Uitslag Meerkampmeeting – 15.09.2013 – Kapellen
December 7, 2021 at 2:01 am

Uitslag Meerkampmeeting – 15.09.2013 – Kapellen

Onze “meerkampmeeting” krijgt stilaan een vaste plaats op de kalender, als uitloper van het zomerseizoen. Op zondag 15 september konden benjamins en pupillen een 4-kamp afwerken, miniemen waagden zich aan een 5-kamp en alle categorieën vanaf cadet kregen een officiële 5-kamp voorgeschoteld.

Meerkampen 15.09.2013 (51)

Klik HIER voor meer foto’s van Danny Gielen, Utti Stevens en Hubert Hendrickx !

UITSLAG

Download hier de uitslag in .pdf-formaat.

vierkamp                  Ben Heren  Uur=11:56
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  1967p 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  1689p 4
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  1543p 4
4 2699 Jacobs Witse              LIER  1512p 4
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  1234p 4
6 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  1090p 5
7 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  1010p 4
8 3476 Blomme Jarno              KAPE  977p 4
9 1604 De Bock Simon             DUFF  932p 4
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  742p 5
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  551p 5
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  481p 6
13 2668 Gielen Stef               KAPE  391p 6
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:16
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  9.17 4 620 P
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  9.43 4 555 P
3 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  10.11 5 400 P
4 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  10.24 4 373 P
5 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  10.27 4 367 P
6 1503 Bouwens Mick              OLSE  11.57 5 146 P
7 2668 Gielen Stef               KAPE  11.64 6 137 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:16
Reeks:2
1 2699 Jacobs Witse              LIER  10.23 4 375 P
2 3476 Blomme Jarno              KAPE  10.80 4 266 P
3 1604 De Bock Simon             DUFF  10.86 4 256 P
4 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  11.01 4 230 P
5 3564 Vander Avert Ben          KAPE  11.98 6 96 P
6 1796 Heraly Maxim              KAPE  11.98 5 96 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=11:55
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  1’56.61 4 617 P
2 2699 Jacobs Witse              LIER  1’58.91 4 582 P
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  2’00.70 4 555 P
4 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  2’02.64 4 526 P
5 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  2’13.31 4 381 P
6 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  2’14.74 4 364 P
7 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  2’17.65 5 329 P
8 1503 Bouwens Mick              OLSE  2’17.90 5 326 P
9 3476 Blomme Jarno              KAPE  2’20.76 4 293 P
10 1604 De Bock Simon             DUFF  2’22.29 4 277 P
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  2’23.13 5 268 P
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  2’29.33 6 206 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  2’35.34 6 153 P
verspringen               Ben Heren  Uur=16:01
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  3.90m 4 331 P
2 1636 Artois Stephane           KAPE  3.84m 4 317 P
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  3.51m 4 243 P
4 2699 Jacobs Witse              LIER  3.51m 4 243 P
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  3.40m 4 220 P
6 3476 Blomme Jarno              KAPE  3.25m 4 189 P
7 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  3.24m 4 187 P
8 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  3.24m 5 187 P
9 1604 De Bock Simon             DUFF  3.07m 4 154 P
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  2.82m 5 109 P
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  2.65m 5 82 P
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  2.57m 6 69 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  2.40m 6 45 P
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:41
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  40.21m 4 413 P
2 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  37.51m 4 378 P
3 2699 Jacobs Witse              LIER  32.48m 4 312 P
4 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  29.81m 4 277 P
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  29.75m 4 277 P
6 1604 De Bock Simon             DUFF  27.32m 4 245 P
7 3476 Blomme Jarno              KAPE  26.06m 4 229 P
8 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  24.70m 4 212 P
9 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  21.76m 5 174 P
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  20.73m 5 161 P
11 3564 Vander Avert Ben          KAPE  16.73m 6 110 P
12 1796 Heraly Maxim              KAPE  16.28m 5 105 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  12.34m 6 56 P
vierkamp                  Pup Heren  Uur=12:32
Reeks:1
1 5797 Massart Maxim             AVKA  1755p 2
2 5288 Dua Jits                  KAPE  1670p 3
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  1636p 2
4 4821 Konteh Noah               ACBR  1604p 3
5 183 Ceuppens Nathan           RCB   1398p 0
6 5315 Dom Dario                 DUFF  1270p 3
7 5847 Vander Avert Nils         KAPE  1066p 3
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  1024p 3
9 4961 Willems Orry              VMOL  942p 2
10 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  837p 3
11 6913 Debart Aimen              KAPE  620p 2
12 5962 Hofmans Timon             KAPE  584p 3
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:40
Reeks:1
1 5797 Massart Maxim             AVKA  9.20 2 612 P
2 4821 Konteh Noah               ACBR  9.36 3 572 P
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  9.81 2 465 P
4 5288 Dua Jits                  KAPE  9.84 3 459 P
5 183 Ceuppens Nathan           RCB   9.86 0 454 P
6 5315 Dom Dario                 DUFF  10.06 3 410 P
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:40
Reeks:2
1 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  10.36 3 349 P
2 5486 Heraly Yannick            KAPE  10.48 3 325 P
3 5847 Vander Avert Nils         KAPE  10.50 3 321 P
4 6913 Debart Aimen              KAPE  10.98 2 235 P
5 4961 Willems Orry              VMOL  11.79 2 118 P
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  12.35 3 58 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=12:31
Reeks:1
1 4821 Konteh Noah               ACBR  3’26.63 3 656 P
2 183 Ceuppens Nathan           RCB   3’29.47 0 631 P
3 5836 Bicker Jelle              ABES  3’31.79 2 611 P
4 5288 Dua Jits                  KAPE  3’35.97 3 576 P
5 5342 Artois Sebastien          KAPE  3’38.96 2 551 P
6 5845 Vander Avert Jens         KAPE  3’42.00 2 526 P
7 5797 Massart Maxim             AVKA  3’46.04 2 494 P
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  3’47.67 3 481 P
9 5315 Dom Dario                 DUFF  3’51.53 3 452 P
10 5847 Vander Avert Nils         KAPE  3’57.94 3 405 P
11 4961 Willems Orry              VMOL  4’14.34 2 296 P
12 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  4’31.28 3 201 P
13 5962 Hofmans Timon             KAPE  4’35.06 3 182 P
14 6913 Debart Aimen              KAPE  4’40.01 2 158 P
verspringen               Pup Heren  Uur=16:47
Reeks:1
1 5288 Dua Jits                  KAPE  3.99m 3 352 P
2 5797 Massart Maxim             AVKA  3.78m 2 303 P
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  3.70m 2 285 P
4 5342 Artois Sebastien          KAPE  3.67m 2 278 P
5 4821 Konteh Noah               ACBR  3.44m 3 228 P
6 5315 Dom Dario                 DUFF  3.33m 3 205 P
7 183 Ceuppens Nathan           RCB   3.25m 0 189 P
8 6913 Debart Aimen              KAPE  3.16m 2 171 P
9 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  3.08m 3 156 P
10 5847 Vander Avert Nils         KAPE  3.03m 3 147 P
11 4961 Willems Orry              VMOL  2.88m 2 120 P
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  2.76m 3 99 P
13 5962 Hofmans Timon             KAPE  2.59m 3 72 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=12:24
Reeks:1
1 4961 Willems Orry              VMOL  25.48m 2 408 P
2 5845 Vander Avert Jens         KAPE  23.17m 2 360 P
3 5797 Massart Maxim             AVKA  22.48m 2 346 P
4 5342 Artois Sebastien          KAPE  22.46m 2 345 P
5 5288 Dua Jits                  KAPE  19.42m 3 283 P
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  18.85m 3 272 P
7 5315 Dom Dario                 DUFF  15.40m 3 203 P
8 5847 Vander Avert Nils         KAPE  14.91m 3 193 P
9 4821 Konteh Noah               ACBR  12.54m 3 148 P
10 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  11.66m 3 131 P
11 183 Ceuppens Nathan           RCB   11.27m 0 124 P
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  11.04m 3 119 P
13 6913 Debart Aimen              KAPE  7.58m 2 56 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=12:18
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  3350p 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  2550p 0
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  2406p 0
4 9923 De Leng Paavo             NL    2038p 0
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   1890p 0
6 8293 Mous Thomas               KAPE  1811p 1
7 8294 Mous Jonas                KAPE  1719p 1
8 8452 Hiroux Philippe           RCT   1282p 1
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  1013p 1
10 7439 Besme Cyprien            CABW  981p 0
11 9499 Debart Nicolas            KAPE  789p 0
80 meter                  Min Heren  Uur=11:23
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  11.14 0 722 P
2 9499 Debart Nicolas            KAPE  12.54 0 438 P
3 8294 Mous Jonas                KAPE  12.86 1 382 P
4 8452 Hiroux Philippe           RCT   13.09 1 344 P
5 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  14.52 1 148 P
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
80 meter                  Min Heren  Uur=11:23
Reeks:2
1 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  11.37 0 671 P
2 8236 Bouwens Dylan             OLSE  11.38 0 669 P
3 7519 Ceuppens Hugo             RCB   12.01 0 538 P
4 8293 Mous Thomas               KAPE  12.62 1 423 P
5 9923 De Leng Paavo             NL    12.69 0 411 P
1000 meter                Min Heren  Uur=12:15
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  2’51.46 0 1005 P
2 9923 De Leng Paavo             NL    3’12.33 0 790 P
3 8293 Mous Thomas               KAPE  3’17.87 1 737 P
4 8296 Maes Lukas                KAPE  3’19.76 1 719 P
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   3’28.56 0 639 P
6 8236 Bouwens Dylan             OLSE  3’30.55 0 622 P
7 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  3’30.68 0 621 P
8 8294 Mous Jonas                KAPE  3’33.90 1 593 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  4’11.66 1 313 P
10 8452 Hiroux Philippe           RCT   4’26.65 1 225 P
9499 Debart Nicolas            KAPE      NG   0
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
verspringen               Min Heren  Uur=11:59
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  4.72m 0 538 P
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  4.30m 0 428 P
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  4.03m 0 362 P
4 9923 De Leng Paavo             NL    3.75m 0 296 P
5 8294 Mous Jonas                KAPE  3.64m 1 271 P
6 7519 Ceuppens Hugo             RCB   3.52m 0 245 P
7 8452 Hiroux Philippe           RCT   3.21m 1 181 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  3.21m 1 181 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  3.06m 1 152 P
10 9499 Debart Nicolas            KAPE  2.41m 0 47 P
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=12:01
Reeks:1
1 7439 Besme Cyprien            CABW  10.42m 0 577 P
2 8309 Van De Velde Tim          DUFF  9.71m 0 529 P
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  8.16m 0 424 P
4 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  7.91m 0 407 P
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   6.87m 0 338 P
6 9499 Debart Nicolas            KAPE  6.35m 0 304 P
7 9923 De Leng Paavo             NL    5.85m 0 271 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  5.76m 1 265 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  5.49m 1 247 P
10 8452 Hiroux Philippe           RCT   5.45m 1 245 P
11 8294 Mous Jonas                KAPE  5.36m 1 239 P
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=16:04
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  32.44m 0 556 P
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  26.18m 0 423 P
3 7439 Besme Cyprien            CABW  25.26m 0 404 P
4 8236 Bouwens Dylan             OLSE  21.66m 0 329 P
5 8452 Hiroux Philippe           RCT   19.58m 1 287 P
6 9923 De Leng Paavo             NL    18.75m 0 270 P
7 8294 Mous Jonas                KAPE  16.94m 1 234 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  15.48m 1 205 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  12.82m 1 153 P
10 7519 Ceuppens Hugo             RCB   11.63m 0 130 P
9499 Debart Nicolas            KAPE      GP   0
vierkamp                  Ben Dames  Uur=12:37
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  1042p 5
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  1022p 5
3 1544 De Rijck Lola             AVZK  1019p 4
4 1223 Verbergt Caro             DUFF  946p 4
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  724p 4
6 1652 Thiryn Merel              KAPE  661p 4
7 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  579p 4
8 2730 Blomme Ilara              KAPE  474p 6
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  393p 0
10 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  264p 5
11 9920 Hennebel Floa             DUFF  252p 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:43
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  10.04 5 415 P
2 1544 De Rijck Lola             AVZK  10.51 4 319 P
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  10.54 5 314 P
4 1223 Verbergt Caro             DUFF  10.73 4 279 P
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  10.89 4 250 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:43
Reeks:2
1 1652 Thiryn Merel              KAPE  11.28 4 188 P
2 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  11.28 4 188 P
3 2730 Blomme Ilara              KAPE  11.49 6 157 P
4 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  11.92 0 102 P
5 9920 Hennebel Floa             DUFF  12.31 0 62 P
6 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  12.33 5 60 P
600 meter                 Ben Dames  Uur=12:36
Reeks:1
1 1223 Verbergt Caro             DUFF  2’13.05 4 385 P
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  2’13.54 5 379 P
3 1544 De Rijck Lola             AVZK  2’17.02 4 336 P
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  2’20.82 5 293 P
5 2730 Blomme Ilara              KAPE  2’28.69 6 212 P
6 931 Lumbeeck Liese            BVAC  2’30.31 4 197 P
7 1652 Thiryn Merel              KAPE  2’33.56 4 168 P
8 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  2’35.59 0 151 P
9 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  2’36.11 4 147 P
10 9920 Hennebel Floa             DUFF  2’43.17 0 95 P
11 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  2’57.07 5 25 P
hoogspringen              Ben Dames  Uur=12:11
Reeks:1
1 1544 De Rijck Lola             AVZK  1.08m 4 261 P
2 1652 Thiryn Merel              KAPE  1.05m 4 235 P
3 931 Lumbeeck Liese            BVAC  0.99m 4 187 P
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  0.96m 5 163 P
5 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  0.96m 4 163 P
6 1223 Verbergt Caro             DUFF  0.96m 4 163 P
7 1207 Dua Hanne                 KAPE  0.90m 5 119 P
8 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  0.87m 5 99 P
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  0.84m 0 79 P
10 2730 Blomme Ilara              KAPE  0.81m 6 61 P
11 9920 Hennebel Floa             DUFF  0.78m 0 44 P
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=12:33
Reeks:1
1 1207 Dua Hanne                 KAPE  24.56m 5 210 P
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  21.54m 5 171 P
3 1223 Verbergt Caro             DUFF  17.43m 4 119 P
4 1544 De Rijck Lola             AVZK  16.12m 4 103 P
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  15.09m 4 90 P
6 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  14.35m 4 81 P
7 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  14.25m 5 80 P
8 1652 Thiryn Merel              KAPE  13.45m 4 70 P
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  12.77m 0 61 P
10 9920 Hennebel Floa             DUFF  11.92m 0 51 P
11 2730 Blomme Ilara              KAPE  11.32m 6 44 P
vierkamp                  Pup Dames  Uur=12:13
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  1853p 3
2 5690 Stuer Lotte               LIER  1674p 2
3 5052 Gysen Sofie               KAPE  1541p 2
4 4317 Boonen Cato               DUFF  1327p 3
5 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  1085p 3
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  235p 3
60 meter                  Pup Dames  Uur=16:41
Reeks:1
1 5690 Stuer Lotte               LIER  9.35 2 575 P
2 5052 Gysen Sofie               KAPE  9.83 2 461 P
3 4317 Boonen Cato               DUFF  9.89 3 447 P
4 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  10.01 3 421 P
5 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  10.54 3 314 P
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  12.26 3 67 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=12:08
Reeks:1
1 5690 Stuer Lotte               LIER  3’32.00 2 609 P
2 4714 Bicker Janne              ABES  3’32.43 2 606 P
3 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  3’40.57 3 538 P
4 4317 Boonen Cato               DUFF  3’51.01 3 456 P
5 5052 Gysen Sofie               KAPE  3’53.28 2 439 P
6 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  4’23.80 3 241 P
7 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  5’33.89 3
hoogspringen              Pup Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  1.35m 3 516 P
2 5052 Gysen Sofie               KAPE  1.17m 2 341 P
3 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  1.17m 3 341 P
4 4317 Boonen Cato               DUFF  1.14m 3 314 P
5 5690 Stuer Lotte               LIER  1.14m 2 314 P
4832 De Bruyn Jeleen           KAPE      GP   3
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=11:38
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  24.01m 3 378 P
2 5093 Le Clerq Chiara           LYRA  23.48m 2 367 P
3 5052 Gysen Sofie               KAPE  20.22m 2 300 P
4 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  14.69m 3 189 P
5 5690 Stuer Lotte               LIER  14.01m 2 176 P
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  13.32m 3 163 P
7 4317 Boonen Cato               DUFF  10.53m 3 110 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=19:35
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  2576p 0
2 7207 May Liesbeth              LOND  2195p 0
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  2151p 0
4 7090 Wijns Noa                 DUFF  2130p 0
5 9921 Gotink Lisa               NA    2118p 0
6 7264 Berben Jana               KAPE  2087p 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  2010p 1
8 7085 Leemans Lore              DUFF  2001p 1
9 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1736p 1
10 7086 Leemans Hanna             DUFF  1623p 1
11 7067 Dua Jenthe                KAPE  1492p 1
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  696p 1
80 meter                  Min Dames  Uur=11:44
Reeks:1
1 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  12.74 1 402 P
2 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  12.77 1 397 P
3 7085 Leemans Lore              DUFF  12.98 1 362 P
4 7086 Leemans Hanna             DUFF  13.77 1 242 P
5 8221 Bressinck Sarah           KAPE  14.29 1 175 P
80 meter                  Min Dames  Uur=11:44
Reeks:2
1 9921 Gotink Lisa               NA    11.35 0 675 P
2 7771 Geussens Lore             ESAK  11.64 0 613 P
3 7090 Wijns Noa                 DUFF  11.87 0 566 P
4 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  11.98 0 544 P
5 7264 Berben Jana               KAPE  12.10 1 520 P
6 7207 May Liesbeth              LOND  12.20 0 501 P
7 7067 Dua Jenthe                KAPE  12.21 1 499 P
1000 meter                Min Dames  Uur=13:17
Reeks:1
1 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  3’21.79 1 700 P
2 7090 Wijns Noa                 DUFF  3’22.13 0 697 P
3 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  3’32.98 1 601 P
4 7771 Geussens Lore             ESAK  3’35.52 0 579 P
5 9921 Gotink Lisa               NA    3’40.57 0 538 P
6 7264 Berben Jana               KAPE  3’42.29 1 524 P
7 7207 May Liesbeth              LOND  3’44.79 0 504 P
8 7085 Leemans Lore              DUFF  3’44.92 1 503 P
9 7086 Leemans Hanna             DUFF  3’51.22 1 454 P
10 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  3’51.65 0 451 P
11 8221 Bressinck Sarah           KAPE  4’51.33 1 110 P
7067 Dua Jenthe                KAPE      NA   1
hoogspringen              Min Dames  Uur=13:12
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  1.27m 0 436 P
2 7207 May Liesbeth              LOND  1.24m 0 407 P
3 9921 Gotink Lisa               NA    1.24m 0 407 P
4 7264 Berben Jana               KAPE  1.24m 1 407 P
5 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  1.21m 0 378 P
6 7085 Leemans Lore              DUFF  1.21m 1 378 P
7 7067 Dua Jenthe                KAPE  1.21m 1 378 P
8 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  1.21m 1 378 P
9 7090 Wijns Noa                 DUFF  1.18m 0 350 P
10 7086 Leemans Hanna             DUFF  1.12m 1 296 P
11 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1.00m 1 194 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  0.96m 1 163 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=15:55
Reeks:1
1 7207 May Liesbeth              LOND  9.93m 0 543 P
2 7771 Geussens Lore             ESAK  9.71m 0 529 P
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  9.15m 0 491 P
4 7085 Leemans Lore              DUFF  8.71m 1 461 P
5 7067 Dua Jenthe                KAPE  8.60m 1 454 P
6 7264 Berben Jana               KAPE  8.07m 1 418 P
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  7.86m 1 404 P
8 7086 Leemans Hanna             DUFF  7.78m 1 399 P
9 7090 Wijns Noa                 DUFF  6.85m 0 337 P
10 9921 Gotink Lisa               NA    6.42m 0 309 P
11 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  5.70m 1 261 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  4.06m 1 155 P
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=12:00
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  26.02m 0 419 P
2 7085 Leemans Lore              DUFF  20.10m 1 297 P
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  19.59m 0 287 P
4 7207 May Liesbeth              LOND  17.27m 0 240 P
5 7086 Leemans Hanna             DUFF  16.86m 1 232 P
6 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  16.51m 1 225 P
7 7264 Berben Jana               KAPE  16.17m 1 218 P
8 9921 Gotink Lisa               NA    14.66m 0 189 P
9 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  14.45m 1 184 P
10 7090 Wijns Noa                 DUFF  14.23m 0 180 P
11 7067 Dua Jenthe                KAPE  13.26m 1 161 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  9.63m 1 93 P
vijfkamp                  Cad Heren  Uur=17:23
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   2812p 98
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  2384p 98
3 1027 De Smet Dries             LEBB  2324p 98
4 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  2281p 98
5 1595 Lemouche Maarten          LYRA  2264p 98
6 925 Quintelier Yannick        ZWAT  2201p 98
7 1686 Segers Emile              ABES  2106p 98
8 1343 Van Riel Robbe            KAPE  2070p 99
9 983 Vermeulen Lander          KAPE  1962p 99
10 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  1831p 98
11 1740 Debulpaep Beau            ABES  1827p 98
12 1581 Richter Jordi             KAPE  1805p 98
13 1685 De Vos Laurens            ABES  1789p 98
14 837 Caerels Rik               ACHL  1737p 98
15 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  1723p 99
16 1795 Roelants Arno             KAPE  1576p 98
17 959 Van Gelder Dries          OLSE  1566p 98
18 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  1531p 98
19 981 Van Thillo Glenn          KAPE  1490p 98
20 1868 Ogiers Robbe              KAPE  998p 99
21 1130 Cornelis Ben              ZWAT  967p 99
22 1891 chautrain arne            ABES  918p 0
23 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  793p 99
verspringen               Cad Heren  Uur=14:40
Reeks:1
1 1343 Van Riel Robbe            KAPE  5.42m +0.4 99 465 P
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  5.36m +0.3 98 453 P
3 1027 De Smet Dries             LEBB  5.30m +0.0 98 441 P
4 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  5.25m +0.1 98 431 P
5 1686 Segers Emile              ABES  5.19m +0.0 98 419 P
6 1595 Lemouche Maarten          LYRA  5.09m +0.0 98 400 P
7 1620 Huts Gerbrand             RCT   5.09m +0.0 98 400 P
8 1740 Debulpaep Beau            ABES  4.97m +0.0 98 377 P
9 959 Van Gelder Dries          OLSE  4.95m +4.9 98 373 P
10 837 Caerels Rik               ACHL  4.94m +0.1 98 371 P
11 925 Quintelier Yannick        ZWAT  4.86m +0.0 98 356 P
12 1581 Richter Jordi             KAPE  4.83m +0.1 98 350 P
13 1891 chautrain arne            ABES  4.83m +0.0 0 350 P
14 984 Vermeulen Jochem          KAPE  4.73m +0.0 98 332 P
15 1795 Roelants Arno             KAPE  4.68m +0.0 98 323 P
16 1685 De Vos Laurens            ABES  4.63m +0.3 98 313 P
17 981 Van Thillo Glenn          KAPE  4.61m +0.0 98 310 P
18 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  4.51m +0.0 98 292 P
19 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  4.48m +0.0 99 287 P
20 983 Vermeulen Lander          KAPE  4.32m +0.0 99 259 P
21 1130 Cornelis Ben              ZWAT  3.86m +0.0 99 184 P
22 1868 Ogiers Robbe              KAPE  3.73m +0.5 99 164 P
23 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  2.98m +0.0 99 63 P
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=15:20
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   41.36m 98 462 P
2 981 Van Thillo Glenn          KAPE  40.58m 98 451 P
3 1795 Roelants Arno             KAPE  38.48m 98 420 P
4 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  38.06m 98 414 P
5 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  35.52m 98 378 P
6 1343 Van Riel Robbe            KAPE  33.68m 99 351 P
7 984 Vermeulen Jochem          KAPE  32.88m 98 340 P
8 983 Vermeulen Lander          KAPE  32.56m 99 335 P
9 1685 De Vos Laurens            ABES  30.30m 98 303 P
10 1595 Lemouche Maarten          LYRA  30.20m 98 302 P
11 925 Quintelier Yannick        ZWAT  28.25m 98 275 P
12 1740 Debulpaep Beau            ABES  27.40m 98 263 P
13 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  24.55m 99 223 P
14 1686 Segers Emile              ABES  24.48m 98 222 P
15 959 Van Gelder Dries          OLSE  22.81m 98 199 P
16 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  22.04m 98 189 P
16 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  22.04m 99 189 P
18 1130 Cornelis Ben              ZWAT  21.36m 99 180 P
19 1027 De Smet Dries             LEBB  20.46m 98 168 P
20 837 Caerels Rik               ACHL  19.73m 98 158 P
21 1868 Ogiers Robbe              KAPE  17.67m 99 130 P
22 1581 Richter Jordi             KAPE  16.90m 98 120 P
23 1891 chautrain arne            ABES  16.68m 0 117 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   24.47 98 652 P
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  25.13 98 595 P
3 1343 Van Riel Robbe            KAPE  25.27 99 583 P
4 925 Quintelier Yannick        ZWAT  25.43 98 570 P
5 1686 Segers Emile              ABES  25.72 98 547 P
6 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  26.15 98 512 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:2      Wind : 0.3
1 1027 De Smet Dries             LEBB  25.37 98 575 P
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  25.73 98 546 P
3 1740 Debulpaep Beau            ABES  25.79 98 541 P
4 837 Caerels Rik               ACHL  25.83 98 538 P
5 959 Van Gelder Dries          OLSE  26.00 98 524 P
6 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  26.60 99 478 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:3      Wind : 0.7
1 1891 chautrain arne            ABES  26.95 0 451 P
2 1795 Roelants Arno             KAPE  27.50 98 412 P
3 1685 De Vos Laurens            ABES  28.30 98 356 P
4 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  28.56 98 339 P
1833 El Ayadi Yassin           OLSE      NA   99
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:4      Wind : 0.0
1 1581 Richter Jordi             KAPE  25.45 98 569 P
2 1595 Lemouche Maarten          LYRA  25.54 98 561 P
3 983 Vermeulen Lander          KAPE  28.06 99 373 P
4 1868 Ogiers Robbe              KAPE  30.27 99 236 P
5 1130 Cornelis Ben              ZWAT  30.66 99 215 P
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=17:07
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   44.52m 98 757 P
2 1595 Lemouche Maarten          LYRA  40.27m 98 670 P
3 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  39.63m 98 657 P
4 981 Van Thillo Glenn          KAPE  33.34m 98 531 P
5 925 Quintelier Yannick        ZWAT  33.12m 98 526 P
6 713 Peeters Dries             ACBR  32.08m 99 506 P
7 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  30.49m 98 474 P
8 1686 Segers Emile              ABES  28.53m 98 436 P
9 983 Vermeulen Lander          KAPE  28.44m 99 434 P
10 1685 De Vos Laurens            ABES  28.16m 98 428 P
11 984 Vermeulen Jochem          KAPE  24.06m 98 349 P
12 1740 Debulpaep Beau            ABES  22.84m 98 326 P
13 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  22.24m 99 314 P
14 1027 De Smet Dries             LEBB  22.16m 98 313 P
15 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  21.48m 99 300 P
16 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  20.69m 98 285 P
17 1343 Van Riel Robbe            KAPE  20.59m 99 283 P
18 959 Van Gelder Dries          OLSE  20.00m 98 272 P
19 837 Caerels Rik               ACHL  17.98m 98 234 P
20 1130 Cornelis Ben              ZWAT  15.49m 99 189 P
21 1581 Richter Jordi             KAPE  15.10m 98 182 P
22 1868 Ogiers Robbe              KAPE  14.19m 99 165 P
1795 Roelants Arno             KAPE      GP   98
1891 chautrain arne            ABES      NG   0
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 1027 De Smet Dries             LEBB  4’17.74 98 827 P
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  4’19.21 98 817 P
3 1620 Huts Gerbrand             RCT   5’03.32 98 541 P
4 837 Caerels Rik               ACHL  5’22.63 98 436 P
5 1685 De Vos Laurens            ABES  5’32.21 98 389 P
6 1343 Van Riel Robbe            KAPE  5’32.28 99 388 P
7 1868 Ogiers Robbe              KAPE  5’50.87 99 303 P
8 1130 Cornelis Ben              ZWAT  6’17.07 99 199 P
9 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  6’18.60 99 193 P
1891 chautrain arne            ABES      NG   0
714 Vanagtmael Jelle          ACBR      NG   98
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:22
Reeks:2
1 1581 Richter Jordi             KAPE  4’55.87 98 584 P
2 983 Vermeulen Lander          KAPE  4’59.72 99 561 P
3 1686 Segers Emile              ABES  5’13.90 98 482 P
4 925 Quintelier Yannick        ZWAT  5’15.51 98 474 P
5 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  5’16.35 99 469 P
6 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  5’24.65 98 426 P
7 1795 Roelants Arno             KAPE  5’25.74 98 421 P
8 1595 Lemouche Maarten          LYRA  5’44.48 98 331 P
9 1740 Debulpaep Beau            ABES  5’46.81 98 320 P
10 981 Van Thillo Glenn          KAPE  6’17.21 98 198 P
11 959 Van Gelder Dries          OLSE  6’17.21 98 198 P
12 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  6’17.23 98 198 P
vijfkamp                  Sch Heren  Uur=17:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  3499p 96
2 9922 De Leng Finn              nl    2871p 0
3 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  2771p 96
4 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  2652p 97
5 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  2623p 96
6 3130 Meeusen Dries             ABES  2528p 96
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  1986p 97
8 3144 Trioen Tom                ABES  1871p 97
9 2623 Bienens Michiel           ACHL  1818p 96
10 3368 Emmerechts Greg           KAPE  348p 96
verspringen               Sch Heren  Uur=14:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  6.51m +0.7 96 700 P
2 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  6.30m +0.0 96 652 P
3 9922 De Leng Finn              nl    5.78m +0.0 0 540 P
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5.51m +0.0 96 483 P
5 2623 Bienens Michiel           ACHL  5.39m +0.2 96 459 P
6 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  5.32m +0.4 97 445 P
7 3130 Meeusen Dries             ABES  5.03m -0.6 96 388 P
8 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  4.96m +0.0 97 375 P
9 3368 Emmerechts Greg           KAPE  4.82m +0.0 96 348 P
10 3144 Trioen Tom                ABES  4.81m +0.2 97 346 P
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=15:49
Reeks:1
1 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  55.65m 96 673 P
2 9922 De Leng Finn              nl    52.28m 0 622 P
3 3130 Meeusen Dries             ABES  51.57m 96 612 P
4 3047 Boonen Jannes             ABES  47.36m 96 550 P
5 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  45.87m 97 528 P
6 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  40.81m 96 454 P
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  37.88m 97 411 P
8 2623 Bienens Michiel           ACHL  35.32m 96 375 P
9 3144 Trioen Tom                ABES  26.10m 97 245 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 3047 Boonen Jannes             ABES  23.19 96 767 P
2 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  23.48 96 740 P
3 3130 Meeusen Dries             ABES  24.27 96 669 P
4 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  25.02 97 604 P
5 2623 Bienens Michiel           ACHL  25.56 96 560 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:06
Reeks:2      Wind : 0.0
1 9922 De Leng Finn              nl    25.40 0 573 P
2 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  25.56 96 560 P
3 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  25.96 97 527 P
4 3144 Trioen Tom                ABES  26.23 97 506 P
3368 Emmerechts Greg           KAPE      NG   96
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=17:30
Reeks:1
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  43.14m 97 729 P
2 3047 Boonen Jannes             ABES  42.28m 96 711 P
3 9922 De Leng Finn              nl    35.06m 0 565 P
4 3130 Meeusen Dries             ABES  34.28m 96 549 P
5 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  33.46m 96 533 P
6 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  25.33m 96 373 P
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  22.50m 97 319 P
8 3144 Trioen Tom                ABES  18.41m 97 242 P
2623 Bienens Michiel           ACHL      GP   96
1500 meter                Sch Heren  Uur=17:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  4’25.98 96 771 P
2 3438 van den wijngaert lex     KAPE  4’37.32 0 697 P
3 9922 De Leng Finn              nl    4’58.12 0 571 P
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5’04.52 96 534 P
5 3144 Trioen Tom                ABES  5’04.85 97 532 P
6 2623 Bienens Michiel           ACHL  5’25.11 96 424 P
7 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  5’31.53 96 392 P
8 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  5’39.44 97 354 P
9 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  5’41.14 97 346 P
10 3130 Meeusen Dries             ABES  5’49.12 96 310 P
3368 Emmerechts Greg           KAPE      NG   96
vijfkamp                  Jun Heren  Uur=18:46
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   2562p 95
2 452 Blommaerts Toon           DUFF  2042p 95
3 719 Putman Jonathan           MAC   2020p 95
4 445 Stevens Yannik            KAPE  1901p 94
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  1797p 94
verspringen               Jun Heren  Uur=15:36
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   5.59m -0.2 95 500 P
2 454 Van Brantegem Filip       DUFF  5.09m +0.0 94 400 P
3 452 Blommaerts Toon           DUFF  5.07m -0.3 95 396 P
4 445 Stevens Yannik            KAPE  4.98m +0.3 94 378 P
5 719 Putman Jonathan           MAC   4.74m -0.2 95 333 P
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=16:36
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   36.46m 95 391 P
2 719 Putman Jonathan           MAC   30.55m 95 307 P
3 445 Stevens Yannik            KAPE  29.71m 94 295 P
4 454 Van Brantegem Filip       DUFF  26.35m 94 248 P
5 452 Blommaerts Toon           DUFF  22.80m 95 199 P
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:40
Reeks:1      Wind : -0.4
1 366 Van Oost Loic             AVR   24.87 95 617 P
2 445 Stevens Yannik            KAPE  25.65 94 552 P
3 452 Blommaerts Toon           DUFF  26.19 95 509 P
4 719 Putman Jonathan           MAC   26.85 95 459 P
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  28.21 94 363 P
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=18:20
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  25.80m 94 383 P
2 366 Van Oost Loic             AVR   23.53m 95 339 P
3 719 Putman Jonathan           MAC   19.11m 95 255 P
4 452 Blommaerts Toon           DUFF  17.87m 95 232 P
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  15.55m 94 190 P
1500 meter                Jun Heren  Uur=18:33
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   4’34.58 95 715 P
2 452 Blommaerts Toon           DUFF  4’35.96 95 706 P
3 719 Putman Jonathan           MAC   4’42.27 95 666 P
4 454 Van Brantegem Filip       DUFF  4’53.82 94 596 P
5 445 Stevens Yannik            KAPE  5’53.01 94 293 P
vijfkamp                  Sen Heren  Uur=18:29
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  3230p 88
2 1817 Leyssens Sam              ACBR  2536p 93
3 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  2456p 72
4 2265 Aerts Bram                ATAC  2322p 87
5 2130 Van Es Stein              DUFF  2171p 83
6 2598 Schrauwen Bert            KAPE  2006p 84
7 2109 Biesemans Toon            DUFF  1941p 91
8 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  1850p 90
9 2877 Lichtert Stijn            KAPE  1754p 87
10 2201 Decoster Sil              MAC   1606p 91
11 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  1306p 71
verspringen               Sen Heren  Uur=15:38
Reeks:1
1 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  6.11m +0.0 90 610 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  6.11m +0.1 88 610 P
3 2877 Lichtert Stijn            KAPE  6.11m +0.0 87 610 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  5.86m +0.0 87 556 P
5 1817 Leyssens Sam              ACBR  5.58m +0.2 93 498 P
6 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5.55m +0.0 72 492 P
7 2130 Van Es Stein              DUFF  5.10m +0.0 83 402 P
8 2598 Schrauwen Bert            KAPE  4.93m +0.0 84 369 P
9 2109 Biesemans Toon            DUFF  4.62m +0.1 91 312 P
10 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  4.42m +0.7 71 276 P
11 2201 Decoster Sil              MAC   4.08m +0.0 91 219 P
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=16:39
Reeks:1
1 2755 Van Den Bosch Vincent     BRAB  65.76m 89 825 P
2 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  45.97m 72 529 P
3 2598 Schrauwen Bert            KAPE  43.93m 84 499 P
4 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  42.04m 88 472 P
5 2877 Lichtert Stijn            KAPE  36.06m 87 385 P
6 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  34.64m 90 365 P
7 2265 Aerts Bram                ATAC  33.76m 87 352 P
8 1817 Leyssens Sam              ACBR  33.36m 93 347 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  27.55m 71 265 P
10 2130 Van Es Stein              DUFF  22.88m 83 200 P
11 2201 Decoster Sil              MAC   21.43m 91 181 P
12 2109 Biesemans Toon            DUFF  20.82m 91 172 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:55
Reeks:1      Wind : 0.2
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  22.83 88 802 P
2 1817 Leyssens Sam              ACBR  24.10 93 684 P
3 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  25.54 90 561 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  26.37 87 495 P
5 2201 Decoster Sil              MAC   26.97 91 450 P
6 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  28.80 71 324 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:55
Reeks:2      Wind : -0.3
1 2877 Lichtert Stijn            KAPE  23.28 87 759 P
2 2109 Biesemans Toon            DUFF  25.97 91 527 P
3 2130 Van Es Stein              DUFF  26.44 83 490 P
4 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  26.82 72 461 P
5 2598 Schrauwen Bert            KAPE  28.58 84 338 P
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=18:22
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  35.33m 72 570 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  33.25m 88 529 P
3 1817 Leyssens Sam              ACBR  30.79m 93 480 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  28.08m 87 427 P
5 2598 Schrauwen Bert            KAPE  23.60m 84 340 P
6 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  22.23m 90 314 P
7 2109 Biesemans Toon            DUFF  19.25m 91 258 P
8 2130 Van Es Stein              DUFF  18.72m 83 248 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  14.02m 71 162 P
10 2201 Decoster Sil              MAC   13.04m 91 145 P
2877 Lichtert Stijn            KAPE      NG   87
1500 meter                Sen Heren  Uur=18:29
Reeks:1
1 2130 Van Es Stein              DUFF  4’17.13 83 831 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  4’19.26 88 817 P
3 2109 Biesemans Toon            DUFF  4’41.31 91 672 P
4 2201 Decoster Sil              MAC   4’51.28 91 611 P
5 1817 Leyssens Sam              ACBR  5’05.79 93 527 P
6 2265 Aerts Bram                ATAC  5’12.16 87 492 P
7 2598 Schrauwen Bert            KAPE  5’18.09 84 460 P
8 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5’28.96 72 404 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  5’56.48 71 279 P
2877 Lichtert Stijn            KAPE      NG   87
3073 De Herdt Gorik            ZWAT      NA   90
vijfkamp                 Cad Dames  Uur=16:59
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  2159p 99
2 894 Stevens Utti              KAPE  1579p 98
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:32
Reeks:1      Wind : 0.2
1 983 Sanders Leen              OLSE  15.69 99 451 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  16.14 98 409 P
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  1.39m 99 502 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  1.27m 98 379 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  9.52m 99 498 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  8.81m 98 452 P
verspringen               Cad Dames  Uur=16:21
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  3.93m +0.2 99 292 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  3.03m +0.0 98 112 P
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=16:54
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  26.79m 99 416 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  16.65m 98 227 P
vijfkamp                  Sch Dames  Uur=16:58
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  2976p 96
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   1796p 97
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   1565p 97
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:32
Reeks:1      Wind : 0.1
1 2668 Folens Merel              KAPE  16.00 96 714 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   18.80 97 409 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   19.83 97 316 P
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=15:29
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  9.77m 96 514 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   6.98m 97 334 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   6.35m 97 294 P
hoogspringen              Sch Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  1.51m 96 632 P
2 3041 Debekker Phaedra          DAC   1.27m 97 379 P
3 3069 Slaus Anastasia           DAC   1.24m 97 350 P
verspringen               Sch Dames  Uur=16:07
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  4.80m +0.0 96 506 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   4.06m +0.0 97 322 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   3.85m +0.0 97 274 P
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:35
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  2’36.82 96 610 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   2’58.33 97 381 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   3’07.07 97 302 P
vijfkamp                  Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=18:46
      Wind : 0.0
-1 Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
hoogspringen              Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
verspringen               Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   +0.0 0
800 meter                 Jun Dames  Uur=17:24
-1 Geen deelnemers                     GP   0
vijfkamp                  Sen Dames  Uur=16:58
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  1332p 0
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=14:33
Reeks:1      Wind : 0.1
908 De Baets Celine           rcas      NA   0
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  5.31m 0 228 P
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:20
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  1.27m 0 379 P
verspringen               Sen Dames  Uur=16:04
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  3.71m +0.4 0 244 P
800 meter                 Sen Dames  Uur=16:34
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  2’48.37 0 481 P



Download hier de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes KAPE-meetings - archief # , , ,
Share: / / /

9 thoughts on “Uitslag Meerkampmeeting – 15.09.2013 – Kapellen

  1. Henderickx Christa schreef:

    In het uurrooster ontbreekt de info voor de pupillen meisjes : HOOG
    Kan u vermelden hoe laat deze discipline doorgaat??
    met dank,

  2. Hugo schreef:

    Pupillen-Meisjes – hoog = 10 uur.

  3. Utti Stevens schreef:

    Er kloppen een paar dingen niet. Bij het programma staat dat de CAD M: 80H, hoog,kogel, ver en speer moeten doen. Maar in het uurrooster staat het hoog niet, er staat ook dat de Cad M discus moeten doen maar dat staat niet in het programma. Zou het uurrooster nog eens nagekeken kunnen worden?

  4. Hugo schreef:

    Bedankt om te melden … het correcte programma zou nu op deze pagina moeten staan.

  5. Henderickx C. schreef:

    Heb een atleetje dat alleen de discus kan meedoen bij de meerkampmeeting van 15/09; is dit mogelijk en moeten we dan aanwezig zijn voor de aanvang van de meeting of kunnen we komen een half uur voor de discipline aanvangt?

  6. Hugo schreef:

    Dat kan … maar dan wel liefst een uurtje of minimaal 45 minuten voor aanvang van de discipline. Het secretariaat moet de tijd hebben om administratief de atleet toe te voegen aan de meerkampdeelnemers.

  7. Henderickx Christa schreef:

    ok bedankt Hugo!

  8. Van den Bosch Vincent schreef:

    Beste,

    Via Ludo Denis ben ik te weten gekomen dat jullie een wedstijd hadden met Speer in.
    Ik zou graag enkel aan speer deelnemen omdat er geen andere wedstrijd Speer Senioren is in NL,LUX,FRA,GER…
    Dus graag had ik mee in Kapellen geworpen. Zonder eerst mee aan het verspringen te starten.
    Hopelijk kan dit ??

    MVG
    Vincent

  9. Hugo schreef:

    Dat kan inderdaad … gewoon tijdig aanmelden op het wedstrijdsecretariaat en je kan aan één nummer deelnemen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Zoeken
Sponsors
Blijf op de hoogte
FitFree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand