beker van vlaanderen

Uitslag KAPE werp-, spring- en sprintcriterium – 11.08.2012 – Kapellen
11/08/12 KAPE-meetings - archief # , ,

Uitslag KAPE werp-, spring- en sprintcriterium – 11.08.2012 – Kapellen

Op zaterdag 11 augustus organiseerden wij op de atletiekpiste in het gemeentepark een nieuwe editie van het “KAPE werp-, spring- en sprintcriterium”. Benjamins, pupillen en miniemen verdeelden eerst de medailles, later gingen atleten vanaf cadet op jacht naar de geldprijzen. De uitslag lees je hieronder.

[shashin type=”album” id=”101″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=13:46
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 9.75 4
2 957 Coessens Vidar KAPE 10.19 3
3 1400 Eykens Matteo KAPE 10.60 4
4 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 10.69 4
5 9330 Blomme Jarno KAPE 10.80 0
6 719 Gysen Dries KAPE 12.25 4
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=14:29
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 32.16m 4
2 719 Gysen Dries KAPE 26.10m 4
3 957 Coessens Vidar KAPE 22.78m 3
4 9330 Blomme Jarno KAPE 16.66m 0
5 1400 Eykens Matteo KAPE 14.73m 4
6 1564 Alaoui Ibrahim BVAC 12.77m 4
60 meter                  Ben Dames  Uur=13:46
Reeks:1
1 1894 Udechukwu Hilary BVAC 9.70 3
2 1544 Peeters Ellen BVAC 9.85 3
3 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 10.43 3
4 8292 Roumen Magali KAPE 10.53 0
5 1046 Thiryn Merel KAPE 11.02 4
6 292 Dua Hanne KAPE 11.18 5
7 8201 Blomme Ilara KAPE 11.47 0
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=14:08
Reeks:1
1 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 24.70m 3
2 1894 Udechukwu Hilary BVAC 20.16m 3
3 1544 Peeters Ellen BVAC 17.44m 3
4 8292 Roumen Magali KAPE 16.07m 0
5 292 Dua Hanne KAPE 13.20m 5
6 1046 Thiryn Merel KAPE 11.64m 4
7 8201 Blomme Ilara KAPE 6.72m 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:05
Reeks:1
1 4143 Celen Robbert ACBR 9.94 1
2 4672 Mous Thomas KAPE 10.22 1
3 4673 Mous Jonas KAPE 10.46 1
4 4779 Alaoui Benyamine BVAC 10.55 2
5 4122 Coessens Simon KAPE 10.82 1
60 meter                  Pup Heren  Uur=14:05
Reeks:2
1 4996 Masudi Jayda BVAC 8.84 1
2 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 9.00 1
3 3939 Philips Brent KAPE 9.71 2
4 4120 Maes Lukas KAPE 9.77 1
5 4755 Artois Sebastien KAPE 9.81 2
6 4477 Van Zele Bart KAPE 9.88 1
verspringen               Pup Heren  Uur=14:38
Reeks:1
1 4996 Masudi Jayda BVAC 3.93m 1
2 4156 Wildemeersch Thijs ACBR 3.78m 1
3 4120 Maes Lukas KAPE 3.71m 1
4 4477 Van Zele Bart KAPE 3.63m 1
5 3939 Philips Brent KAPE 3.63m 2
6 4755 Artois Sebastien KAPE 3.25m 2
7 4122 Coessens Simon KAPE 3.21m 1
8 4143 Celen Robbert ACBR 3.18m 1
9 4673 Mous Jonas KAPE 3.17m 1
10 4672 Mous Thomas KAPE 2.98m 1
11 4779 Alaoui Benyamine BVAC 2.84m 2
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:56
Reeks:1
1 9801 Hasselton Amy thor 9.02 0
2 3342 Beck Lynn ACHL 9.08 1
3 3267 De Bie Catherine ACBR 9.20 2
4 3416 Berben Jana KAPE 9.55 1
5 3325 Martens Jana ADD 9.68 1
60 meter                  Pup Dames  Uur=13:56
Reeks:2
1 3279 Dua Jenthe KAPE 9.61 1
2 3955 Valkeneers Emily KAPE 10.23 2
3 3684 Nijssen Tessa* ESAK 10.29 2
4 4155 Maes Renke BVAC 10.41 2
5 3392 Gysen Sofie KAPE 10.79 2
verspringen               Pup Dames  Uur=14:20
Reeks:1
1 9801 Hasselton Amy thor 4.17m 0
2 3342 Beck Lynn ACHL 4.03m 1
3 3416 Berben Jana KAPE 3.84m 1
4 3325 Martens Jana ADD 3.77m 1
5 3267 De Bie Catherine ACBR 3.69m 2
6 3684 Nijssen Tessa* ESAK 3.45m 2
7 3279 Dua Jenthe KAPE 3.42m 1
8 3955 Valkeneers Emily KAPE 3.27m 2
9 4155 Maes Renke BVAC 2.96m 2
10 3392 Gysen Sofie KAPE 2.68m 2
80 meter                  Min Heren  Uur=14:32
Reeks:1
1 6701 Van Den Bergh Sven RAM 10.68 99
2 7094 Spiessens Yentl LYRA 11.28 99
3 6934 Bal Jaan ACBR 11.57 0
4 7517 Van Stokkum Arno ACBR 11.64 99
5 9803 De Kock Arjen NED 12.40 0
6 7651 Alaoui Yousri BVAC 13.25 0
hoogspringen              Min Heren  Uur=14:03
Reeks:1
1 7094 Spiessens Yentl LYRA 1.52m 99
2 6701 Van Den Bergh Sven RAM 1.52m 99
3 9803 De Kock Arjen NED 1.46m 0
4 6934 Bal Jaan ACBR 1.35m 0
5 7651 Alaoui Yousri BVAC 1.05m 0
80 meter                  Min Dames  Uur=14:54
Reeks:2
1 6610 Van Stokkum Eline ACBR 11.19 99
2 9802 Reuvers Annika NL 11.57 0
3 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 12.19 0
4 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 12.52 0
5 6428 Nijssen Kim* ESAK 12.52 99
6 6035 Samoy Ameline ACBR 13.11 0
hoogspringen              Min Dames  Uur=14:44
Reeks:1
1 9802 Reuvers Annika NL 1.40m 0
2 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 1.37m 0
3 6035 Samoy Ameline ACBR 1.25m 0
4 6428 Nijssen Kim* ESAK 1.20m 99
5 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 1.05m 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=15:51
Reeks:1      Wind : 2.0
1 310 Huyck Hannes SPBO 12.95 98
2 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 13.50 98
3 737 Eykens Remy KAPE 13.58 97
4 799 Alaoui Younas BVAC 14.39 98
200 meter                 Cad Heren  Uur=16:58
Reeks:1      Wind : -1.2
1 310 Huyck Hannes SPBO 25.99 98
2 737 Eykens Remy KAPE 27.41 97
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 27.58 98
4 799 Alaoui Younas BVAC 29.66 98
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=16:22
Reeks:1
1 407 Utens Nils AVKA 13.16m 98
2 760 Castrel Yentel LYRA 10.87m 97
3 330 Van Thillo Glenn KAPE 10.64m 98
4 718 Vanagtmael Jelle ACBR 9.40m 98
5 799 Alaoui Younas BVAC 7.38m 98
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=18:20
Reeks:1
1 407 Utens Nils AVKA 40.14m 98
2 316 Gysbrechts Tom OLSE 35.55m 97
3 330 Van Thillo Glenn KAPE 33.91m 98
4 718 Vanagtmael Jelle ACBR 33.40m 98
5 987 Wilmsen Kris OLSE 30.10m 97
799 Alaoui Younas BVAC     NG 98
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=16:26
Reeks:1
1 760 Castrel Yentel LYRA 2.90m 97
100 meter                 Cad Dames  Uur=15:58
Reeks:2      Wind : -1.2
1 680 Van Laer Emma KAPE 13.22 98
2 727 Heynderickx Lotte ACBR 13.24 97
3 1128 Vermeulen aaike brea 14.19 0
4 917 Maes Jynse BVAC 14.28 97
5 337 Bal Loran ACBR 14.42 98
6 1078 Ballet Inez BVAC 15.48 98
7 348 Stevens Utti KAPE 16.17 98
200 meter                 Cad Dames  Uur=17:19
Reeks:1      Wind : 0.0
1 1128 Vermeulen aaike brea 29.57 0
2 337 Bal Loran ACBR 30.29 98
3 1078 Ballet Inez BVAC 33.26 98
4 348 Stevens Utti KAPE 33.82 98
200 meter                 Cad Dames  Uur=17:19
Reeks:2      Wind : 0.0
1 511 Verdonck Michele AZW 26.88 97
2 680 Van Laer Emma KAPE 27.29 98
3 727 Heynderickx Lotte ACBR 27.34 97
4 917 Maes Jynse BVAC 30.21 97
800 meter                 Cad Dames  Uur=17:13
Reeks:1
1 401 Gounakis Vasilia AVT 2’28.29 98
2 448 Denis Jolien KAPE 2’28.96 97
3 347 Van Wallendael Annelies KAPE 2’47.52 97
4 447 Maes Marjan KAPE 2’57.04 97
5 595 Nijssen Fiona* ESAK 3’09.24 97
verspringen               Cad Dames  Uur=16:24
Reeks:1
1 680 Van Laer Emma KAPE 4.93m +2.0 98
2 337 Bal Loran ACBR 3.79m +0.0 98
3 595 Nijssen Fiona* ESAK 3.79m +0.0 97
4 348 Stevens Utti KAPE 3.28m -1.7 98
hoogspringen              Cad Dames  Uur=16:00
Reeks:1
1 9800 Hasselton Winny THOR 1.53m 0
2 680 Van Laer Emma KAPE 1.46m 98
3 337 Bal Loran ACBR 1.35m 98
4 595 Nijssen Fiona* ESAK 1.35m 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=15:42
Reeks:1      Wind : 0.0
2453 Van Steenbrugge Brent KAPE    DIS 95
2410 Vanagtmael Sam ACBR    DIS 96
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 1.3
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 23.82 96
2 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 26.38 95
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=15:51
Reeks:1
1 2385 Van Laer Marnix KAPE 33.19m 95
2 2201 Meeusen Dries ABES 30.22m 96
3 2007 De Voegt Dries RAM 28.21m 96
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=16:57
Reeks:1
1 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 46.61m 96
2 2201 Meeusen Dries ABES 44.69m 96
3 2124 Hannes Michiel OLSE 43.48m 95
4 2007 De Voegt Dries RAM 33.81m 96
5 2385 Van Laer Marnix KAPE 32.04m 95
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=16:27
Reeks:1
1 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 2.60m 96
2 2385 Van Laer Marnix KAPE 2.50m 95
100 meter                 Sch Dames  Uur=15:07
Reeks:1      Wind : -0.6
1 2453 Eykens Renee KAPE 13.16 96
2 2565 De Schutter Nathalie ACBR 13.49 96
3 2166 Acke Britt OLSE 13.69 95
4 2228 Maes Katrien KAPE 15.53 95
5 2518 Tampere Hanne KAPE 15.57 95
200 meter                 Sch Dames  Uur=16:07
Reeks:1      Wind : -0.6
1 2453 Eykens Renee KAPE 26.90 96
2 2565 De Schutter Nathalie ACBR 27.74 96
3 2166 Acke Britt OLSE 28.29 95
800 meter                 Sch Dames  Uur=17:20
-1 Geen deelnemers     GP 0
verspringen               Sch Dames  Uur=15:24
Reeks:1
1 2019 Van Hal Shauni ACHL 4.28m -0.9 95
hoogspringen              Sch Dames  Uur=16:20
Reeks:1
1 2019 Van Hal Shauni ACHL 1.40m 95
100 meter                 Jun Heren  Uur=15:25
Reeks:1      Wind : -1.1
1 264 Ceulemans Yannick ACBR 12.53 94
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:22
Reeks:1      Wind : 0.7
1 264 Ceulemans Yannick ACBR 25.23 94
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=15:54
Reeks:1
1 436 De Becker Kenneth OEH 15.60m 94
2 9804 Franssen Haike ned 13.10m 0
3 378 Leyssens Sam ACBR 11.77m 93
4 379 Declercq Pieterjan ACBR 11.20m 94
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:43
Reeks:1
1 436 De Becker Kenneth OEH 43.02m 94
2 9804 Franssen Haike ned 39.34m 0
3 379 Declercq Pieterjan ACBR 37.69m 94
4 378 Leyssens Sam ACBR 34.72m 93
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=17:21
-1 Geen deelnemers     GP 0
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:27
Reeks:1      Wind : -1.1
1 1943 Theijs Niels ACA 11.15 92
2 1761 Vanhaeren Stef KAPE 11.19 92
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 11.63 88
4 1938 Debue Jeroen KAPE 12.63 87
100 meter                 Sen Heren  Uur=15:27
Reeks:2      Wind : -1.0
1 1571 Krijnen Filip ESAK 12.17 91
2 1993 Pallemans Martin KAPE 12.84 86
3 1735 Rondas Tom ABES 12.96 79
4 5016 Van Laer Bart KAPE 13.03 Mas 65
5 5642 Wydouw Guy KAPE 13.84 Mas 71
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:27
Reeks:1      Wind : 0.7
1 1571 Krijnen Filip ESAK 24.16 91
2 2331 De Samblanx Sebastiaan OLSE 25.04 87
3 1993 Pallemans Martin KAPE 25.42 86
4 1735 Rondas Tom ABES 25.86 79
5016 Van Laer Bart KAPE     NG Mas 65
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:27
Reeks:2      Wind : 0.0
1 1943 Theijs Niels ACA 21.79 92
2 1761 Vanhaeren Stef KAPE 21.83 92
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 22.63 88
4 5642 Wydouw Guy KAPE 28.46 Mas 71
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=15:37
Reeks:1
1 1645 Wagemans Jarno HAMM 15.37m 89
2 1939 Truyts Timothy ACBR 13.40m 89
3 9805 Dekker Stephan 12.65m 0
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=17:44
Reeks:1
1 9805 Dekker Stephan 52.69m 0
2 1939 Truyts Timothy ACBR 43.38m 89
3 1645 Wagemans Jarno HAMM 40.49m 89
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=16:25
Reeks:1
1 1816 Ghoos Thomas ACBR 4.70m 91
100 meter                 Jun Dames  Uur=15:17
Reeks:1      Wind : -0.4
1 300 Van Schil Henrike ESAK 13.74 94
2 342 Tampere Lotte KAPE 14.30 94
200 meter                 Jun Dames  Uur=16:11
Reeks:1      Wind : 0.5
1 300 Van Schil Henrike ESAK 28.10 94
2 342 Tampere Lotte KAPE 29.07 94
800 meter                 Jun Dames  Uur=17:13
Reeks:1
1 342 Tampere Lotte KAPE 2’42.67 94
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=17:33
-1 Geen deelnemers     GP 0
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=17:33
-1 Geen deelnemers     GP 0
100 meter                 Sen Dames  Uur=15:17
Reeks:1      Wind : -0.4
1 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 13.61 92
2 1004 Acke Sarah OLSE 14.00 92
3 1406 Louviaux Carmen KAPE 14.08 90
4 1110 Verschoren Sarah LYRA 14.16 88
200 meter                 Sen Dames  Uur=16:11
Reeks:1      Wind : 0.5
1 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 27.82 92
2 1110 Verschoren Sarah LYRA 28.54 88
3 1406 Louviaux Carmen KAPE 28.56 90
4 1004 Acke Sarah OLSE 29.43 92
800 meter                 Sen Dames  Uur=17:15
Reeks:1
1 2651 Luyckx Tilly ABES 2’36.81 Mas 76
2 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 2’47.47 92
3 1105 Van de Vijver Pascale ACBR 2’51.55 90
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=17:00
Reeks:1
1 918 Verlinden Sophie WIBO 13.51m 79
2 1098 Geens Hilde DUFF 10.15m 89
3 923 De Smet Liesbet DUFF 8.98m 82
4 3445 Faes Indra KAPE 8.96m Mas 0
5 3402 Castelyns Els KAPE 8.82m Mas 76
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=16:19
Reeks:1
1 923 De Smet Liesbet DUFF 32.25m 82
2 918 Verlinden Sophie WIBO 31.61m 79
3 1381 Richter Saraya KAPE 30.54m 92
4 1098 Geens Hilde DUFF 30.24m 89
5 3402 Castelyns Els KAPE 24.78m Mas 76
6 3445 Faes Indra KAPE 24.41m Mas 0
1004 Acke Sarah OLSE     NG 92


Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes geen reactiess
Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames – 03.06.2012 – Dilbeek
03/06/12 Interclubs - archief # , ,

Uitslag Beker van Vlaanderen Masters Dames – 03.06.2012 – Dilbeek

Voor het eerst in de geschiedenis kwam een KAPE-team aan de start in de “Beker van Vlaanderen Masters Dames”. Op zondag 3 juni werd deze primeur gepresenteerd in Dilbeek, waar 18 ploegen streden voor de promotie in 3de afdeling. Ons gelegenheidsteam werd er knap 11de.

[shashin type=”album” id=”102″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

EINDSTAND

1 AVLO Lokeren 134 p
2 AC Waasland 133 p
3 AV Molenland 131 p
4 Dilbeek AC 128 p
5 AV Roeselare 120 p
6 HCO Oostende 115 p
7 VABCO Mol 113 p
8 ACKO Kortenberg 108 p
9 BVAC Beerschot 107 p
10 VAC Vilvoorde 103 p
11 KAPE 101 p
12 AC Pajottenland 83 p
13 DALO Lommel 79 p
14 SPARTA Vilvoorde 78 p
15 AC Lierse 63 p
16 ACA Alken 60 p
17 VITA Ninove 54 p
18 SPBO Bornem 26 p



Programma :

100 – 200 – 800 – 1500 – 3000 – ver – kogel – discus – speer – 4 x 100 m.

Ons KAPE-team

Els Castelyns, Inge De Groot, Leslie Degueldre, Indra Faes, Veerle Feyaerts, Diane Janssens en Carina Michiels.

0 likes 2 reacties
Uitslag Beker van Vlaanderen A.C. Heren Landelijke 1 – 13.05.2012 – Zwevegem
13/05/12 Interclubs - archief # ,

Uitslag Beker van Vlaanderen A.C. Heren Landelijke 1 – 13.05.2012 – Zwevegem

Net als hun vrouwelijke collega’s, kwamen onze A.C. Heren – na de promotie tijdens de vorige editie van hun “Beker van Vlaanderen” – voor het eerst uit in Landelijke 1. Meteen kregen ze op zondag 13 mei een stevige verplaatsing onder de wielen geschoven naar Zwevegem, waar AZW als organisator optrad. Hun eerste optreden in deze hogere afdeling werd al meteen met een schitterende 6de plaats bekroond.

Terrein : Bekaert Sportcentrum, Bekaertstraat 4 – 8550 Zwevegem

EINDSTAND

1 ACME Meetjesland 145 p
2 KKS Kortrijk 131 p
3 EA Aalst 130 p
4 AVLO Lokeren 128 p
5 ABES Edegem 124 p
6 KAPE 117 p
7 AZW 115 p
8 AC Waasland 112 p
9 HAC Houtland 111 p
10 HCO Oostende 110 p
11 STAX Gent 97 p
12 LAT Lebbeke 89 p

 

[shashin type=”album” id=”91″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Ons KAPE-team

Jan Adriaensen, Stijn Adriaensen, Jesse De Bruyn, Reinout Folens, Wim Goeman, Jeroen Gommers, Bert Schrauwen, Steven Schrauwen, Yannik Stevens, Peter Van den Eynden, Jordy Van Boven, Bram Vanhaeren, Stef Vanhaeren, Tim Vanhaeren, Tomas Verduyn en Jochem Vermeulen.

0 likes geen reactiess
Uitslag Beker van Vlaanderen A.C. Dames Landelijke 1 – 12.05.2012 – Ninove
12/05/12 Interclubs - archief # ,

Uitslag Beker van Vlaanderen A.C. Dames Landelijke 1 – 12.05.2012 – Ninove

Na hun promotie in 2011, kwamen onze A.C. Dames nu uit in Landelijke 1. Hun eerste deelname in deze hogere reeks bracht hen op zaterdag 12 mei naar Ninove. En met een knappe 7de plaats gaven ze meteen een geslaagd visitekaartje af in deze afdeling.

Terrein : Stedelijk Atletiekstadion, Parklaan – 9400 Ninove

EINDSTAND

1 AV Toekomst 138 p
2 OLSE Merksem 136 p
3 LOOI Tessenderlo 109 p
4 AVLO Lokeren 106 p
5 OB Brugge 104 p
6 AC Duffel 101 p
7 KAPE 98 p
8 LEBB Lebbeke 93 p
9 LAT Lebbeke 90 p
10 AVR Roeselare 89 p
11 AC Lierse 64 p
12 VITA Ninove 53 p

 

[shashin type=”album” id=”90″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Ons KAPE-team

Laura Bonte, Jolien Denis, Renée Eykens, Merel Folens, Carmen Louviaux, Saraya Richter, Tatjana Richter, Lotte Tampère, Bo Van den Wyngaert, Emma Van Laer en Annelies Van Hooydonck.

0 likes geen reactiess
Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens Landelijke 2 A – 06.05.2012 – Betekom
06/05/12 Interclubs - archief # ,

Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Jongens Landelijke 2 A – 06.05.2012 – Betekom

De “Beker van Vlaanderen” voor onze cadetten- en scholieren-jongens bracht hen naar Betekom. Organisator en winnaar ROBA ontving de deelnemende teams op zondag 6 mei op hun kunststofpiste in De Tumkens. Het KAPE-team kwam – en dit ondanks een diskwalificatie bij de aflossingen – nog uit op een knappe 6de plaats.

Terrein : De Tumkens, Pastoor Pitetlaan – 3130 Betekom.

EINDSTAND

1 ROBA Oost-Brabant 188 p
2 OLSE Merksem 185 p
3 AVKA Kontich-Aartselaar 176 p
4 AVZK Booischot 175 p
5 VAC Vilvoorde 163 p
6 KAPE 162 p
7 RCT Tienen 157 p
8 ADD Tongeren 147 p
9 VABCO Mol 146 p
10 ABES Edegem 143 p
11 LOOI Tessenderlo 121 p
12 ACA Alken 105 p

 

Ons KAPE-team

Cadetten: Vince De Rycke, Rémy Eykens, Jeroen Gommers, Jordi Richter, Jordi Van den Eynden, Glenn Van Thillo en Jochem Vermeulen.
Scholieren: Joren Baetens, Jordy Van Boven, Pieter Van Hooydonck, Marnix Van Laer, Brent Van Steenbrugge en Tomas Verduyn.

 

0 likes geen reactiess
Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes Landelijke 2 A – 05.05.2012 – Ieper
05/05/12 Interclubs - archief # ,

Uitslag Beker van Vlaanderen Cadetten- en Scholieren-Meisjes Landelijke 2 A – 05.05.2012 – Ieper

Onze cadetten- en scholieren-meisjes moesten voor hun wedstrijd in het kader van de “Beker van Vlaanderen” naar West-Vlaanderen. Organisator FLAC verwachtte ons op zaterdag 5 mei op hun piste in Ieper. Na een middagje atletiek eindigden onze meisjes als 10de en handhaafden zich in de 2de Landelijke afdeling.

Terrein : Jeugdstadion, Leopold III-laan 16 – 8900 Ieper

EINDSTAND

1 ASVO Oudenaarde 235 p
2 VABCO Mol 224,5 p
3 LYRA Lier 178 p
4 FLAC Ieper 176 p
5 AVMO Molenland 170 p
6 AC Houtland 162 p
7 ACA Alken 158 p
8 AC Duffel 149 p
9 OEH Essenbeek-Halle 141,5 p
10 KAPE 132 p
11 RCT Tienen 126 p
12 ATAC ff

Ons KAPE-team

Cadetten : Jolien Denis, Marjan Maes, Utti Stevens, Tina Van den Eynden, Emma Van Laer en Annelies Van Wallendael.
Scholieren : Karo De Rycke, Renée Eykens, Merel Folens, Katrien Maes, Lotte Van Wallendael en Jente Willaert.

 

0 likes geen reactiess
Uitslag & Eindstand Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens – Match 3 – 22.04.2012 – Bornem
23/04/12 Interclubs - archief # ,

Uitslag & Eindstand Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen-Jongens – Match 3 – 22.04.2012 – Bornem

Voor hun schiftingswedstrijd van de “Beker van Vlaanderen” – match 3 – moesten onze pupillen- en miniemen-jongens op zondag 22 april uitrukken naar het Sportcentrum Breeven in Bornem. De KAPE-pupillen werden ruim overwinnaar in hun leeftijdscategorie, het tekort aan miniemen deed ons echter de das om in de totaalstand. KAPE werd 10de. Of we echter de uitslag moeten geloven, is een ander verhaal. Atletiek in Vlaanderen !

De uitslag kan je hier bekijken in .pdf-formaat.

EINDSTAND

1 ACW 9590 p
2 WIBO 8839 p
3 AVKA 8690 p
4 VOLH 8671 p
5 ABES 8649 p
6 SPBO 8113 p
7 DUFF 7782 p
8 ZWAT 7532 p
9 RAM 6073 p
10 KAPE 5431 p
11 BVAC 4588 p

 

Ons KAPE-team

Lander Vermeulen (miniemen), Bart Van Zele, Lukas Maes, Jonas Mous, Thomas Mous, Toby Temmerman, William Gueutal, Thomas Gueutal, Janne De Bruyn, Brent Philips en Sebastien Artois (pupillen).

De uitslag kan je hier bekijken in .pdf-formaat.

De finale van deze “Beker van Vlaanderen” voor pupillen en miniemen wordt betwist op zaterdag 8 september in Lier door volgende teams : ACHL, ACME, ACW, AVT, DCLA, DEIN, EA, KAAG, LOOI, LYRA, OEH en VS,

0 likes 2 reacties
Uitslag & Eindstand Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen Meisjes – Match 4 – 21.04.2012 – Kapellen
21/04/12 Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # , ,

Uitslag & Eindstand Beker van Vlaanderen Pupillen- en Miniemen Meisjes – Match 4 – 21.04.2012 – Kapellen

Eén van de selectiewedstrijden – match 4 – van de “Beker van Vlaanderen” voor pupillen- en miniemen-meisjes werd op zaterdag 21 april betwist op onze thuispiste in het gemeentepark te Kapellen. Winnaar werd ACHL Herentals, het meisjesteam van KAPE werd 6de. De uitslag en de eindstand kan je hier vinden.

EINDSTAND

1 ACHL 9764 p
2 VOLH 9241 p
3 ZWAT 9157 p
4 OLSE 8542 p
5 ACBR 6705 p
6 KAPE 4301 p
7 BVAC 3542 p
8 ARAC 3532 p
9 ESAK 3489 p



Ons KAPE-team

Kathleen Van Thillo (miniemen), Jana Berben, Jenthe Dua, Heleen Vermeulen, Sofie Gysen, Emily Valkeneers en Eline Verstraelen (pupillen).

UITSLAG

Download HIER de uitslag in.pdf-formaat.

60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=14:29
Reeks:1
1 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 13.30 1 337 P
2 3717 Loos Silke ZWAT 13.98 1 257 P
3 3908 Van Langenhove Tine ACBR 14.56 1 196 P
4 3710 Van Laere Annelore ZWAT 14.99 2 156 P
5 4155 Maes Renke BVAC 15.12 2 145 P
6 2903 Meeus Marthe ARAC 15.62 2 105 P
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=14:29
Reeks:2
1 2946 Steynen Lotte ACHL 12.55 1 437 P
2 3272 Van Gelder Siege OLSE 13.24 1 345 P
3 3265 Deckers Lissa OLSE 13.67 1 292 P
4 3417 Vermeulen Heleen KAPE 13.75 1 283 P
5 2962 Janssens Lore ACHL 13.81 2 276 P
6 3456 Verdonck Sam ACBR 13.95 2 260 P
7 3756 Van Rumst  Hannah VOLH 15.01 1 154 P
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=14:29
Reeks:3
1 3753 Thyssen Lisse VOLH 10.77 1 720 P
2 3711 Van Laere  Lieselotte ZWAT 11.19 1 648 P
3 3416 Berben Jana KAPE 11.98 1 521 P
4 3342 Beck Lynn ACHL 12.17 1 492 P
5 3611 Vanden Bosch Amber ZWAT 12.64 1 424 P
6 3279 Dua Jenthe KAPE 12.95 1 382 P
7 4401 Verbeeck  Lissa OLSE 13.19 1 351 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:49
Reeks:1
1 2962 Janssens Lore ACHL 9.88 2 450 P
2 2897 Seghers Kaat ARAC 10.44 1 333 P
3 3907 Geerts Chelsey ACBR 11.24 2 194 P
4 4323 Koraichi Kaotar BVAC 12.14 2 79 P
3893 Jeng Atta Pria BVAC     NG 1
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:49
Reeks:2
1 4156 Disu Marion BVAC 10.16 1 389 P
2 3955 Valkeneers Emily KAPE 10.33 2 355 P
3 2950 Geerts Lisa ACHL 10.38 1 345 P
4 4466 Eryuruk Nurselin BVAC 10.38 1 345 P
5 3403 Brackeva Silke OLSE 10.48 1 325 P
6 3392 Gysen Sofie KAPE 10.60 2 302 P
7 3756 Van Rumst  Hannah VOLH 10.62 1 299 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:49
Reeks:3
1 3399 De Dobbeleer Kato OLSE 9.68 1 495 P
2 3713 Duym Farah ZWAT 9.70 1 491 P
3 3268 Furo Tracy OLSE 9.86 2 454 P
4 3755 Laureys Amelie VOLH 9.94 1 436 P
5 4062 Verstraelen Eline KAPE 10.22 2 377 P
6 3716 De Meulemeester Eva ZWAT 10.45 2 331 P
7 4134 Cornu Yara VOLH 10.46 1 329 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:49
Reeks:4
1 3765 Van Der Vreken Lotte ZWAT 9.41 1 560 P
2 4401 Verbeeck  Lissa OLSE 9.54 1 528 P
3 3272 Van Gelder Siege OLSE 9.58 1 519 P
4 3400 Goossens Wiebe OLSE 9.70 1 491 P
5 2933 Eelen Karlien ACHL 9.77 2 474 P
6 4022 Gorrebeeck Robin OLSE 9.77 1 474 P
7 3279 Dua Jenthe KAPE 9.81 1 465 P
60 meter                  Pup Dames  Uur=15:49
Reeks:5
1 3769 Hooyberghs Fleur ARAC 8.92 1 686 P
2 3753 Thyssen Lisse VOLH 8.97 1 672 P
3 3611 Vanden Bosch Amber ZWAT 9.08 1 643 P
4 3342 Beck Lynn ACHL 9.15 1 625 P
5 3267 De Bie Catherine ACBR 9.21 2 610 P
6 3754 Naudts Anke VOLH 9.35 1 575 P
7 3752 Noppe Leonie VOLH 9.58 1 519 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:55
Reeks:1
1 4194 De Kimpe Xanthe ACHL 3’46.72 2 489 P
2 3751 Buys Thalia VOLH 3’49.23 2 469 P
3 2950 Geerts Lisa ACHL 3’53.71 1 436 P
4 2908 Slaedts Jasmine ARAC 3’56.62 1 415 P
5 3271 Saint Ghislain Nona OLSE 3’57.08 2 411 P
6 4134 Cornu Yara VOLH 3’58.05 1 404 P
7 4155 Maes Renke BVAC 4’10.51 2 320 P
8 2896 Seghers Stien ARAC 4’14.37 2 296 P
9 2930 Wils Hanne ACHL 4’19.07 2 268 P
10 3453 Van Hoeydonck Elena ACBR 4’26.67 1 225 P
11 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 4’29.92 1 208 P
12 4198 Sciacca Sandrine ZWAT 4’34.52 2 184 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=16:55
Reeks:2
1 3753 Thyssen Lisse VOLH 3’19.99 1 717 P
2 3279 Dua Jenthe KAPE 3’32.60 1 604 P
3 4022 Gorrebeeck Robin OLSE 3’43.31 1 516 P
4 3769 Hooyberghs Fleur ARAC 3’45.21 1 500 P
5 3623 Lemhouer Inasse OLSE 3’46.02 1 494 P
6 3755 Laureys Amelie VOLH 3’48.64 1 474 P
7 3713 Duym Farah ZWAT 3’52.47 1 445 P
8 3417 Vermeulen Heleen KAPE 3’54.89 1 427 P
9 3267 De Bie Catherine ACBR 3’55.56 2 422 P
10 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 3’59.03 1 397 P
11 3765 Van Der Vreken Lotte ZWAT 4’01.73 1 379 P
3752 Noppe Leonie VOLH     NG 1
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=14:58
Reeks:1
1 3584 Van Der Auwera Yasmine ACHL 7.16m 1 358 P
2 3751 Buys Thalia VOLH 6.76m 2 331 P
3 3713 Duym Farah ZWAT 6.72m 1 328 P
4 3754 Naudts Anke VOLH 6.68m 1 326 P
5 3710 Van Laere Annelore ZWAT 6.32m 2 302 P
6 3265 Deckers Lissa OLSE 5.91m 1 275 P
7 3392 Gysen Sofie KAPE 5.86m 2 272 P
8 3684 Nijssen Tessa* ESAK 5.74m 2 264 P
9 3399 De Dobbeleer Kato OLSE 5.50m 1 248 P
10 2908 Slaedts Jasmine ARAC 5.28m 1 234 P
11 4062 Verstraelen Eline KAPE 5.27m 2 233 P
12 3400 Goossens Wiebe OLSE 5.22m 1 230 P
13 2933 Eelen Karlien ACHL 5.21m 2 229 P
14 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 5.20m 1 229 P
15 4060 Lenaerts Imke ACHL 5.20m 1 229 P
16 3896 Coenraerds Indra ARAC 4.86m 1 207 P
17 3271 Saint Ghislain Nona OLSE 4.82m 2 204 P
18 3955 Valkeneers Emily KAPE 4.49m 2 183 P
19 3456 Verdonck Sam ACBR 4.41m 2 178 P
20 2949 Van Turnhout Jorin ACHL 4.40m 2 177 P
21 3716 De Meulemeester Eva ZWAT 4.27m 2 169 P
22 4466 Eryuruk Nurselin BVAC 4.01m 1 152 P
23 3907 Geerts Chelsey ACBR 3.98m 2 150 P
24 4323 Koraichi Kaotar BVAC 3.95m 2 148 P
25 4195 Van Der Put Charlotte ZWAT 3.77m 2 137 P
verspringen               Pup Dames  Uur=15:43
Reeks:1
1 3711 Van Laere  Lieselotte ZWAT 3.95m 1 343 P
2 3342 Beck Lynn ACHL 3.91m 1 333 P
3 3749 Stuer Lotte VOLH 3.64m 1 271 P
4 3752 Noppe Leonie VOLH 3.63m 1 269 P
5 3267 De Bie Catherine ACBR 3.58m 2 258 P
6 3765 Van Der Vreken Lotte ZWAT 3.56m 1 254 P
7 3416 Berben Jana KAPE 3.56m 1 254 P
8 3684 Nijssen Tessa* ESAK 3.45m 2 230 P
9 3755 Laureys Amelie VOLH 3.42m 1 224 P
10 3272 Van Gelder Siege OLSE 3.41m 1 222 P
11 2946 Steynen Lotte ACHL 3.41m 1 222 P
12 3623 Lemhouer Inasse OLSE 3.39m 1 218 P
13 2962 Janssens Lore ACHL 3.38m 2 216 P
14 4134 Cornu Yara VOLH 3.32m 1 203 P
15 3271 Saint Ghislain Nona OLSE 3.28m 2 195 P
16 4022 Gorrebeeck Robin OLSE 3.26m 1 191 P
17 3400 Goossens Wiebe OLSE 3.22m 1 183 P
18 3717 Loos Silke ZWAT 3.22m 1 183 P
19 3417 Vermeulen Heleen KAPE 3.20m 1 179 P
20 3268 Furo Tracy OLSE 3.17m 2 173 P
21 4062 Verstraelen Eline KAPE 3.17m 2 173 P
22 3911 Van Puyvelde Jana VOLH 3.16m 1 171 P
23 2933 Eelen Karlien ACHL 3.08m 2 156 P
24 2897 Seghers Kaat ARAC 3.04m 1 149 P
25 3586 De Schutter Anne-sophie ACHL 3.04m 2 149 P
26 3756 Van Rumst  Hannah VOLH 3.02m 1 145 P
27 3403 Brackeva Silke OLSE 2.94m 1 130 P
28 3908 Van Langenhove Tine ACBR 2.91m 1 125 P
29 3716 De Meulemeester Eva ZWAT 2.89m 2 122 P
30 4155 Maes Renke BVAC 2.82m 2 109 P
31 3453 Van Hoeydonck Elena ACBR 2.82m 1 109 P
32 2896 Seghers Stien ARAC 2.69m 2 88 P
33 4198 Sciacca Sandrine ZWAT 2.63m 2 78 P
34 4060 Lenaerts Imke ACHL 2.56m 1 68 P
35 4195 Van Der Put Charlotte ZWAT 2.48m 2 56 P
36 4466 Eryuruk Nurselin BVAC 2.06m 1
hoogspringen              Pup Dames  Uur=17:03
Reeks:1
1 3749 Stuer Lotte VOLH 1.28m 1 446 P
2 3416 Berben Jana KAPE 1.20m 1 369 P
3 2946 Steynen Lotte ACHL 1.15m 1 323 P
4 3711 Van Laere  Lieselotte ZWAT 1.15m 1 323 P
5 3399 De Dobbeleer Kato OLSE 1.15m 1 323 P
6 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 1.10m 1 278 P
6 3908 Van Langenhove Tine ACBR 1.10m 1 278 P
6 4156 Disu Marion BVAC 1.10m 1 278 P
9 3453 Van Hoeydonck Elena ACBR 1.10m 1 278 P
10 3623 Lemhouer Inasse OLSE 1.10m 1 278 P
10 3710 Van Laere Annelore ZWAT 1.10m 2 278 P
12 3265 Deckers Lissa OLSE 1.10m 1 278 P
13 3751 Buys Thalia VOLH 1.10m 2 278 P
14 3955 Valkeneers Emily KAPE 1.05m 2 235 P
15 2903 Meeus Marthe ARAC 1.00m 2 194 P
16 3456 Verdonck Sam ACBR 0.90m 2 119 P
16 2949 Van Turnhout Jorin ACHL 0.90m 2 119 P
18 3893 Jeng Atta Pria BVAC 0.90m 1 119 P
4198 Sciacca Sandrine ZWAT     GP 2
hockeywerpen              Pup Dames  Uur=17:05
Reeks:1
1 3584 Van Der Auwera Yasmine ACHL 35.71m 1 354 P
2 4401 Verbeeck  Lissa OLSE 26.62m 1 236 P
3 3403 Brackeva Silke OLSE 25.65m 1 224 P
4 3611 Vanden Bosch Amber ZWAT 25.46m 1 221 P
5 3754 Naudts Anke VOLH 24.80m 1 213 P
6 4194 De Kimpe Xanthe ACHL 24.28m 2 206 P
7 3911 Van Puyvelde Jana VOLH 23.18m 1 192 P
8 3392 Gysen Sofie KAPE 22.40m 2 182 P
9 4156 Disu Marion BVAC 20.20m 1 154 P
10 3896 Coenraerds Indra ARAC 18.98m 1 139 P
11 3268 Furo Tracy OLSE 18.40m 2 131 P
12 3684 Nijssen Tessa* ESAK 17.26m 2 117 P
13 3717 Loos Silke ZWAT 16.56m 1 108 P
14 3586 De Schutter Anne-sophie ACHL 14.86m 2 87 P
15 4195 Van Der Put Charlotte ZWAT 14.11m 2 78 P
16 4060 Lenaerts Imke ACHL 13.90m 1 75 P
17 3893 Jeng Atta Pria BVAC 13.76m 1 74 P
18 3452 Van De Cloodt Evelyn ACBR 13.54m 1 71 P
19 4323 Koraichi Kaotar BVAC 10.74m 2 37 P
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=17:12
Reeks:1
1   OLSE                   38.91  737 P
3268 Furo Tracy
3623 Lemhouer Inasse
3403 Brackeva Silke
3400 Goossens Wiebe
2   VOLH                   40.12  678 P
3756 Van Rumst  Hannah
3755 Laureys Amelie
3911 Van Puyvelde Jana
4134 Cornu Yara
3   ZWAT                   40.49  660 P
3710 Van Laere Annelore
3716 De Meulemeester Eva
4195 Van Der Put Charlotte
3717 Loos Silke
4   ARAC                   40.79  646 P
2903 Meeus Marthe
2896 Seghers Stien
2908 Slaedts Jasmine
3769 Hooyberghs Fleur
5   BVAC                   42.67  561 P
4466 Eryuruk Nurselin
3893 Jeng Atta Pria
4155 Maes Renke
4156 Disu Marion
4 x 60 meter              Pup Dames  Uur=17:12
Reeks:2
1   ZWAT                   36.06  884 P
4940 van den bosch
3713 Duym Farah
3765 Van Der Vreken Lotte
3711 Van Laere  Lieselotte
2   VOLH                   36.63  853 P
3752 Noppe Leonie
3749 Stuer Lotte
3754 Naudts Anke
3753 Thyssen Lisse
3   OLSE                   37.92  786 P
4401 Verbeeck  Lissa
4022 Gorrebeeck Robin
3399 De Dobbeleer Kato
3272 Van Gelder Siege
4   KAPE                   38.33  766 P
3417 Vermeulen Heleen
4062 Verstraelen Eline
3416 Berben Jana
3279 Dua Jenthe
5   ACHL                   40.37  666 P
2946 Steynen Lotte
2949 Van Turnhout Jorin
2950 Geerts Lisa
3342 Beck Lynn
6   ACBR                   41.15  629 P
3908 Van Langenhove Tine
3453 Van Hoeydonck Elena
3456 Verdonck Sam
3267 De Bie Catherine
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:29
Reeks:1
1 6943 De Meyer Caitlin ZWAT 11.28 99 633 P
2 7089 El Morabiti Salima BVAC 13.07 99 366 P
3 6496 De Pauw Giske VOLH 13.52 99 310 P
4 6429 Van Loenhout Lora ESAK 13.67 0 292 P
5 6328 Ferket Lena OLSE 13.78 0 279 P
6 6035 Samoy Ameline ACBR 13.84 0 272 P
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=14:29
Reeks:2
1 6218 Beeckmans Maud OLSE 10.81 0 713 P
2 6616 Van Kemseke Jodie VOLH 11.08 99 666 P
3 5698 Mees Emma ACHL 11.11 99 661 P
4 6610 Van Stokkum Eline ACBR 11.18 99 649 P
5 6335 Moons Sien ACHL 13.61 0 299 P
5704 Vermonden Julie ACHL     NA 99
80 meter                  Min Dames  Uur=15:29
Reeks:1
1 5722 Geerts Elien ACHL 12.18 99 505 P
2 6221 Schops Tine ACBR 12.97 0 363 P
3 6495 De Moor Kato VOLH 13.40 99 295 P
4 7027 Fabre Lize VOLH 13.54 99 274 P
5 6589 El Bakali Hajar BVAC 13.57 0 270 P
6 6215 Meersman Dorien ACBR 14.16 0 190 P
80 meter                  Min Dames  Uur=15:29
Reeks:2
1 6995 Baptista Anita* OLSE 11.89 99 562 P
2 6515 De Jonghe Romy ZWAT 12.38 99 467 P
3 5684 De Kinder Sara ARAC 12.54 0 438 P
4 6326 Vancamp Noor OLSE 12.54 0 438 P
5 7074 Hoefkens Erin OLSE 13.08 99 345 P
6 7026 Fabre Lena VOLH 13.15 99 334 P
7 6951 Bouyaghroumni Yasmine OLSE 14.34 0 169 P
80 meter                  Min Dames  Uur=15:29
Reeks:3
1 5991 Van Besouw Alexandra ACHL 11.57 99 628 P
2 6325 Alderweireld Kenzy OLSE 12.03 99 534 P
3 6498 Cant Fien VOLH 12.22 99 497 P
4 6497 Beelen Tine VOLH 12.27 0 488 P
5 6494 D’Hondt Kaat VOLH 12.33 99 476 P
6 5716 Maeyninckx Jolien ACHL 12.44 0 456 P
7 7075 Hoefkens Yentl OLSE 12.50 99 445 P
80 meter                  Min Dames  Uur=15:29
Reeks:4
1 6845 Proost Dora ACHL 10.94 99 768 P
2 6461 Hargreaves Charlotte ZWAT 11.07 0 738 P
3 5704 Vermonden Julie ACHL 11.12 99 727 P
4 6327 Vancamp Hanne OLSE 11.26 99 695 P
5 6610 Van Stokkum Eline ACBR 11.40 99 665 P
6 6886 Van Der Put Marie ZWAT 11.46 99 652 P
7 6492 Cerpentier Femke VOLH 11.67 0 607 P
8 6943 De Meyer Caitlin ZWAT 11.80 99 580 P
150 meter                 Min Dames  Uur=16:08
Reeks:1
1 5992 Robben Jinthe ACHL 22.44 99 462 P
2 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 23.96 0 317 P
3 7089 El Morabiti Salima BVAC 24.70 99 256 P
4 6035 Samoy Ameline ACBR 24.88 0 241 P
5 6488 Daems Lotte ZWAT 25.50 0 196 P
150 meter                 Min Dames  Uur=16:08
Reeks:2
1 5698 Mees Emma ACHL 21.76 99 535 P
2 6995 Baptista Anita* OLSE 22.49 99 457 P
3 6498 Cant Fien VOLH 22.76 99 430 P
4 6497 Beelen Tine VOLH 23.45 0 363 P
5 6218 Beeckmans Maud OLSE 23.99 0 315 P
150 meter                 Min Dames  Uur=16:08
Reeks:3
1 6845 Proost Dora ACHL 20.31 99 706 P
2 6461 Hargreaves Charlotte ZWAT 20.68 0 660 P
3 6327 Vancamp Hanne OLSE 21.33 99 584 P
4 5991 Van Besouw Alexandra ACHL 21.51 99 563 P
300 meter                 Min Dames  Uur=14:59
Reeks:1
1 7075 Hoefkens Yentl OLSE 50.32 99 374 P
2 6843 Verdonck Floor ACHL 52.01 0 314 P
3 6664 Breeur Demi ACBR 54.19 0 244 P
300 meter                 Min Dames  Uur=14:59
Reeks:2
1 6144 Driesen Hanneke ACHL 46.66 99 518 P
2 6494 D’Hondt Kaat VOLH 48.27 99 452 P
3 6886 Van Der Put Marie ZWAT 48.74 99 434 P
4 7074 Hoefkens Erin OLSE 51.87 99 319 P
1000 meter                Min Dames  Uur=16:55
Reeks:1
1 6454 Schadron Laura ZWAT 3’30.22 0 625 P
2 6492 Cerpentier Femke VOLH 3’32.67 0 604 P
3 5716 Maeyninckx Jolien ACHL 3’33.94 0 593 P
4 6736 Auwers Daphne ACHL 3’35.10 0 583 P
5 5722 Geerts Elien ACHL 3’41.28 99 532 P
6 6335 Moons Sien ACHL 3’43.20 0 516 P
7 6429 Van Loenhout Lora ESAK 3’50.85 0 457 P
8 6325 Alderweireld Kenzy OLSE 3’53.02 99 441 P
9 6898 Wesenbeek Rune ACBR 3’56.17 0 418 P
10 6611 Bettens Luca VOLH 3’56.54 99 415 P
11 6040 Verwimp Matilde OLSE 3’56.80 99 413 P
12 6496 De Pauw Giske VOLH 3’58.61 99 400 P
13 5684 De Kinder Sara ARAC 4’02.39 0 374 P
14 6515 De Jonghe Romy ZWAT 4’03.00 99 370 P
15 6034 Segers Amma ACBR 4’13.95 0 299 P
hoogspringen              Min Dames  Uur=15:16
Reeks:1
1 6218 Beeckmans Maud OLSE 1.38m 0 547 P
2 6736 Auwers Daphne ACHL 1.35m 0 516 P
3 5992 Robben Jinthe ACHL 1.35m 99 516 P
4 6461 Hargreaves Charlotte ZWAT 1.30m 0 466 P
5 7027 Fabre Lize VOLH 1.25m 99 417 P
5 5721 Herremans Britney ACHL 1.25m 0 417 P
7 7076 Sanders Leen OLSE 1.25m 99 417 P
7 6494 D’Hondt Kaat VOLH 1.25m 99 417 P
7 7026 Fabre Lena VOLH 1.25m 99 417 P
10 6336 De Schutter Camille ACHL 1.25m 0 417 P
11 7074 Hoefkens Erin OLSE 1.20m 99 369 P
11 6498 Cant Fien VOLH 1.20m 99 369 P
13 6951 Bouyaghroumni Yasmine OLSE 1.10m 0 278 P
14 6898 Wesenbeek Rune ACBR 1.10m 0 278 P
15 6664 Breeur Demi ACBR 1.10m 0 278 P
16 6034 Segers Amma ACBR 1.00m 0 194 P
speerwerpen 400g          Min Dames  Uur=15:04
Reeks:1
1 5746 Van Hooghten Lauranne ACHL 26.31m 99 433 P
2 6428 Nijssen Kim* ESAK 19.79m 99 303 P
3 6616 Van Kemseke Jodie VOLH 19.53m 99 298 P
4 5991 Van Besouw Alexandra ACHL 19.51m 99 298 P
5 6326 Vancamp Noor OLSE 19.47m 0 297 P
6 7076 Sanders Leen OLSE 18.52m 99 278 P
7 6329 Van de Vijver Caro ACBR 17.13m 99 251 P
8 6040 Verwimp Matilde OLSE 15.37m 99 217 P
9 6496 De Pauw Giske VOLH 13.45m 99 179 P
10 6609 Van Winckel Amber ACBR 12.95m 0 169 P
11 6497 Beelen Tine VOLH 12.15m 0 154 P
12 6488 Daems Lotte ZWAT 11.97m 0 151 P
13 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 11.50m 0 142 P
14 6328 Ferket Lena OLSE 10.25m 0 118 P
15 5684 De Kinder Sara ARAC 7.54m 0 67 P
16 7089 El Morabiti Salima BVAC 6.20m 99 42 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=16:06
Reeks:1
1 5746 Van Hooghten Lauranne ACHL 10.30m 99 569 P
2 6329 Van de Vijver Caro ACBR 10.05m 99 552 P
3 5698 Mees Emma ACHL 9.85m 99 538 P
4 6428 Nijssen Kim* ESAK 9.32m 99 502 P
5 6843 Verdonck Floor ACHL 8.67m 0 458 P
6 7076 Sanders Leen OLSE 8.45m 99 444 P
7 6616 Van Kemseke Jodie VOLH 7.96m 99 411 P
8 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 7.93m 0 409 P
9 6326 Vancamp Noor OLSE 7.47m 0 378 P
10 6609 Van Winckel Amber ACBR 7.41m 0 374 P
11 6488 Daems Lotte ZWAT 7.40m 0 373 P
12 6589 El Bakali Hajar BVAC 6.78m 0 332 P
13 6951 Bouyaghroumni Yasmine OLSE 6.74m 0 330 P
14 6611 Bettens Luca VOLH 6.22m 99 295 P
15 6495 De Moor Kato VOLH 5.44m 99 244 P
verspringen               Min Dames  Uur=16:29
Reeks:1
1 6327 Vancamp Hanne OLSE 4.57m 99 498 P
2 5704 Vermonden Julie ACHL 4.38m 99 449 P
3 6492 Cerpentier Femke VOLH 4.32m 0 433 P
4 6886 Van Der Put Marie ZWAT 4.22m 99 408 P
5 6144 Driesen Hanneke ACHL 4.10m 99 379 P
6 6428 Nijssen Kim* ESAK 3.82m 99 312 P
7 6325 Alderweireld Kenzy OLSE 3.71m 99 287 P
8 6454 Schadron Laura ZWAT 3.71m 0 287 P
9 6611 Bettens Luca VOLH 3.69m 99 283 P
10 6336 De Schutter Camille ACHL 3.59m 0 260 P
11 6335 Moons Sien ACHL 3.54m 0 249 P
12 7026 Fabre Lena VOLH 3.47m 99 234 P
13 6328 Ferket Lena OLSE 3.41m 0 222 P
14 5721 Herremans Britney ACHL 3.38m 0 216 P
15 7075 Hoefkens Yentl OLSE 3.36m 99 211 P
16 6515 De Jonghe Romy ZWAT 3.35m 99 209 P
17 6040 Verwimp Matilde OLSE 3.33m 99 205 P
18 6429 Van Loenhout Lora ESAK 3.32m 0 203 P
19 6589 El Bakali Hajar BVAC 3.14m 0 168 P
20 6035 Samoy Ameline ACBR 3.12m 0 164 P
21 6495 De Moor Kato VOLH 3.06m 99 152 P
22 6995 Baptista Anita* OLSE 3.04m 99 149 P
23 7027 Fabre Lize VOLH 3.04m 99 149 P
24 6034 Segers Amma ACBR 2.88m 0 120 P
25 6221 Schops Tine ACBR 2.88m 0 120 P
26 6215 Meersman Dorien ACBR 2.80m 0 106 P
27 6898 Wesenbeek Rune ACBR 2.80m 0 106 P
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=17:17
Reeks:1
1   ACHL                   47.37  719 P
6736 Auwers Daphne
6335 Moons Sien
5722 Geerts Elien
5698 Mees Emma
2   ACHL                   48.98  642 P
6843 Verdonck Floor
5721 Herremans Britney
6336 De Schutter Camille
5992 Robben Jinthe
3   OLSE                   49.08  637 P
7074 Hoefkens Erin
6218 Beeckmans Maud
7076 Sanders Leen
7075 Hoefkens Yentl
4   VOLH                   51.06  548 P
6496 De Pauw Giske
7027 Fabre Lize
6611 Bettens Luca
6616 Van Kemseke Jodie
4 x 80 meter              Min Dames  Uur=17:17
Reeks:2
1   ACHL                   43.66  911 P
6845 Proost Dora
6144 Driesen Hanneke
5991 Van Besouw Alexandra
5704 Vermonden Julie
2   ZWAT                   45.09  834 P
6886 Van Der Put Marie
6515 De Jonghe Romy
6461 Hargreaves Charlotte
6943 De Meyer Caitlin
3   VOLH                   47.11  732 P
6498 Cant Fien
6497 Beelen Tine
6494 D’Hondt Kaat
6492 Cerpentier Femke
4   OLSE                   47.51  712 P
6995 Baptista Anita*
6326 Vancamp Noor
6325 Alderweireld Kenzy
6327 Vancamp Hanne
5   ACBR                   52.53  486 P
6035 Samoy Ameline
6215 Meersman Dorien
6221 Schops Tine
6329 Van de Vijver Caro

Download HIER de uitslag in.pdf-formaat.

De finale van deze “Beker van Vlaanderen” voor pupillen en miniemen wordt betwist op zaterdag 8 september in Lier met als finalisten ACHL, ATLA, AVT, AVZK, AZW, DCLA, RCG, GENK, VAC, VMOL, VOLH en ZWAT. Drie ploegen actief in de schiftingswedstrijd te Kapellen plaatsten zich dus voor deze finale.

0 likes een reactie
1 6 7 8 9 10 11 12 13
Zoeken
Agenda
Blijf op de hoogte
Sponsors
Trooper
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand