meter                 Sen Heren  Uur=21:49
Reeks:1      Wind : -1.7
1 2478 Hendrikx Joren            ZWAT  11.10 83
2 2834 Vanhaeren Stef            KAPE  11.12 92
3 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  11.51 88
4 2498 Krijnen Filip             ESAK  12.39 91
5 7266 VAN REGENMORTEL STEFAN    SGOL  12.56 Mas 0
1817 Leyssens Sam              ACBR      NG   93
400 meter                 Sen Heren  Uur=22:14
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  49.30 88
2 2392 De Samblanx Sebastiaan    OLSE  54.29 87
3 2042 Malone Owen               ACBR  55.33 86
5000 meter                Sen Heren  Uur=22:52
Reeks:1
1 2293 Adriaensen Jan            KAPE  15’00.44 91
2 2827 Spruijt Bart              ESAK  16’08.64 85
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=23:15
Geen deelnemers                     GP   0
hinkstapspringen          Sen Heren  Uur=22:32
Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=22:43
Reeks:1
1 2478 Hendrikx Joren            ZWAT  11.72m 83
2 2983 Debue Jeroen              KAPE  11.19m 87
3 2598 Schrauwen Bert            KAPE  10.96m 84
4 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  10.73m 88
5 2833 Vanhaeren Bram            KAPE  9.92m 90
6 2834 Vanhaeren Stef            KAPE  9.86m 92
7 1928 Permentier Johan          SPBO  6.68m 79
verspringen               Ben Dames  Uur=20:00
Reeks:1
1 806 Milloen Sarie             AVZK  3.22m 5
2 1112 Smets Binta               HAKI  3.20m 5
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  3.11m 5
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  3.05m 5
5 2730 Blomme Ilara              KAPE  2.59m 6
6 9932 Sheppard Alysa            Ned   2.51m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=20:01
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  9.03m 5
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  6.80m 5
3 1112 Smets Binta               HAKI  5.88m 5
4 9932 Sheppard Alysa            Ned   4.74m 0
5 806 Milloen Sarie             AVZK  4.39m 5
6 2730 Blomme Ilara              KAPE  3.28m 6
60 meter                  Pup Dames  Uur=19:16
Reeks:1
1 3916 De Bie Catherine          ACBR  9.03 2
2 3910 Milloen Nele              AVZK  9.32 2
3 4133 Naessens Jolien           HAKI  10.57 2
hoogspringen              Pup Dames  Uur=20:25
Reeks:1
1 3916 De Bie Catherine          ACBR  1.23m 2
2 3910 Milloen Nele              AVZK  1.15m 2
3 4133 Naessens Jolien           HAKI  1.00m 2
300 meter                 Min Dames  Uur=20:21
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  46.97 1
2 7067 Dua Jenthe                KAPE  47.74 1
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  49.79 0
9930 Hasselton Amy             NED       NA   0
300 meter                 Min Dames  Uur=20:21
Reeks:2
1 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  51.12 1
2 7264 Berben Jana               KAPE  51.65 1
3 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  54.53 1
4 8261 Goossens Natascha         LYRA  61.46 0
hoogspringen              Min Dames  Uur=19:59
Reeks:1
1 7017 Beeckmans Maud            OLSE  1.44m 0
2 6924 Beck Lynn                 ACHL  1.37m 1
3 7264 Berben Jana               KAPE  1.37m 1
4 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  1.20m 0
5 7022 Deckers Lissa             OLSE  1.20m 1
5 7067 Dua Jenthe                KAPE  1.20m 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  1.20m 1
7 9930 Hasselton Amy             NED   1.20m 0
9 8261 Goossens Natascha         LYRA  1.05m 0
10 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1.00m 1
200 meter                 Cad Dames  Uur=21:31
Reeks:1      Wind : 0.0
1 664 Bal Loran                 ACBR  28.51 98
2 1911 VERMEULEN AAIKE           ACBR  28.97 0
3 893 Fieuws Saar               LIER  29.16 99
4 894 Stevens Utti              KAPE  31.31 98
400 meter                 Cad Dames  Uur=22:19
Reeks:1
1 917 De Smet Michele           DUFF  67.06 99
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=22:32
      Wind : 0.0
Geen deelnemers                     GP   0
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=21:18
Reeks:1
1 719 Caers Thalissa            VMOL  34.25m 98
2 767 Van Hooghten Lauranne     ACHL  28.50m 99
3 951 Van de Vijver Caro        ACBR  26.67m 99
4 9935 Van Arendonk Emma         NED   26.35m 0
5 894 Stevens Utti              KAPE  22.65m 98
6 1794 Goossens Liesbeth         LYRA  21.25m 99
7 664 Bal Loran                 ACBR  17.96m 98
8 917 De Smet Michele           DUFF  16.42m 99
9 1023 Willemsens Mesrak         HAKI  13.50m 98
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=22:14
Reeks:1
1 1503 De Brandt Naomi           LYRA  32.41m 99
2 9935 Van Arendonk Emma         NED   31.85m 0
3 893 Fieuws Saar               LIER  29.44m 99
4 767 Van Hooghten Lauranne     ACHL  28.45m 99
5 951 Van de Vijver Caro        ACBR  23.99m 99
6 664 Bal Loran                 ACBR  20.37m 98
7 1794 Goossens Liesbeth         LYRA  17.06m 99
200 meter                 Sch Dames  Uur=21:32
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2961 Eykens Renee              KAPE  26.13 96
2 2709 Smets Ibich               AVZK  27.26 97
3 2933 Heynderickx Lotte         ACBR  27.61 97
4 2668 Folens Merel              KAPE  27.66 96
5 3237 Kassima Tabitha           HAKI  27.76 96
400 meter                 Sch Dames  Uur=22:21
Reeks:1
1 2860 Philips Lotte             SPBO  63.95 97
2 2797 Denis Jolien              KAPE  70.06 97
3 2695 De Rycke Karo             KAPE  71.39 96
400 meter                 Sch Dames  Uur=22:21
Reeks:2
1 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  61.64 96
2 3277 Pinter Eline              BVAC  62.88 96
3 3239 Hellinckx Lotte           ACBR  65.01 97
4 2847 Van Kriekingen Franne     ROBA  69.05 97
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=21:01
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2554 Hooybergs Kaat            VMOL  15.06 97
2 2668 Folens Merel              KAPE  15.75 96
3 3237 Kassima Tabitha           HAKI  15.79 96
4 2709 Smets Ibich               AVZK  17.52 97
5 2922 Wouters Paulien           ACHL  18.73 96
hoogspringen              Sch Dames  Uur=21:57
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  1.50m 96
2 3239 Hellinckx Lotte           ACBR  1.35m 97
discuswerpen 1,000kg      Sch Dames  Uur=21:58
Reeks:1
1 2961 Eykens Renee              KAPE  25.02m 96
2 3091 De Brandt Alyssa          LYRA  24.73m 97
200 meter                 Jun Dames  Uur=21:43
Reeks:1      Wind : 0.4
1 329 Acke Britt                OLSE  27.91 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  29.18 95
400 meter                 Jun Dames  Uur=22:32
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  65.98 94
2 482 Willaert Jente            KAPE  68.75 95
5000 meter                Jun Dames  Uur=22:33
Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=21:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 596 Van Hal Shauni            ACHL  16.35 95
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=22:57
Reeks:1
1 329 Acke Britt                OLSE  22.88m 95
speerwerpen 600g          Jun Dames  Uur=22:33
Geen deelnemers                     GP   0
200 meter                 Sen Dames  Uur=21:43
Reeks:1      Wind : 0.4
1 1736 Janssens Marijne          SGOL  26.59 93
2 1362 Holthof Annelies          OLSE  26.79 93
3 2031 Himpens Liesse            KAPE  27.85 93
200 meter                 Sen Dames  Uur=21:43
Reeks:2      Wind : -0.4
1 2041 Van Damme Lissa           ACBR  28.24 92
2 1252 Hofmans Indigo            SPBO  29.34 92
3 1165 Deroose Els               ACBR  29.54 93
4 3098 Swiggers Tania            BVAC  29.92 Mas 63
5 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  32.95 91
400 meter                 Sen Dames  Uur=22:33
Reeks:1
1 1381 Claes Jente               HAKI  63.08 92
2 1389 Louviaux Carmen           KAPE  65.10 90
3 3098 Swiggers Tania            BVAC  73.40 Mas 63
5000 meter                Sen Dames  Uur=22:14
Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=21:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 3523 Peetermans Ilse           ACHL  16.26 Mas 70
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=22:59
Reeks:1
1 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  35.20m 89
2 1861 Richter Saraya            KAPE  30.38m 92
3 3110 Blockhuysen Cindy         HAKI  28.49m Mas 74
4 2031 Himpens Liesse            KAPE  22.64m 93
5 1450 Acke Sarah                OLSE  20.67m 92
6 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  19.70m 91
speerwerpen 600g          Sen Dames  Uur=21:20
Reeks:1
1 1861 Richter Saraya            KAPE  26.22m 92
2 2041 Van Damme Lissa           ACBR  24.80m 92



Download HIER de .pdf-versie van deze uitslag.

Snoep 10.08.2013 - Utti (3)

0 likes KAPE-meetings - archief # , ,
Share: / / /

One thought on “Uitslag “Snoepzakkenmeeting” – 10.08.2013 – Kapellen

  1. van roosenbroek miranda schreef:

    Bedankt voor de snelle publicatie van de uitslag van de wedstrijd van vandaag!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand