Uitslag KAPE-meerkampen – 09.09.2012 – Kapellen
December 7, 2021 at 3:32 am

Uitslag KAPE-meerkampen – 09.09.2012 – Kapellen

De ondertussen traditionele “KAPE-meerkampen” werden op een zomerse zonnige zondag 9 september georganiseerd. In het ochtendprogramma voor de jeugd konden benjamins, pupillen en miniemen zich uitleven in vier- of vijfkampen. Het namiddagprogramma vanaf cadet draaide volledig rond de officiële vijfkampen … en het afscheid aan de atletiek van Liesbeth Sebrechts (OLSE) in aanwezigheid van Tia Hellebaut en Tom Goyvaerts.

[shashin type=”album” id=”103″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

UITSLAG

vierkamp                  Ben Heren  Uur=12:05
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 1484p 4
2 575 Dua Jits KAPE 1430p 3
3 1085 Van Loenhout Warre ESAK 1213p 3
4 328 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 1150p 4
5 1436 Van Der Steen Stan GEEL 965p 4
6 9902 schuybroek senne na 897p 0
7 1400 Eykens Matteo KAPE 862p 4
8 322 Sijbers Jari DUFF 845p 3
9 9904 Gotink Wannes na 826p 0
10 1255 Heraly Yannick KAPE 798p 3
11 1837 De Bock Simon DUFF 685p 4
12 1659 Michiels Zias DUFF 631p 5
13 9330 Blomme Jarno KAPE 527p 4
14 321 Peeters Oliver DUFF 462p 5
15 9520 Van den Steen Jules KAPE 380p 0
16 1256 Heraly Maxim KAPE 103p 5
60 meter                  Ben Heren  Uur=10:49
Reeks:1
1 1400 Eykens Matteo KAPE 10.37 4 347 P
2 9902 schuybroek senne na 10.65 0 293 P
3 1255 Heraly Yannick KAPE 10.87 3 254 P
4 9904 Gotink Wannes na 11.01 0 230 P
5 9330 Blomme Jarno KAPE 11.26 4 191 P
6 9520 Van den Steen Jules KAPE 11.52 0 153 P
7 321 Peeters Oliver DUFF 11.62 5 140 P
8 1256 Heraly Maxim KAPE 13.33 5 ######
60 meter                  Ben Heren  Uur=10:49
Reeks:2
1 1525 Artois Stephane KAPE 9.78 4 472 P
2 575 Dua Jits KAPE 10.10 3 402 P
3 1085 Van Loenhout Warre ESAK 10.25 3 371 P
4 1436 Van Der Steen Stan GEEL 10.30 4 361 P
5 328 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 10.59 4 304 P
6 322 Sijbers Jari DUFF 10.96 3 239 P
7 1837 De Bock Simon DUFF 11.13 4 211 P
8 1659 Michiels Zias DUFF 11.40 5 170 P
verspringen               Ben Heren  Uur=10:35
Reeks:1
1 575 Dua Jits KAPE 3.56m 3 254 P
2 1525 Artois Stephane KAPE 3.41m 4 222 P
3 1085 Van Loenhout Warre ESAK 3.07m 3 154 P
4 9904 Gotink Wannes na 3.01m 0 143 P
5 322 Sijbers Jari DUFF 2.96m 3 134 P
6 1837 De Bock Simon DUFF 2.90m 4 123 P
7 328 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 2.88m 4 120 P
8 1436 Van Der Steen Stan GEEL 2.85m 4 115 P
9 1659 Michiels Zias DUFF 2.84m 5 113 P
10 9902 schuybroek senne na 2.79m 0 104 P
11 1255 Heraly Yannick KAPE 2.77m 3 101 P
12 9330 Blomme Jarno KAPE 2.68m 4 86 P
13 321 Peeters Oliver DUFF 2.56m 5 68 P
14 9520 Van den Steen Jules KAPE 2.49m 0 58 P
15 1400 Eykens Matteo KAPE 2.46m 4 54 P
16 1256 Heraly Maxim KAPE 2.02m 5
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:58
Reeks:1
1 1525 Artois Stephane KAPE 31.34m 4 297 P
2 328 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 30.12m 4 281 P
3 575 Dua Jits KAPE 28.01m 3 254 P
4 322 Sijbers Jari DUFF 24.46m 3 208 P
5 1085 Van Loenhout Warre ESAK 24.24m 3 206 P
6 1659 Michiels Zias DUFF 19.74m 5 148 P
7 9902 schuybroek senne na 19.40m 0 144 P
8 1255 Heraly Yannick KAPE 19.35m 3 143 P
9 1837 De Bock Simon DUFF 19.23m 4 142 P
10 9904 Gotink Wannes na 18.10m 0 128 P
11 1436 Van Der Steen Stan GEEL 16.29m 4 105 P
12 321 Peeters Oliver DUFF 16.14m 5 103 P
13 1400 Eykens Matteo KAPE 15.08m 4 90 P
14 9330 Blomme Jarno KAPE 14.96m 4 88 P
15 1256 Heraly Maxim KAPE 10.96m 5 39 P
16 9520 Van den Steen Jules KAPE 9.20m 0 19 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=12:12
Reeks:1
1 575 Dua Jits KAPE 2’03.07 3 520 P
2 1525 Artois Stephane KAPE 2’04.93 4 493 P
3 1085 Van Loenhout Warre ESAK 2’05.70 3 482 P
4 328 Van Den Bulck Yeabsera DUFF 2’08.39 4 445 P
5 1436 Van Der Steen Stan GEEL 2’13.09 4 384 P
6 1400 Eykens Matteo KAPE 2’14.16 4 371 P
7 9902 schuybroek senne na 2’15.41 0 356 P
8 9904 Gotink Wannes na 2’18.00 0 325 P
9 1255 Heraly Yannick KAPE 2’20.21 3 300 P
10 322 Sijbers Jari DUFF 2’23.53 3 264 P
11 1837 De Bock Simon DUFF 2’28.97 4 209 P
12 1659 Michiels Zias DUFF 2’29.99 5 200 P
13 9330 Blomme Jarno KAPE 2’34.18 4 162 P
14 321 Peeters Oliver DUFF 2’35.62 5 151 P
15 9520 Van den Steen Jules KAPE 2’35.67 0 150 P
16 1256 Heraly Maxim KAPE 2’49.73 5 57 P
vierkamp                  Pup Heren  Uur=12:26
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 1897p 1
2 3939 Philips Brent KAPE 1572p 2
3 4407 Peetoom Nelson* ESAK 1529p 1
4 4408 Van Loenhout Bert ESAK 1482p 2
5 4672 Mous Thomas KAPE 1415p 1
6 4477 Van Zele Bart KAPE 1377p 1
7 4673 Mous Jonas KAPE 1280p 1
8 4755 Artois Sebastien KAPE 1265p 2
9 4409 Geussens Robbe ESAK 819p 2
60 meter                  Pup Heren  Uur=10:21
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 9.03 1 656 P
2 3939 Philips Brent KAPE 9.67 2 497 P
3 4477 Van Zele Bart KAPE 9.94 1 436 P
4 4409 Geussens Robbe ESAK 10.62 2 299 P
60 meter                  Pup Heren  Uur=10:21
Reeks:2
1 4407 Peetoom Nelson* ESAK 9.47 1 545 P
2 4755 Artois Sebastien KAPE 9.79 2 470 P
3 4408 Van Loenhout Bert ESAK 9.80 2 468 P
4 4672 Mous Thomas KAPE 9.92 1 441 P
5 4673 Mous Jonas KAPE 10.11 1 400 P
verspringen               Pup Heren  Uur=11:11
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 4.14m 1 388 P
2 3939 Philips Brent KAPE 3.64m 2 271 P
3 4477 Van Zele Bart KAPE 3.62m 1 267 P
4 4407 Peetoom Nelson* ESAK 3.55m 1 252 P
5 4408 Van Loenhout Bert ESAK 3.43m 2 226 P
6 4755 Artois Sebastien KAPE 3.35m 2 209 P
7 4673 Mous Jonas KAPE 3.33m 1 205 P
8 4672 Mous Thomas KAPE 3.28m 1 195 P
9 4409 Geussens Robbe ESAK 3.00m 2 141 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=12:15
Reeks:1
1 4879 Temmerman Toby KAPE 19.37m 1 282 P
2 3939 Philips Brent KAPE 18.74m 2 270 P
3 4477 Van Zele Bart KAPE 17.51m 1 245 P
4 4673 Mous Jonas KAPE 17.00m 1 235 P
5 4409 Geussens Robbe ESAK 16.06m 2 216 P
6 4672 Mous Thomas KAPE 13.96m 1 175 P
7 4407 Peetoom Nelson* ESAK 13.39m 1 164 P
8 4755 Artois Sebastien KAPE 13.35m 2 163 P
9 4408 Van Loenhout Bert ESAK 12.88m 2 154 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=12:25
Reeks:1
1 4408 Van Loenhout Bert ESAK 3’29.15 2 634 P
2 4672 Mous Thomas KAPE 3’32.64 1 604 P
3 4879 Temmerman Toby KAPE 3’36.52 1 571 P
4 4407 Peetoom Nelson* ESAK 3’36.85 1 568 P
5 3939 Philips Brent KAPE 3’41.00 2 534 P
6 4673 Mous Jonas KAPE 3’53.08 1 440 P
7 4477 Van Zele Bart KAPE 3’54.60 1 429 P
8 4755 Artois Sebastien KAPE 3’55.52 2 423 P
9 4409 Geussens Robbe ESAK 4’38.96 2 163 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=12:19
Reeks:1
1 6758 Van De Velde Tim DUFF 2514p 0
2 7555 Van Riel Robbe KAPE 2501p 99
3 6686 Mampuys Cedric AVKA 2444p 99
4 6934 Bal Jaan ACBR 2386p 0
80 meter                  Min Heren  Uur=11:31
Reeks:1
1 7555 Van Riel Robbe KAPE 11.37 99 671 P
2 6934 Bal Jaan ACBR 11.63 0 615 P
3 6758 Van De Velde Tim DUFF 12.17 0 507 P
4 6686 Mampuys Cedric AVKA 12.21 99 499 P
verspringen               Min Heren  Uur=11:43
Reeks:1
1 6686 Mampuys Cedric AVKA 4.45m 99 467 P
2 7555 Van Riel Robbe KAPE 4.41m 99 456 P
3 6934 Bal Jaan ACBR 4.31m 0 431 P
4 6758 Van De Velde Tim DUFF 3.96m 0 345 P
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=10:25
Reeks:1
1 6686 Mampuys Cedric AVKA 28.85m 99 479 P
2 6758 Van De Velde Tim DUFF 26.21m 0 423 P
3 6934 Bal Jaan ACBR 21.27m 0 321 P
4 7555 Van Riel Robbe KAPE 19.41m 99 283 P
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=11:11
Reeks:1
1 7555 Van Riel Robbe KAPE 10.15m 99 558 P
2 6686 Mampuys Cedric AVKA 8.94m 99 477 P
3 6758 Van De Velde Tim DUFF 8.04m 0 416 P
4 6934 Bal Jaan ACBR 6.78m 0 332 P
1000 meter                Min Heren  Uur=12:19
Reeks:1
1 6758 Van De Velde Tim DUFF 3’08.95 0 823 P
2 6934 Bal Jaan ACBR 3’23.28 0 687 P
3 7555 Van Riel Robbe KAPE 3’41.16 99 533 P
4 6686 Mampuys Cedric AVKA 3’42.45 99 522 P
vijfkamp                  Cad Heren  Uur=17:09
Reeks:1
1 718 Vanagtmael Jelle ACBR 2120p 98
2 849 Gommers Jeroen KAPE 1996p 97
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 1831p 98
4 417 Vermeulen Jochem KAPE 1757p 98
5 1032 Roelants Arno KAPE 1470p 98
6 330 Van Thillo Glenn KAPE 1362p 98
7 525 Naets Obry AVZK 1238p 98
verspringen               Cad Heren  Uur=14:02
Reeks:1
1 849 Gommers Jeroen KAPE 5.44m +0.0 97 469 P
2 718 Vanagtmael Jelle ACBR 5.17m +0.0 98 415 P
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 4.85m +0.1 98 354 P
4 1032 Roelants Arno KAPE 4.64m -0.2 98 315 P
5 417 Vermeulen Jochem KAPE 4.43m +0.0 98 278 P
6 330 Van Thillo Glenn KAPE 4.17m +0.3 98 234 P
7 525 Naets Obry AVZK 3.87m +0.0 98 185 P
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=14:32
Reeks:1
1 718 Vanagtmael Jelle ACBR 34.33m 98 361 P
2 330 Van Thillo Glenn KAPE 33.32m 98 346 P
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 31.71m 98 323 P
4 849 Gommers Jeroen KAPE 28.06m 97 272 P
5 1032 Roelants Arno KAPE 27.99m 98 271 P
6 417 Vermeulen Jochem KAPE 20.79m 98 172 P
7 525 Naets Obry AVZK 10.21m 98 35 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=14:45
Reeks:1      Wind : -0.1
1 417 Vermeulen Jochem KAPE 27.88 98 385 P
2 1032 Roelants Arno KAPE 29.19 98 299 P
3 525 Naets Obry AVZK 29.90 98 257 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=14:45
Reeks:2      Wind : -0.3
1 849 Gommers Jeroen KAPE 25.42 97 571 P
2 718 Vanagtmael Jelle ACBR 26.73 98 468 P
3 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 26.78 98 464 P
4 330 Van Thillo Glenn KAPE 32.72 98 118 P
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:00
Reeks:1
1 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 32.62m 98 516 P
2 330 Van Thillo Glenn KAPE 31.31m 98 490 P
3 718 Vanagtmael Jelle ACBR 29.65m 98 458 P
4 1032 Roelants Arno KAPE 22.40m 98 317 P
5 525 Naets Obry AVZK 21.98m 98 309 P
6 849 Gommers Jeroen KAPE 19.69m 97 266 P
7 417 Vermeulen Jochem KAPE 19.42m 98 261 P
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:08
Reeks:1
1 417 Vermeulen Jochem KAPE 4’43.14 98 661 P
2 525 Naets Obry AVZK 5’19.60 98 452 P
3 849 Gommers Jeroen KAPE 5’26.24 97 418 P
4 718 Vanagtmael Jelle ACBR 5’26.30 98 418 P
5 1032 Roelants Arno KAPE 5’59.02 98 268 P
6 546 Van Den Eynden Jordi KAPE 6’24.20 98 174 P
7 330 Van Thillo Glenn KAPE 6’24.22 98 174 P
vijfkamp                  Sch Heren  Uur=17:09
Reeks:1
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 2821p 96
2 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 2301p 96
3 2387 Van Boven Jordy KAPE 2041p 95
4 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 1856p 95
5 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 1808p 0
6 2386 Emmerechts Greg KAPE 1456p 96
verspringen               Sch Heren  Uur=14:25
Reeks:1
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 6.35m +0.0 96 664 P
2 2387 Van Boven Jordy KAPE 5.44m +0.9 95 469 P
3 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 5.30m +0.0 96 441 P
4 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 4.97m +0.9 95 377 P
5 2386 Emmerechts Greg KAPE 4.79m -0.2 96 343 P
6 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 4.52m +0.0 0 294 P
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=14:59
Reeks:1
1 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 45.75m 96 526 P
2 2410 Vanagtmael Sam ACBR 35.70m 96 380 P
3 2387 Van Boven Jordy KAPE 25.47m 95 236 P
4 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 23.70m 95 212 P
5 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 22.98m 0 202 P
6 2386 Emmerechts Greg KAPE 22.73m 96 198 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=15:20
Reeks:1      Wind : -0.2
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 23.54 96 735 P
2 2387 Van Boven Jordy KAPE 24.72 95 630 P
3 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 25.90 96 532 P
4 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 25.93 95 530 P
5 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 27.20 0 433 P
6 2386 Emmerechts Greg KAPE 28.84 96 321 P
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=16:28
Reeks:1
1 2410 Vanagtmael Sam ACBR 33.37m 96 531 P
2 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 21.02m 96 291 P
3 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 19.43m 95 261 P
4 2387 Van Boven Jordy KAPE 18.52m 95 244 P
5 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 18.51m 0 244 P
6 2386 Emmerechts Greg KAPE 17.39m 96 224 P
1500 meter                Sch Heren  Uur=17:08
Reeks:1
1 2990 AHRIKA MOHAMED RCAS 4’47.33 0 635 P
2 2132 Van Hooydonck Pieter KAPE 5’08.56 96 511 P
3 2410 Vanagtmael Sam ACBR 5’08.57 96 511 P
4 2453 Van Steenbrugge Brent KAPE 5’15.17 95 476 P
5 2387 Van Boven Jordy KAPE 5’17.66 95 462 P
6 2386 Emmerechts Greg KAPE 5’36.04 96 370 P
vijfkamp                  SM Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 1763 Vanhaeren Tim KAPE 3248p Sen 88
2 1938 Debue Jeroen KAPE 2830p Sen 87
3 1838 Schrauwen Bert KAPE 2235p Sen 84
4 1837 Schrauwen Steven KAPE 2034p Sen 86
5 1939 Truyts Timothy ACBR 2027p Sen 89
verspringen               SM Heren  Uur=14:58
Reeks:1
1 1763 Vanhaeren Tim KAPE 6.13m +0.0 Sen 88 615 P
2 1938 Debue Jeroen KAPE 5.65m +0.0 Sen 87 512 P
5 1837 Schrauwen Steven KAPE 5.37m +0.0 Sen 86 455 P
7 1838 Schrauwen Bert KAPE 4.93m +0.0 Sen 84 369 P
8 1939 Truyts Timothy ACBR 4.53m +0.0 Sen 89 295 P
speerwerpen 800g          SM Heren  Uur=15:33
Reeks:1
1 1838 Schrauwen Bert KAPE 51.79m Sen 84 615 P
2 1938 Debue Jeroen KAPE 45.08m Sen 87 516 P
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 41.60m Sen 88 465 P
4 1939 Truyts Timothy ACBR 39.72m Sen 89 438 P
6 1837 Schrauwen Steven KAPE 36.05m Sen 86 385 P
200 meter                 SM Heren  Uur=15:51
Reeks:1      Wind : 0.6
3 1837 Schrauwen Steven KAPE 26.62 Sen 86 476 P
4 1838 Schrauwen Bert KAPE 27.70 Sen 84 397 P
200 meter                 SM Heren  Uur=15:51
Reeks:2      Wind : -0.2
1 1763 Vanhaeren Tim KAPE 22.54 Sen 88 829 P
2 1938 Debue Jeroen KAPE 24.96 Sen 87 609 P
3 1939 Truyts Timothy ACBR 25.79 Sen 89 541 P
discuswerpen 2,000kg      SM Heren  Uur=16:56
Reeks:1
1 1939 Truyts Timothy ACBR 44.35m Sen 89 753 P
3 1763 Vanhaeren Tim KAPE 33.97m Sen 88 543 P
4 1938 Debue Jeroen KAPE 31.04m Sen 87 485 P
5 1838 Schrauwen Bert KAPE 27.94m Sen 84 424 P
6 1837 Schrauwen Steven KAPE 25.94m Sen 86 385 P
1500 meter                SM Heren  Uur=17:18
Reeks:1
1 1763 Vanhaeren Tim KAPE 4’22.31 Sen 88 796 P
2 1938 Debue Jeroen KAPE 4’35.69 Sen 87 708 P
5 1838 Schrauwen Bert KAPE 5’23.79 Sen 84 430 P
6 1837 Schrauwen Steven KAPE 5’44.00 Sen 86 333 P
1939 Truyts Timothy ACBR     NG Sen 89
vierkamp                  Ben Dames  Uur=12:36
Reeks:1
1 701 Van Den Brande Laura DUFF 1169p 3
2 640 Marien Svelte LYRA 1158p 3
3 1544 Peeters Ellen BVAC 1050p 3
4 1142 Boonen Cato DUFF 999p 3
5 171 Verleysen Caitlin ACW 979p 4
6 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 897p 3
7 1289 Khan Kira KAPE 633p 4
8 2799 Verbergt Caro DUFF 466p 4
9 1046 Thiryn Merel KAPE 409p 4
10 906 Peetoom Nova* ESAK 255p 4
11 292 Dua Hanne KAPE 208p 5
12 263 Croes Femke DUFF 186p 4
9905 Gotink Charlotte na     GP 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=10:41
Reeks:1
1 1142 Boonen Cato DUFF 10.01 3 421 P
2 171 Verleysen Caitlin ACW 10.34 4 353 P
3 1289 Khan Kira KAPE 10.40 4 341 P
4 1046 Thiryn Merel KAPE 11.38 4 173 P
5 2799 Verbergt Caro DUFF 11.53 4 152 P
6 906 Peetoom Nova* ESAK 12.11 4 82 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=10:41
Reeks:2
1 1544 Peeters Ellen BVAC 9.75 3 479 P
2 640 Marien Svelte LYRA 10.13 3 396 P
3 701 Van Den Brande Laura DUFF 10.16 3 389 P
4 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 10.84 3 259 P
5 292 Dua Hanne KAPE 12.28 5 65 P
6 263 Croes Femke DUFF 12.67 4 33 P
7 9905 Gotink Charlotte na 15.05 0
hoogspringen              Ben Dames  Uur=12:15
Reeks:1
1 701 Van Den Brande Laura DUFF 1.09m 3 269 P
2 640 Marien Svelte LYRA 1.09m 3 269 P
3 1533 Vierendeels Rune LEBB 1.06m 3 244 P
4 1544 Peeters Ellen BVAC 1.03m 3 219 P
5 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 1.00m 3 194 P
6 1142 Boonen Cato DUFF 0.95m 3 156 P
7 171 Verleysen Caitlin ACW 0.95m 4 156 P
8 1046 Thiryn Merel KAPE 0.90m 4 119 P
9 263 Croes Femke DUFF 0.90m 4 119 P
10 1289 Khan Kira KAPE 0.75m 4 28 P
10 2799 Verbergt Caro DUFF 0.75m 4 28 P
12 906 Peetoom Nova* ESAK 0.75m 4 28 P
292 Dua Hanne KAPE     GP 5
9905 Gotink Charlotte na     GP 0
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=12:36
Reeks:1
1 1533 Vierendeels Rune LEBB 24.55m 3 210 P
2 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 22.73m 3 186 P
3 171 Verleysen Caitlin ACW 18.32m 4 130 P
4 640 Marien Svelte LYRA 17.91m 3 125 P
5 701 Van Den Brande Laura DUFF 16.22m 3 104 P
6 292 Dua Hanne KAPE 16.05m 5 102 P
7 1142 Boonen Cato DUFF 16.03m 3 102 P
8 2799 Verbergt Caro DUFF 15.07m 4 90 P
9 1544 Peeters Ellen BVAC 15.06m 3 90 P
10 906 Peetoom Nova* ESAK 12.67m 4 60 P
11 1046 Thiryn Merel KAPE 12.10m 4 53 P
12 1289 Khan Kira KAPE 8.39m 4
13 263 Croes Femke DUFF 7.50m 4
14 9905 Gotink Charlotte na 6.21m 0
600 meter                 Ben Dames  Uur=12:35
Reeks:1
1 701 Van Den Brande Laura DUFF 2’11.34 3 407 P
2 640 Marien Svelte LYRA 2’14.41 3 368 P
3 171 Verleysen Caitlin ACW 2’16.68 4 340 P
4 1142 Boonen Cato DUFF 2’18.39 3 320 P
5 1544 Peeters Ellen BVAC 2’23.69 3 262 P
6 1545 Bruynseels Isabelle BVAC 2’24.02 3 258 P
7 1289 Khan Kira KAPE 2’24.30 4 255 P
8 2799 Verbergt Caro DUFF 2’30.40 4 196 P
9 906 Peetoom Nova* ESAK 2’44.84 4 85 P
10 1046 Thiryn Merel KAPE 2’48.34 4 64 P
11 292 Dua Hanne KAPE 2’53.09 5 41 P
12 263 Croes Femke DUFF 2’54.69 4 34 P
13 9905 Gotink Charlotte na 3’44.52 0
vierkamp                  Pup Dames  Uur=12:14
Reeks:1
1 3416 Berben Jana KAPE 1653p 1
2 3279 Dua Jenthe KAPE 1530p 1
3 3267 De Bie Catherine ACBR 1431p 2
4 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 1317p 1
5 3417 Vermeulen Heleen KAPE 1294p 1
6 3392 Gysen Sofie KAPE 1042p 2
7 3955 Valkeneers Emily KAPE 1023p 2
8 5136 Pletinckx Laurie RCAS 833p 0
60 meter                  Pup Dames  Uur=11:11
Reeks:1
1 3267 De Bie Catherine ACBR 9.27 2 595 P
2 3416 Berben Jana KAPE 9.62 1 509 P
3 3279 Dua Jenthe KAPE 9.70 1 491 P
4 3417 Vermeulen Heleen KAPE 10.12 1 398 P
5 3955 Valkeneers Emily KAPE 10.12 2 398 P
6 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 10.39 1 343 P
7 3392 Gysen Sofie KAPE 10.55 2 312 P
8 5136 Pletinckx Laurie RCAS 11.32 0 182 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=12:14
Reeks:1
1 5136 Pletinckx Laurie RCAS 18.29m 0 261 P
2 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 16.04m 1 216 P
3 3416 Berben Jana KAPE 14.60m 1 187 P
4 3392 Gysen Sofie KAPE 12.80m 2 153 P
5 3417 Vermeulen Heleen KAPE 12.76m 1 152 P
6 3279 Dua Jenthe KAPE 12.57m 1 148 P
7 3267 De Bie Catherine ACBR 12.27m 2 143 P
8 3955 Valkeneers Emily KAPE 9.67m 2 94 P
hoogspringen              Pup Dames  Uur=11:31
Reeks:1
1 3416 Berben Jana KAPE 1.34m 1 506 P
2 3279 Dua Jenthe KAPE 1.13m 1 305 P
3 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 1.10m 1 278 P
4 3267 De Bie Catherine ACBR 1.10m 2 278 P
5 3392 Gysen Sofie KAPE 1.05m 2 235 P
5 3417 Vermeulen Heleen KAPE 1.05m 1 235 P
7 5136 Pletinckx Laurie RCAS 0.95m 0 156 P
7 3955 Valkeneers Emily KAPE 0.95m 2 156 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=12:14
Reeks:1
1 3279 Dua Jenthe KAPE 3’34.76 1 586 P
2 3417 Vermeulen Heleen KAPE 3’44.19 1 509 P
3 3583 Vanthillo Cordulle ESAK 3’47.78 1 480 P
4 3416 Berben Jana KAPE 3’51.60 1 451 P
5 3267 De Bie Catherine ACBR 3’56.50 2 415 P
6 3955 Valkeneers Emily KAPE 4’02.30 2 375 P
7 3392 Gysen Sofie KAPE 4’07.12 2 342 P
8 5136 Pletinckx Laurie RCAS 4’24.98 0 234 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=12:50
Reeks:1
1 9900 HUYGE HANNE NA 2660p 0
2 5856 Croes Eline DUFF 2230p 99
3 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 2208p 0
4 9903 Gotink Lisa na 1897p 0
5 6430 Geussens Lore ESAK 1814p 0
6 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 1739p 0
7 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 1529p 0
8 6278 Savelkouls Mila ATLA 1115p 0
9 6328 Ferket Lena OLSE 1045p 0
10 5900 De Letter Jana ATAC 712p 0
80 meter                  Min Dames  Uur=11:43
Reeks:1
1 9903 Gotink Lisa na 11.80 0 580 P
2 6430 Geussens Lore ESAK 12.77 0 397 P
3 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 12.87 0 380 P
4 6328 Ferket Lena OLSE 13.14 0 336 P
5 5900 De Letter Jana ATAC 14.04 0 206 P
80 meter                  Min Dames  Uur=11:43
Reeks:2
1 9900 HUYGE HANNE NA 11.97 0 546 P
2 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 12.21 0 499 P
3 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 12.40 0 463 P
4 5856 Croes Eline DUFF 12.41 99 462 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=10:38
Reeks:1
1 9900 HUYGE HANNE NA 11.10m 0 623 P
2 6278 Savelkouls Mila ATLA 11.02m 0 618 P
3 5856 Croes Eline DUFF 9.34m 99 504 P
4 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 8.65m 0 457 P
5 6430 Geussens Lore ESAK 8.20m 0 427 P
6 6328 Ferket Lena OLSE 7.39m 0 373 P
7 5900 De Letter Jana ATAC 6.75m 0 330 P
8 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 6.70m 0 327 P
9 9903 Gotink Lisa na 6.35m 0 304 P
10 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 6.24m 0 297 P
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=11:05
Reeks:1
1 6278 Savelkouls Mila ATLA 29.70m 0 497 P
2 5856 Croes Eline DUFF 24.01m 99 378 P
3 9900 HUYGE HANNE NA 22.43m 0 345 P
4 6328 Ferket Lena OLSE 22.02m 0 336 P
5 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 19.87m 0 292 P
6 6430 Geussens Lore ESAK 17.80m 0 251 P
7 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 17.24m 0 239 P
8 9903 Gotink Lisa na 14.44m 0 184 P
9 5900 De Letter Jana ATAC 14.03m 0 176 P
10 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 11.17m 0 122 P
hoogspringen              Min Dames  Uur=12:43
Reeks:1
1 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 1.37m 0 537 P
2 9900 HUYGE HANNE NA 1.31m 0 476 P
3 6430 Geussens Lore ESAK 1.25m 0 417 P
3 5856 Croes Eline DUFF 1.25m 99 417 P
5 9903 Gotink Lisa na 1.25m 0 417 P
6 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 1.20m 0 369 P
7 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 1.05m 0 235 P
1000 meter                Min Dames  Uur=12:49
Reeks:1
1 9900 HUYGE HANNE NA 3’25.13 0 670 P
2 7163 Bruynseels Nathalie BVAC 3’32.37 0 606 P
3 5856 Croes Eline DUFF 3’49.33 99 469 P
4 9903 Gotink Lisa na 3’56.92 0 412 P
5 9901 SCHUYBROEK ASHLEY NA 4’04.29 0 361 P
6 6430 Geussens Lore ESAK 4’10.25 0 322 P
7 6045 Van Thillo Kathleen KAPE 4’14.95 0 292 P
6328 Ferket Lena OLSE     NG 0
5900 De Letter Jana ATAC     NG 0
vijfkamp                 Cad Dames  Uur=16:10
Reeks:1
1 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 2632p 0
2 680 Van Laer Emma KAPE 2629p 98
3 858 Helsen Elise ACHL 2428p 98
4 530 Rabau Silke RCT 1751p 98
5 337 Bal Loran ACBR 1742p 98
6 348 Stevens Utti KAPE 1092p 98
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:08
Reeks:1      Wind : 0.5
1 680 Van Laer Emma KAPE 12.82 98 760 P
2 858 Helsen Elise ACHL 13.67 98 661 P
3 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 14.03 0 621 P
4 530 Rabau Silke RCT 15.88 98 433 P
5 337 Bal Loran ACBR 16.09 98 413 P
6 348 Stevens Utti KAPE 18.08 98 250 P
hoogspringen              Cad Dames  Uur=14:42
Reeks:1
1 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 1.45m 0 566 P
2 858 Helsen Elise ACHL 1.42m 98 534 P
3 680 Van Laer Emma KAPE 1.39m 98 502 P
4 337 Bal Loran ACBR 1.36m 98 470 P
5 530 Rabau Silke RCT 1.25m 98 359 P
6 348 Stevens Utti KAPE 1.15m 98 266 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:13
Reeks:1
1 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 10.56m 0 566 P
2 858 Helsen Elise ACHL 9.67m 98 508 P
3 680 Van Laer Emma KAPE 8.81m 98 452 P
4 530 Rabau Silke RCT 8.26m 98 416 P
5 337 Bal Loran ACBR 7.03m 98 337 P
6 348 Stevens Utti KAPE 6.26m 98 288 P
verspringen               Cad Dames  Uur=15:37
Reeks:1
1 680 Van Laer Emma KAPE 5.11m +0.0 98 589 P
2 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 4.39m +0.0 0 401 P
3 337 Bal Loran ACBR 4.31m +0.0 98 381 P
4 858 Helsen Elise ACHL 4.23m +0.0 98 362 P
5 530 Rabau Silke RCT 4.03m +0.0 98 315 P
6 348 Stevens Utti KAPE 2.84m +0.0 98 81 P
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=16:10
Reeks:1
1 1544 Pletinckx Leslie Marie RCAS 30.09m 0 478 P
2 858 Helsen Elise ACHL 23.99m 98 363 P
3 680 Van Laer Emma KAPE 21.99m 98 326 P
4 530 Rabau Silke RCT 16.69m 98 228 P
5 348 Stevens Utti KAPE 15.55m 98 207 P
6 337 Bal Loran ACBR 11.93m 98 141 P
vijfkamp                  Sch Dames  Uur=16:46
Reeks:1
1 2175 Folens Merel KAPE 2773p 96
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 1681p 0
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:08
Reeks:1      Wind : -0.5
1 2175 Folens Merel KAPE 16.73 96 627 P
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 18.37 0 451 P
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=14:47
Reeks:1
1 2175 Folens Merel KAPE 8.94m 96 460 P
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 6.24m 0 287 P
hoogspringen              Sch Dames  Uur=16:06
Reeks:1
1 2175 Folens Merel KAPE 1.52m 96 644 P
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 1.10m 0 222 P
verspringen               Sch Dames  Uur=16:33
Reeks:1
1 2175 Folens Merel KAPE 4.75m +0.0 96 492 P
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 4.14m +0.0 0 340 P
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:46
Reeks:1
1 2175 Folens Merel KAPE 2’41.98 96 550 P
2 2925 Delfossez Elisa IAAC 2’58.28 0 381 P
vijfkamp                  JSM Dames  Uur=16:47
Reeks:1
1 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 2307p Sen 84
2 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 2172p Sen 92
3 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 2167p 0
4 342 Tampere Lotte KAPE 2025p Jun 94
5 9920 SWINKELS EEFJE HAC 1984p 0
6 1744 GODEUNE LAURENCE WS 1602p 0
7 2006 MONIQUET CELINE RCAC 1357p 0
100m horden 0,84m   JSM Dames  Uur=14:08
Reeks:1      Wind : 0.3
1 9920 SWINKELS EEFJE HAC 16.25 0 684 P
2 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 17.80 0 509 P
3 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 18.55 Sen 92 433 P
4 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 19.21 Sen 84 371 P
5 1744 GODEUNE LAURENCE WS 19.69 0 328 P
6 2006 MONIQUET CELINE RCAC 20.83 0 237 P
7 342 Tampere Lotte KAPE 20.94 Jun 94 229 P
kogelstoten 4,000kg       JSM Dames  Uur=14:39
Reeks:1
1 9920 SWINKELS EEFJE HAC 8.51m 0 432 P
2 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 8.43m 0 427 P
3 342 Tampere Lotte KAPE 7.21m Jun 94 348 P
4 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 7.21m Sen 84 348 P
5 2006 MONIQUET CELINE RCAC 7.18m 0 347 P
6 1744 GODEUNE LAURENCE WS 7.04m 0 338 P
7 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 6.87m Sen 92 327 P
hoogspringen              JSM Dames  Uur=16:08
Reeks:1
1 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 1.61m Sen 84 747 P
2 9920 SWINKELS EEFJE HAC 1.43m 0 544 P
3 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 1.40m Sen 92 512 P
4 342 Tampere Lotte KAPE 1.35m Jun 94 460 P
5 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 1.30m 0 409 P
6 2006 MONIQUET CELINE RCAC 1.25m 0 359 P
7 1744 GODEUNE LAURENCE WS 1.20m 0 312 P
verspringen               JSM Dames  Uur=16:35
Reeks:1
1 342 Tampere Lotte KAPE 4.52m +0.0 Jun 94 433 P
2 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 4.37m +0.0 Sen 84 396 P
3 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 4.21m +0.0 0 357 P
4 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 4.08m +0.0 Sen 92 326 P
5 9920 SWINKELS EEFJE HAC 4.07m -0.2 0 324 P
6 1744 GODEUNE LAURENCE WS 3.99m -0.6 0 306 P
7 2006 MONIQUET CELINE RCAC 3.96m +0.0 0 299 P
800 meter                 JSM Dames  Uur=16:47
Reeks:1
1 1014 Van Hooydonck Annelies KAPE 2’39.88 Sen 92 574 P
2 342 Tampere Lotte KAPE 2’41.56 Jun 94 555 P
3 1866 CADENAS CRISTINA RCAS 2’49.86 0 465 P
4 1010 Sebrechts Liesbeth OLSE 2’51.81 Sen 84 445 P
5 1744 GODEUNE LAURENCE WS 3’05.29 0 318 P
6 2006 MONIQUET CELINE RCAC 3’33.89 0 115 P
9920 SWINKELS EEFJE HAC     NG 0
vijfkamp                  Jun Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 379 Declercq Pieterjan ACBR 2620p 94
2 291 Verbraeken Tim KAPE 2206p 93
3 147 Folens Reinout KAPE 504p 93
verspringen               Jun Heren  Uur=17:25
Reeks:1
1 147 Folens Reinout KAPE 5.61m +0.0 93 504 P
2 291 Verbraeken Tim KAPE 5.51m +0.0 93 483 P
3 379 Declercq Pieterjan ACBR 5.37m +0.0 94 455 P
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=17:25
Reeks:1
1 379 Declercq Pieterjan ACBR 37.23m 94 402 P
2 291 Verbraeken Tim KAPE 31.28m 93 317 P
147 Folens Reinout KAPE     NG 93
200 meter                 Jun Heren  Uur=17:26
Reeks:1      Wind : 0.6
1 379 Declercq Pieterjan ACBR 25.26 94 584 P
2 291 Verbraeken Tim KAPE 25.94 93 529 P
147 Folens Reinout KAPE     NG 93
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:27
Reeks:1
1 379 Declercq Pieterjan ACBR 35.20m 94 568 P
2 291 Verbraeken Tim KAPE 23.88m 93 346 P
147 Folens Reinout KAPE     NG 93
1500 meter                Jun Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 379 Declercq Pieterjan ACBR 4’51.35 94 611 P
2 291 Verbraeken Tim KAPE 5’05.11 93 531 P
147 Folens Reinout KAPE     NG 93


De uitslag kan je HIER downloaden in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , , ,
Share: / / /

4 thoughts on “Uitslag KAPE-meerkampen – 09.09.2012 – Kapellen

  1. Tonia Stulens schreef:

    Beste,

    Op welke piste gaat de wedstrijd van zondag 9 september door?

    Groeten
    Tonia Stulens

  2. Hugo schreef:

    Hallo Tonia,

    Deze meerkampen worden gehouden op de atletiekpiste in het Gemeentepark te Kapellen. Meer info over locatie en parkeergelegenheid kan je HIER https://www.ackape.be/index.php/info/atletiekpistes-2/ vinden.

  3. Alex van Krevelen schreef:

    Mogen nederlandse atleten ook deelnemen aan de KAPE-meerkampen of zijn deze alleen voor KAPE-leden?

  4. Hugo schreef:

    Hallo Alex,

    Deze meerkampen staan open voor ALLE Belgische en buitenlandse (dus ook Nederlandse) atleten. Inschrijving gebeurt ter plaatse vóór het begin van de wedstrijd.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand