beker van vlaanderen

VAL-ranglijsten ON-LINE
21/12/13 Allerlei # , , ,

VAL-ranglijsten ON-LINE

In het menu “Records & Ranglijsten” van de website van de Vlaamse Atletiekliga, vind je onder ”Ranglijsten” voortaan de officiële ranglijsten van de federatie. Nog niet alles is momenteel al piccobello, maar het is wel een eerste aanzet, die de goede richting uitgaat.

HIER kan je de eerste ranglijsten-nieuwe-stijl bekijken.

val-comp

Enkele tips voor de gebruikers :

• Als je voldoende selecties hebt gekozen, wordt de Zoek-knop actief.
• Je kiest OF een categorie OF een geslacht  : Indien je “Mannen” of “Vrouwen” kiest, krijg je de lijst “Alle categoriëen”.• In een overzichtlijst kan je op alle blauwe tekst klikken, zo surf je door de resultaten van een atleet, een club, een wedstrijd.
• Atleten worden gegroepeerd per categorie, daarom staan in een wedstrijdoverzicht JUN, SEN en MASters apart opgesomd ook al werkten ze een gezamenlijke JSM-competitie af.

0 likes geen reactiess
Uitslag Meerkampmeeting – 15.09.2013 – Kapellen
15/09/13 KAPE-meetings - archief # , , ,

Uitslag Meerkampmeeting – 15.09.2013 – Kapellen

Onze “meerkampmeeting” krijgt stilaan een vaste plaats op de kalender, als uitloper van het zomerseizoen. Op zondag 15 september konden benjamins en pupillen een 4-kamp afwerken, miniemen waagden zich aan een 5-kamp en alle categorieën vanaf cadet kregen een officiële 5-kamp voorgeschoteld.

Meerkampen 15.09.2013 (51)

Klik HIER voor meer foto’s van Danny Gielen, Utti Stevens en Hubert Hendrickx !

UITSLAG

Download hier de uitslag in .pdf-formaat.

vierkamp                  Ben Heren  Uur=11:56
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  1967p 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  1689p 4
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  1543p 4
4 2699 Jacobs Witse              LIER  1512p 4
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  1234p 4
6 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  1090p 5
7 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  1010p 4
8 3476 Blomme Jarno              KAPE  977p 4
9 1604 De Bock Simon             DUFF  932p 4
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  742p 5
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  551p 5
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  481p 6
13 2668 Gielen Stef               KAPE  391p 6
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:16
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  9.17 4 620 P
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  9.43 4 555 P
3 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  10.11 5 400 P
4 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  10.24 4 373 P
5 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  10.27 4 367 P
6 1503 Bouwens Mick              OLSE  11.57 5 146 P
7 2668 Gielen Stef               KAPE  11.64 6 137 P
60 meter                  Ben Heren  Uur=16:16
Reeks:2
1 2699 Jacobs Witse              LIER  10.23 4 375 P
2 3476 Blomme Jarno              KAPE  10.80 4 266 P
3 1604 De Bock Simon             DUFF  10.86 4 256 P
4 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  11.01 4 230 P
5 3564 Vander Avert Ben          KAPE  11.98 6 96 P
6 1796 Heraly Maxim              KAPE  11.98 5 96 P
600 meter                 Ben Heren  Uur=11:55
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  1’56.61 4 617 P
2 2699 Jacobs Witse              LIER  1’58.91 4 582 P
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  2’00.70 4 555 P
4 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  2’02.64 4 526 P
5 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  2’13.31 4 381 P
6 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  2’14.74 4 364 P
7 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  2’17.65 5 329 P
8 1503 Bouwens Mick              OLSE  2’17.90 5 326 P
9 3476 Blomme Jarno              KAPE  2’20.76 4 293 P
10 1604 De Bock Simon             DUFF  2’22.29 4 277 P
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  2’23.13 5 268 P
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  2’29.33 6 206 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  2’35.34 6 153 P
verspringen               Ben Heren  Uur=16:01
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  3.90m 4 331 P
2 1636 Artois Stephane           KAPE  3.84m 4 317 P
3 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  3.51m 4 243 P
4 2699 Jacobs Witse              LIER  3.51m 4 243 P
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  3.40m 4 220 P
6 3476 Blomme Jarno              KAPE  3.25m 4 189 P
7 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  3.24m 4 187 P
8 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  3.24m 5 187 P
9 1604 De Bock Simon             DUFF  3.07m 4 154 P
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  2.82m 5 109 P
11 1796 Heraly Maxim              KAPE  2.65m 5 82 P
12 3564 Vander Avert Ben          KAPE  2.57m 6 69 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  2.40m 6 45 P
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=11:41
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  40.21m 4 413 P
2 1603 Van Den Bulck Yeabsera    DUFF  37.51m 4 378 P
3 2699 Jacobs Witse              LIER  32.48m 4 312 P
4 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  29.81m 4 277 P
5 3121 De Cauwer Thijs           SGOL  29.75m 4 277 P
6 1604 De Bock Simon             DUFF  27.32m 4 245 P
7 3476 Blomme Jarno              KAPE  26.06m 4 229 P
8 2069 Van Liefferinge Glen      BVAC  24.70m 4 212 P
9 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  21.76m 5 174 P
10 1503 Bouwens Mick              OLSE  20.73m 5 161 P
11 3564 Vander Avert Ben          KAPE  16.73m 6 110 P
12 1796 Heraly Maxim              KAPE  16.28m 5 105 P
13 2668 Gielen Stef               KAPE  12.34m 6 56 P
vierkamp                  Pup Heren  Uur=12:32
Reeks:1
1 5797 Massart Maxim             AVKA  1755p 2
2 5288 Dua Jits                  KAPE  1670p 3
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  1636p 2
4 4821 Konteh Noah               ACBR  1604p 3
5 183 Ceuppens Nathan           RCB   1398p 0
6 5315 Dom Dario                 DUFF  1270p 3
7 5847 Vander Avert Nils         KAPE  1066p 3
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  1024p 3
9 4961 Willems Orry              VMOL  942p 2
10 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  837p 3
11 6913 Debart Aimen              KAPE  620p 2
12 5962 Hofmans Timon             KAPE  584p 3
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:40
Reeks:1
1 5797 Massart Maxim             AVKA  9.20 2 612 P
2 4821 Konteh Noah               ACBR  9.36 3 572 P
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  9.81 2 465 P
4 5288 Dua Jits                  KAPE  9.84 3 459 P
5 183 Ceuppens Nathan           RCB   9.86 0 454 P
6 5315 Dom Dario                 DUFF  10.06 3 410 P
60 meter                  Pup Heren  Uur=15:40
Reeks:2
1 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  10.36 3 349 P
2 5486 Heraly Yannick            KAPE  10.48 3 325 P
3 5847 Vander Avert Nils         KAPE  10.50 3 321 P
4 6913 Debart Aimen              KAPE  10.98 2 235 P
5 4961 Willems Orry              VMOL  11.79 2 118 P
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  12.35 3 58 P
1000 meter                Pup Heren  Uur=12:31
Reeks:1
1 4821 Konteh Noah               ACBR  3’26.63 3 656 P
2 183 Ceuppens Nathan           RCB   3’29.47 0 631 P
3 5836 Bicker Jelle              ABES  3’31.79 2 611 P
4 5288 Dua Jits                  KAPE  3’35.97 3 576 P
5 5342 Artois Sebastien          KAPE  3’38.96 2 551 P
6 5845 Vander Avert Jens         KAPE  3’42.00 2 526 P
7 5797 Massart Maxim             AVKA  3’46.04 2 494 P
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  3’47.67 3 481 P
9 5315 Dom Dario                 DUFF  3’51.53 3 452 P
10 5847 Vander Avert Nils         KAPE  3’57.94 3 405 P
11 4961 Willems Orry              VMOL  4’14.34 2 296 P
12 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  4’31.28 3 201 P
13 5962 Hofmans Timon             KAPE  4’35.06 3 182 P
14 6913 Debart Aimen              KAPE  4’40.01 2 158 P
verspringen               Pup Heren  Uur=16:47
Reeks:1
1 5288 Dua Jits                  KAPE  3.99m 3 352 P
2 5797 Massart Maxim             AVKA  3.78m 2 303 P
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  3.70m 2 285 P
4 5342 Artois Sebastien          KAPE  3.67m 2 278 P
5 4821 Konteh Noah               ACBR  3.44m 3 228 P
6 5315 Dom Dario                 DUFF  3.33m 3 205 P
7 183 Ceuppens Nathan           RCB   3.25m 0 189 P
8 6913 Debart Aimen              KAPE  3.16m 2 171 P
9 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  3.08m 3 156 P
10 5847 Vander Avert Nils         KAPE  3.03m 3 147 P
11 4961 Willems Orry              VMOL  2.88m 2 120 P
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  2.76m 3 99 P
13 5962 Hofmans Timon             KAPE  2.59m 3 72 P
discuswerpen 0,600kg      Pup Heren  Uur=12:24
Reeks:1
1 4961 Willems Orry              VMOL  25.48m 2 408 P
2 5845 Vander Avert Jens         KAPE  23.17m 2 360 P
3 5797 Massart Maxim             AVKA  22.48m 2 346 P
4 5342 Artois Sebastien          KAPE  22.46m 2 345 P
5 5288 Dua Jits                  KAPE  19.42m 3 283 P
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  18.85m 3 272 P
7 5315 Dom Dario                 DUFF  15.40m 3 203 P
8 5847 Vander Avert Nils         KAPE  14.91m 3 193 P
9 4821 Konteh Noah               ACBR  12.54m 3 148 P
10 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  11.66m 3 131 P
11 183 Ceuppens Nathan           RCB   11.27m 0 124 P
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  11.04m 3 119 P
13 6913 Debart Aimen              KAPE  7.58m 2 56 P
vijfkamp                  Min Heren  Uur=12:18
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  3350p 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  2550p 0
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  2406p 0
4 9923 De Leng Paavo             NL    2038p 0
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   1890p 0
6 8293 Mous Thomas               KAPE  1811p 1
7 8294 Mous Jonas                KAPE  1719p 1
8 8452 Hiroux Philippe           RCT   1282p 1
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  1013p 1
10 7439 Besme Cyprien            CABW  981p 0
11 9499 Debart Nicolas            KAPE  789p 0
80 meter                  Min Heren  Uur=11:23
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  11.14 0 722 P
2 9499 Debart Nicolas            KAPE  12.54 0 438 P
3 8294 Mous Jonas                KAPE  12.86 1 382 P
4 8452 Hiroux Philippe           RCT   13.09 1 344 P
5 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  14.52 1 148 P
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
80 meter                  Min Heren  Uur=11:23
Reeks:2
1 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  11.37 0 671 P
2 8236 Bouwens Dylan             OLSE  11.38 0 669 P
3 7519 Ceuppens Hugo             RCB   12.01 0 538 P
4 8293 Mous Thomas               KAPE  12.62 1 423 P
5 9923 De Leng Paavo             NL    12.69 0 411 P
1000 meter                Min Heren  Uur=12:15
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  2’51.46 0 1005 P
2 9923 De Leng Paavo             NL    3’12.33 0 790 P
3 8293 Mous Thomas               KAPE  3’17.87 1 737 P
4 8296 Maes Lukas                KAPE  3’19.76 1 719 P
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   3’28.56 0 639 P
6 8236 Bouwens Dylan             OLSE  3’30.55 0 622 P
7 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  3’30.68 0 621 P
8 8294 Mous Jonas                KAPE  3’33.90 1 593 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  4’11.66 1 313 P
10 8452 Hiroux Philippe           RCT   4’26.65 1 225 P
9499 Debart Nicolas            KAPE      NG   0
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
verspringen               Min Heren  Uur=11:59
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  4.72m 0 538 P
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  4.30m 0 428 P
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  4.03m 0 362 P
4 9923 De Leng Paavo             NL    3.75m 0 296 P
5 8294 Mous Jonas                KAPE  3.64m 1 271 P
6 7519 Ceuppens Hugo             RCB   3.52m 0 245 P
7 8452 Hiroux Philippe           RCT   3.21m 1 181 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  3.21m 1 181 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  3.06m 1 152 P
10 9499 Debart Nicolas            KAPE  2.41m 0 47 P
7439 Besme Cyprien            CABW      NG   0
kogelstoten 3,000kg       Min Heren  Uur=12:01
Reeks:1
1 7439 Besme Cyprien            CABW  10.42m 0 577 P
2 8309 Van De Velde Tim          DUFF  9.71m 0 529 P
3 8236 Bouwens Dylan             OLSE  8.16m 0 424 P
4 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  7.91m 0 407 P
5 7519 Ceuppens Hugo             RCB   6.87m 0 338 P
6 9499 Debart Nicolas            KAPE  6.35m 0 304 P
7 9923 De Leng Paavo             NL    5.85m 0 271 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  5.76m 1 265 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  5.49m 1 247 P
10 8452 Hiroux Philippe           RCT   5.45m 1 245 P
11 8294 Mous Jonas                KAPE  5.36m 1 239 P
discuswerpen 0,750kg      Min Heren  Uur=16:04
Reeks:1
1 8309 Van De Velde Tim          DUFF  32.44m 0 556 P
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  26.18m 0 423 P
3 7439 Besme Cyprien            CABW  25.26m 0 404 P
4 8236 Bouwens Dylan             OLSE  21.66m 0 329 P
5 8452 Hiroux Philippe           RCT   19.58m 1 287 P
6 9923 De Leng Paavo             NL    18.75m 0 270 P
7 8294 Mous Jonas                KAPE  16.94m 1 234 P
8 8293 Mous Thomas               KAPE  15.48m 1 205 P
9 9067 Moerkerke Tuur            BRAB  12.82m 1 153 P
10 7519 Ceuppens Hugo             RCB   11.63m 0 130 P
9499 Debart Nicolas            KAPE      GP   0
vierkamp                  Ben Dames  Uur=12:37
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  1042p 5
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  1022p 5
3 1544 De Rijck Lola             AVZK  1019p 4
4 1223 Verbergt Caro             DUFF  946p 4
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  724p 4
6 1652 Thiryn Merel              KAPE  661p 4
7 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  579p 4
8 2730 Blomme Ilara              KAPE  474p 6
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  393p 0
10 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  264p 5
11 9920 Hennebel Floa             DUFF  252p 0
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:43
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  10.04 5 415 P
2 1544 De Rijck Lola             AVZK  10.51 4 319 P
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  10.54 5 314 P
4 1223 Verbergt Caro             DUFF  10.73 4 279 P
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  10.89 4 250 P
60 meter                  Ben Dames  Uur=15:43
Reeks:2
1 1652 Thiryn Merel              KAPE  11.28 4 188 P
2 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  11.28 4 188 P
3 2730 Blomme Ilara              KAPE  11.49 6 157 P
4 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  11.92 0 102 P
5 9920 Hennebel Floa             DUFF  12.31 0 62 P
6 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  12.33 5 60 P
600 meter                 Ben Dames  Uur=12:36
Reeks:1
1 1223 Verbergt Caro             DUFF  2’13.05 4 385 P
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  2’13.54 5 379 P
3 1544 De Rijck Lola             AVZK  2’17.02 4 336 P
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  2’20.82 5 293 P
5 2730 Blomme Ilara              KAPE  2’28.69 6 212 P
6 931 Lumbeeck Liese            BVAC  2’30.31 4 197 P
7 1652 Thiryn Merel              KAPE  2’33.56 4 168 P
8 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  2’35.59 0 151 P
9 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  2’36.11 4 147 P
10 9920 Hennebel Floa             DUFF  2’43.17 0 95 P
11 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  2’57.07 5 25 P
hoogspringen              Ben Dames  Uur=12:11
Reeks:1
1 1544 De Rijck Lola             AVZK  1.08m 4 261 P
2 1652 Thiryn Merel              KAPE  1.05m 4 235 P
3 931 Lumbeeck Liese            BVAC  0.99m 4 187 P
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  0.96m 5 163 P
5 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  0.96m 4 163 P
6 1223 Verbergt Caro             DUFF  0.96m 4 163 P
7 1207 Dua Hanne                 KAPE  0.90m 5 119 P
8 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  0.87m 5 99 P
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  0.84m 0 79 P
10 2730 Blomme Ilara              KAPE  0.81m 6 61 P
11 9920 Hennebel Floa             DUFF  0.78m 0 44 P
hockeywerpen              Ben Dames  Uur=12:33
Reeks:1
1 1207 Dua Hanne                 KAPE  24.56m 5 210 P
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  21.54m 5 171 P
3 1223 Verbergt Caro             DUFF  17.43m 4 119 P
4 1544 De Rijck Lola             AVZK  16.12m 4 103 P
5 931 Lumbeeck Liese            BVAC  15.09m 4 90 P
6 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  14.35m 4 81 P
7 2545 El Ayadi Nisrine          OLSE  14.25m 5 80 P
8 1652 Thiryn Merel              KAPE  13.45m 4 70 P
9 3084 VAN AELST AMBER           KAPE  12.77m 0 61 P
10 9920 Hennebel Floa             DUFF  11.92m 0 51 P
11 2730 Blomme Ilara              KAPE  11.32m 6 44 P
vierkamp                  Pup Dames  Uur=12:13
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  1853p 3
2 5690 Stuer Lotte               LIER  1674p 2
3 5052 Gysen Sofie               KAPE  1541p 2
4 4317 Boonen Cato               DUFF  1327p 3
5 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  1085p 3
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  235p 3
60 meter                  Pup Dames  Uur=16:41
Reeks:1
1 5690 Stuer Lotte               LIER  9.35 2 575 P
2 5052 Gysen Sofie               KAPE  9.83 2 461 P
3 4317 Boonen Cato               DUFF  9.89 3 447 P
4 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  10.01 3 421 P
5 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  10.54 3 314 P
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  12.26 3 67 P
1000 meter                Pup Dames  Uur=12:08
Reeks:1
1 5690 Stuer Lotte               LIER  3’32.00 2 609 P
2 4714 Bicker Janne              ABES  3’32.43 2 606 P
3 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  3’40.57 3 538 P
4 4317 Boonen Cato               DUFF  3’51.01 3 456 P
5 5052 Gysen Sofie               KAPE  3’53.28 2 439 P
6 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  4’23.80 3 241 P
7 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  5’33.89 3
hoogspringen              Pup Dames  Uur=16:30
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  1.35m 3 516 P
2 5052 Gysen Sofie               KAPE  1.17m 2 341 P
3 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  1.17m 3 341 P
4 4317 Boonen Cato               DUFF  1.14m 3 314 P
5 5690 Stuer Lotte               LIER  1.14m 2 314 P
4832 De Bruyn Jeleen           KAPE      GP   3
discuswerpen 0,600kg      Pup Dames  Uur=11:38
Reeks:1
1 4372 Liefooghe Jo-anne         ABES  24.01m 3 378 P
2 5093 Le Clerq Chiara           LYRA  23.48m 2 367 P
3 5052 Gysen Sofie               KAPE  20.22m 2 300 P
4 5334 De Cauwer  Britt          SGOL  14.69m 3 189 P
5 5690 Stuer Lotte               LIER  14.01m 2 176 P
6 4832 De Bruyn Jeleen           KAPE  13.32m 3 163 P
7 4317 Boonen Cato               DUFF  10.53m 3 110 P
vijfkamp                  Min Dames  Uur=19:35
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  2576p 0
2 7207 May Liesbeth              LOND  2195p 0
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  2151p 0
4 7090 Wijns Noa                 DUFF  2130p 0
5 9921 Gotink Lisa               NA    2118p 0
6 7264 Berben Jana               KAPE  2087p 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  2010p 1
8 7085 Leemans Lore              DUFF  2001p 1
9 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1736p 1
10 7086 Leemans Hanna             DUFF  1623p 1
11 7067 Dua Jenthe                KAPE  1492p 1
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  696p 1
80 meter                  Min Dames  Uur=11:44
Reeks:1
1 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  12.74 1 402 P
2 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  12.77 1 397 P
3 7085 Leemans Lore              DUFF  12.98 1 362 P
4 7086 Leemans Hanna             DUFF  13.77 1 242 P
5 8221 Bressinck Sarah           KAPE  14.29 1 175 P
80 meter                  Min Dames  Uur=11:44
Reeks:2
1 9921 Gotink Lisa               NA    11.35 0 675 P
2 7771 Geussens Lore             ESAK  11.64 0 613 P
3 7090 Wijns Noa                 DUFF  11.87 0 566 P
4 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  11.98 0 544 P
5 7264 Berben Jana               KAPE  12.10 1 520 P
6 7207 May Liesbeth              LOND  12.20 0 501 P
7 7067 Dua Jenthe                KAPE  12.21 1 499 P
1000 meter                Min Dames  Uur=13:17
Reeks:1
1 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  3’21.79 1 700 P
2 7090 Wijns Noa                 DUFF  3’22.13 0 697 P
3 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  3’32.98 1 601 P
4 7771 Geussens Lore             ESAK  3’35.52 0 579 P
5 9921 Gotink Lisa               NA    3’40.57 0 538 P
6 7264 Berben Jana               KAPE  3’42.29 1 524 P
7 7207 May Liesbeth              LOND  3’44.79 0 504 P
8 7085 Leemans Lore              DUFF  3’44.92 1 503 P
9 7086 Leemans Hanna             DUFF  3’51.22 1 454 P
10 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  3’51.65 0 451 P
11 8221 Bressinck Sarah           KAPE  4’51.33 1 110 P
7067 Dua Jenthe                KAPE      NA   1
hoogspringen              Min Dames  Uur=13:12
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  1.27m 0 436 P
2 7207 May Liesbeth              LOND  1.24m 0 407 P
3 9921 Gotink Lisa               NA    1.24m 0 407 P
4 7264 Berben Jana               KAPE  1.24m 1 407 P
5 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  1.21m 0 378 P
6 7085 Leemans Lore              DUFF  1.21m 1 378 P
7 7067 Dua Jenthe                KAPE  1.21m 1 378 P
8 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  1.21m 1 378 P
9 7090 Wijns Noa                 DUFF  1.18m 0 350 P
10 7086 Leemans Hanna             DUFF  1.12m 1 296 P
11 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1.00m 1 194 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  0.96m 1 163 P
kogelstoten 2,000kg       Min Dames  Uur=15:55
Reeks:1
1 7207 May Liesbeth              LOND  9.93m 0 543 P
2 7771 Geussens Lore             ESAK  9.71m 0 529 P
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  9.15m 0 491 P
4 7085 Leemans Lore              DUFF  8.71m 1 461 P
5 7067 Dua Jenthe                KAPE  8.60m 1 454 P
6 7264 Berben Jana               KAPE  8.07m 1 418 P
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  7.86m 1 404 P
8 7086 Leemans Hanna             DUFF  7.78m 1 399 P
9 7090 Wijns Noa                 DUFF  6.85m 0 337 P
10 9921 Gotink Lisa               NA    6.42m 0 309 P
11 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  5.70m 1 261 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  4.06m 1 155 P
discuswerpen 0,750kg      Min Dames  Uur=12:00
Reeks:1
1 7771 Geussens Lore             ESAK  26.02m 0 419 P
2 7085 Leemans Lore              DUFF  20.10m 1 297 P
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  19.59m 0 287 P
4 7207 May Liesbeth              LOND  17.27m 0 240 P
5 7086 Leemans Hanna             DUFF  16.86m 1 232 P
6 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  16.51m 1 225 P
7 7264 Berben Jana               KAPE  16.17m 1 218 P
8 9921 Gotink Lisa               NA    14.66m 0 189 P
9 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  14.45m 1 184 P
10 7090 Wijns Noa                 DUFF  14.23m 0 180 P
11 7067 Dua Jenthe                KAPE  13.26m 1 161 P
12 8221 Bressinck Sarah           KAPE  9.63m 1 93 P
vijfkamp                  Cad Heren  Uur=17:23
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   2812p 98
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  2384p 98
3 1027 De Smet Dries             LEBB  2324p 98
4 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  2281p 98
5 1595 Lemouche Maarten          LYRA  2264p 98
6 925 Quintelier Yannick        ZWAT  2201p 98
7 1686 Segers Emile              ABES  2106p 98
8 1343 Van Riel Robbe            KAPE  2070p 99
9 983 Vermeulen Lander          KAPE  1962p 99
10 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  1831p 98
11 1740 Debulpaep Beau            ABES  1827p 98
12 1581 Richter Jordi             KAPE  1805p 98
13 1685 De Vos Laurens            ABES  1789p 98
14 837 Caerels Rik               ACHL  1737p 98
15 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  1723p 99
16 1795 Roelants Arno             KAPE  1576p 98
17 959 Van Gelder Dries          OLSE  1566p 98
18 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  1531p 98
19 981 Van Thillo Glenn          KAPE  1490p 98
20 1868 Ogiers Robbe              KAPE  998p 99
21 1130 Cornelis Ben              ZWAT  967p 99
22 1891 chautrain arne            ABES  918p 0
23 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  793p 99
verspringen               Cad Heren  Uur=14:40
Reeks:1
1 1343 Van Riel Robbe            KAPE  5.42m +0.4 99 465 P
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  5.36m +0.3 98 453 P
3 1027 De Smet Dries             LEBB  5.30m +0.0 98 441 P
4 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  5.25m +0.1 98 431 P
5 1686 Segers Emile              ABES  5.19m +0.0 98 419 P
6 1595 Lemouche Maarten          LYRA  5.09m +0.0 98 400 P
7 1620 Huts Gerbrand             RCT   5.09m +0.0 98 400 P
8 1740 Debulpaep Beau            ABES  4.97m +0.0 98 377 P
9 959 Van Gelder Dries          OLSE  4.95m +4.9 98 373 P
10 837 Caerels Rik               ACHL  4.94m +0.1 98 371 P
11 925 Quintelier Yannick        ZWAT  4.86m +0.0 98 356 P
12 1581 Richter Jordi             KAPE  4.83m +0.1 98 350 P
13 1891 chautrain arne            ABES  4.83m +0.0 0 350 P
14 984 Vermeulen Jochem          KAPE  4.73m +0.0 98 332 P
15 1795 Roelants Arno             KAPE  4.68m +0.0 98 323 P
16 1685 De Vos Laurens            ABES  4.63m +0.3 98 313 P
17 981 Van Thillo Glenn          KAPE  4.61m +0.0 98 310 P
18 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  4.51m +0.0 98 292 P
19 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  4.48m +0.0 99 287 P
20 983 Vermeulen Lander          KAPE  4.32m +0.0 99 259 P
21 1130 Cornelis Ben              ZWAT  3.86m +0.0 99 184 P
22 1868 Ogiers Robbe              KAPE  3.73m +0.5 99 164 P
23 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  2.98m +0.0 99 63 P
speerwerpen 600g          Cad Heren  Uur=15:20
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   41.36m 98 462 P
2 981 Van Thillo Glenn          KAPE  40.58m 98 451 P
3 1795 Roelants Arno             KAPE  38.48m 98 420 P
4 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  38.06m 98 414 P
5 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  35.52m 98 378 P
6 1343 Van Riel Robbe            KAPE  33.68m 99 351 P
7 984 Vermeulen Jochem          KAPE  32.88m 98 340 P
8 983 Vermeulen Lander          KAPE  32.56m 99 335 P
9 1685 De Vos Laurens            ABES  30.30m 98 303 P
10 1595 Lemouche Maarten          LYRA  30.20m 98 302 P
11 925 Quintelier Yannick        ZWAT  28.25m 98 275 P
12 1740 Debulpaep Beau            ABES  27.40m 98 263 P
13 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  24.55m 99 223 P
14 1686 Segers Emile              ABES  24.48m 98 222 P
15 959 Van Gelder Dries          OLSE  22.81m 98 199 P
16 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  22.04m 98 189 P
16 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  22.04m 99 189 P
18 1130 Cornelis Ben              ZWAT  21.36m 99 180 P
19 1027 De Smet Dries             LEBB  20.46m 98 168 P
20 837 Caerels Rik               ACHL  19.73m 98 158 P
21 1868 Ogiers Robbe              KAPE  17.67m 99 130 P
22 1581 Richter Jordi             KAPE  16.90m 98 120 P
23 1891 chautrain arne            ABES  16.68m 0 117 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   24.47 98 652 P
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  25.13 98 595 P
3 1343 Van Riel Robbe            KAPE  25.27 99 583 P
4 925 Quintelier Yannick        ZWAT  25.43 98 570 P
5 1686 Segers Emile              ABES  25.72 98 547 P
6 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  26.15 98 512 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:2      Wind : 0.3
1 1027 De Smet Dries             LEBB  25.37 98 575 P
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  25.73 98 546 P
3 1740 Debulpaep Beau            ABES  25.79 98 541 P
4 837 Caerels Rik               ACHL  25.83 98 538 P
5 959 Van Gelder Dries          OLSE  26.00 98 524 P
6 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  26.60 99 478 P
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:3      Wind : 0.7
1 1891 chautrain arne            ABES  26.95 0 451 P
2 1795 Roelants Arno             KAPE  27.50 98 412 P
3 1685 De Vos Laurens            ABES  28.30 98 356 P
4 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  28.56 98 339 P
1833 El Ayadi Yassin           OLSE      NA   99
200 meter                 Cad Heren  Uur=15:39
Reeks:4      Wind : 0.0
1 1581 Richter Jordi             KAPE  25.45 98 569 P
2 1595 Lemouche Maarten          LYRA  25.54 98 561 P
3 983 Vermeulen Lander          KAPE  28.06 99 373 P
4 1868 Ogiers Robbe              KAPE  30.27 99 236 P
5 1130 Cornelis Ben              ZWAT  30.66 99 215 P
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=17:07
Reeks:1
1 1620 Huts Gerbrand             RCT   44.52m 98 757 P
2 1595 Lemouche Maarten          LYRA  40.27m 98 670 P
3 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  39.63m 98 657 P
4 981 Van Thillo Glenn          KAPE  33.34m 98 531 P
5 925 Quintelier Yannick        ZWAT  33.12m 98 526 P
6 713 Peeters Dries             ACBR  32.08m 99 506 P
7 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  30.49m 98 474 P
8 1686 Segers Emile              ABES  28.53m 98 436 P
9 983 Vermeulen Lander          KAPE  28.44m 99 434 P
10 1685 De Vos Laurens            ABES  28.16m 98 428 P
11 984 Vermeulen Jochem          KAPE  24.06m 98 349 P
12 1740 Debulpaep Beau            ABES  22.84m 98 326 P
13 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  22.24m 99 314 P
14 1027 De Smet Dries             LEBB  22.16m 98 313 P
15 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  21.48m 99 300 P
16 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  20.69m 98 285 P
17 1343 Van Riel Robbe            KAPE  20.59m 99 283 P
18 959 Van Gelder Dries          OLSE  20.00m 98 272 P
19 837 Caerels Rik               ACHL  17.98m 98 234 P
20 1130 Cornelis Ben              ZWAT  15.49m 99 189 P
21 1581 Richter Jordi             KAPE  15.10m 98 182 P
22 1868 Ogiers Robbe              KAPE  14.19m 99 165 P
1795 Roelants Arno             KAPE      GP   98
1891 chautrain arne            ABES      NG   0
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 1027 De Smet Dries             LEBB  4’17.74 98 827 P
2 984 Vermeulen Jochem          KAPE  4’19.21 98 817 P
3 1620 Huts Gerbrand             RCT   5’03.32 98 541 P
4 837 Caerels Rik               ACHL  5’22.63 98 436 P
5 1685 De Vos Laurens            ABES  5’32.21 98 389 P
6 1343 Van Riel Robbe            KAPE  5’32.28 99 388 P
7 1868 Ogiers Robbe              KAPE  5’50.87 99 303 P
8 1130 Cornelis Ben              ZWAT  6’17.07 99 199 P
9 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  6’18.60 99 193 P
1891 chautrain arne            ABES      NG   0
714 Vanagtmael Jelle          ACBR      NG   98
1500 meter                Cad Heren  Uur=17:22
Reeks:2
1 1581 Richter Jordi             KAPE  4’55.87 98 584 P
2 983 Vermeulen Lander          KAPE  4’59.72 99 561 P
3 1686 Segers Emile              ABES  5’13.90 98 482 P
4 925 Quintelier Yannick        ZWAT  5’15.51 98 474 P
5 845 De Meulemeester Ben       ZWAT  5’16.35 99 469 P
6 839 Goetschalckx Rigo         ACHL  5’24.65 98 426 P
7 1795 Roelants Arno             KAPE  5’25.74 98 421 P
8 1595 Lemouche Maarten          LYRA  5’44.48 98 331 P
9 1740 Debulpaep Beau            ABES  5’46.81 98 320 P
10 981 Van Thillo Glenn          KAPE  6’17.21 98 198 P
11 959 Van Gelder Dries          OLSE  6’17.21 98 198 P
12 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  6’17.23 98 198 P
vijfkamp                  Sch Heren  Uur=17:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  3499p 96
2 9922 De Leng Finn              nl    2871p 0
3 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  2771p 96
4 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  2652p 97
5 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  2623p 96
6 3130 Meeusen Dries             ABES  2528p 96
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  1986p 97
8 3144 Trioen Tom                ABES  1871p 97
9 2623 Bienens Michiel           ACHL  1818p 96
10 3368 Emmerechts Greg           KAPE  348p 96
verspringen               Sch Heren  Uur=14:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  6.51m +0.7 96 700 P
2 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  6.30m +0.0 96 652 P
3 9922 De Leng Finn              nl    5.78m +0.0 0 540 P
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5.51m +0.0 96 483 P
5 2623 Bienens Michiel           ACHL  5.39m +0.2 96 459 P
6 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  5.32m +0.4 97 445 P
7 3130 Meeusen Dries             ABES  5.03m -0.6 96 388 P
8 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  4.96m +0.0 97 375 P
9 3368 Emmerechts Greg           KAPE  4.82m +0.0 96 348 P
10 3144 Trioen Tom                ABES  4.81m +0.2 97 346 P
speerwerpen 700g          Sch Heren  Uur=15:49
Reeks:1
1 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  55.65m 96 673 P
2 9922 De Leng Finn              nl    52.28m 0 622 P
3 3130 Meeusen Dries             ABES  51.57m 96 612 P
4 3047 Boonen Jannes             ABES  47.36m 96 550 P
5 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  45.87m 97 528 P
6 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  40.81m 96 454 P
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  37.88m 97 411 P
8 2623 Bienens Michiel           ACHL  35.32m 96 375 P
9 3144 Trioen Tom                ABES  26.10m 97 245 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 3047 Boonen Jannes             ABES  23.19 96 767 P
2 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  23.48 96 740 P
3 3130 Meeusen Dries             ABES  24.27 96 669 P
4 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  25.02 97 604 P
5 2623 Bienens Michiel           ACHL  25.56 96 560 P
200 meter                 Sch Heren  Uur=16:06
Reeks:2      Wind : 0.0
1 9922 De Leng Finn              nl    25.40 0 573 P
2 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  25.56 96 560 P
3 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  25.96 97 527 P
4 3144 Trioen Tom                ABES  26.23 97 506 P
3368 Emmerechts Greg           KAPE      NG   96
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=17:30
Reeks:1
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  43.14m 97 729 P
2 3047 Boonen Jannes             ABES  42.28m 96 711 P
3 9922 De Leng Finn              nl    35.06m 0 565 P
4 3130 Meeusen Dries             ABES  34.28m 96 549 P
5 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  33.46m 96 533 P
6 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  25.33m 96 373 P
7 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  22.50m 97 319 P
8 3144 Trioen Tom                ABES  18.41m 97 242 P
2623 Bienens Michiel           ACHL      GP   96
1500 meter                Sch Heren  Uur=17:57
Reeks:1
1 3047 Boonen Jannes             ABES  4’25.98 96 771 P
2 3438 van den wijngaert lex     KAPE  4’37.32 0 697 P
3 9922 De Leng Finn              nl    4’58.12 0 571 P
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5’04.52 96 534 P
5 3144 Trioen Tom                ABES  5’04.85 97 532 P
6 2623 Bienens Michiel           ACHL  5’25.11 96 424 P
7 2561 Vanagtmael Sam            ACBR  5’31.53 96 392 P
8 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  5’39.44 97 354 P
9 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  5’41.14 97 346 P
10 3130 Meeusen Dries             ABES  5’49.12 96 310 P
3368 Emmerechts Greg           KAPE      NG   96
vijfkamp                  Jun Heren  Uur=18:46
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   2562p 95
2 452 Blommaerts Toon           DUFF  2042p 95
3 719 Putman Jonathan           MAC   2020p 95
4 445 Stevens Yannik            KAPE  1901p 94
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  1797p 94
verspringen               Jun Heren  Uur=15:36
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   5.59m -0.2 95 500 P
2 454 Van Brantegem Filip       DUFF  5.09m +0.0 94 400 P
3 452 Blommaerts Toon           DUFF  5.07m -0.3 95 396 P
4 445 Stevens Yannik            KAPE  4.98m +0.3 94 378 P
5 719 Putman Jonathan           MAC   4.74m -0.2 95 333 P
speerwerpen 800g          Jun Heren  Uur=16:36
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   36.46m 95 391 P
2 719 Putman Jonathan           MAC   30.55m 95 307 P
3 445 Stevens Yannik            KAPE  29.71m 94 295 P
4 454 Van Brantegem Filip       DUFF  26.35m 94 248 P
5 452 Blommaerts Toon           DUFF  22.80m 95 199 P
200 meter                 Jun Heren  Uur=16:40
Reeks:1      Wind : -0.4
1 366 Van Oost Loic             AVR   24.87 95 617 P
2 445 Stevens Yannik            KAPE  25.65 94 552 P
3 452 Blommaerts Toon           DUFF  26.19 95 509 P
4 719 Putman Jonathan           MAC   26.85 95 459 P
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  28.21 94 363 P
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=18:20
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  25.80m 94 383 P
2 366 Van Oost Loic             AVR   23.53m 95 339 P
3 719 Putman Jonathan           MAC   19.11m 95 255 P
4 452 Blommaerts Toon           DUFF  17.87m 95 232 P
5 454 Van Brantegem Filip       DUFF  15.55m 94 190 P
1500 meter                Jun Heren  Uur=18:33
Reeks:1
1 366 Van Oost Loic             AVR   4’34.58 95 715 P
2 452 Blommaerts Toon           DUFF  4’35.96 95 706 P
3 719 Putman Jonathan           MAC   4’42.27 95 666 P
4 454 Van Brantegem Filip       DUFF  4’53.82 94 596 P
5 445 Stevens Yannik            KAPE  5’53.01 94 293 P
vijfkamp                  Sen Heren  Uur=18:29
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  3230p 88
2 1817 Leyssens Sam              ACBR  2536p 93
3 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  2456p 72
4 2265 Aerts Bram                ATAC  2322p 87
5 2130 Van Es Stein              DUFF  2171p 83
6 2598 Schrauwen Bert            KAPE  2006p 84
7 2109 Biesemans Toon            DUFF  1941p 91
8 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  1850p 90
9 2877 Lichtert Stijn            KAPE  1754p 87
10 2201 Decoster Sil              MAC   1606p 91
11 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  1306p 71
verspringen               Sen Heren  Uur=15:38
Reeks:1
1 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  6.11m +0.0 90 610 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  6.11m +0.1 88 610 P
3 2877 Lichtert Stijn            KAPE  6.11m +0.0 87 610 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  5.86m +0.0 87 556 P
5 1817 Leyssens Sam              ACBR  5.58m +0.2 93 498 P
6 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5.55m +0.0 72 492 P
7 2130 Van Es Stein              DUFF  5.10m +0.0 83 402 P
8 2598 Schrauwen Bert            KAPE  4.93m +0.0 84 369 P
9 2109 Biesemans Toon            DUFF  4.62m +0.1 91 312 P
10 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  4.42m +0.7 71 276 P
11 2201 Decoster Sil              MAC   4.08m +0.0 91 219 P
speerwerpen 800g          Sen Heren  Uur=16:39
Reeks:1
1 2755 Van Den Bosch Vincent     BRAB  65.76m 89 825 P
2 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  45.97m 72 529 P
3 2598 Schrauwen Bert            KAPE  43.93m 84 499 P
4 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  42.04m 88 472 P
5 2877 Lichtert Stijn            KAPE  36.06m 87 385 P
6 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  34.64m 90 365 P
7 2265 Aerts Bram                ATAC  33.76m 87 352 P
8 1817 Leyssens Sam              ACBR  33.36m 93 347 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  27.55m 71 265 P
10 2130 Van Es Stein              DUFF  22.88m 83 200 P
11 2201 Decoster Sil              MAC   21.43m 91 181 P
12 2109 Biesemans Toon            DUFF  20.82m 91 172 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:55
Reeks:1      Wind : 0.2
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  22.83 88 802 P
2 1817 Leyssens Sam              ACBR  24.10 93 684 P
3 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  25.54 90 561 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  26.37 87 495 P
5 2201 Decoster Sil              MAC   26.97 91 450 P
6 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  28.80 71 324 P
200 meter                 Sen Heren  Uur=16:55
Reeks:2      Wind : -0.3
1 2877 Lichtert Stijn            KAPE  23.28 87 759 P
2 2109 Biesemans Toon            DUFF  25.97 91 527 P
3 2130 Van Es Stein              DUFF  26.44 83 490 P
4 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  26.82 72 461 P
5 2598 Schrauwen Bert            KAPE  28.58 84 338 P
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=18:22
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  35.33m 72 570 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  33.25m 88 529 P
3 1817 Leyssens Sam              ACBR  30.79m 93 480 P
4 2265 Aerts Bram                ATAC  28.08m 87 427 P
5 2598 Schrauwen Bert            KAPE  23.60m 84 340 P
6 3073 De Herdt Gorik            ZWAT  22.23m 90 314 P
7 2109 Biesemans Toon            DUFF  19.25m 91 258 P
8 2130 Van Es Stein              DUFF  18.72m 83 248 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  14.02m 71 162 P
10 2201 Decoster Sil              MAC   13.04m 91 145 P
2877 Lichtert Stijn            KAPE      NG   87
1500 meter                Sen Heren  Uur=18:29
Reeks:1
1 2130 Van Es Stein              DUFF  4’17.13 83 831 P
2 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  4’19.26 88 817 P
3 2109 Biesemans Toon            DUFF  4’41.31 91 672 P
4 2201 Decoster Sil              MAC   4’51.28 91 611 P
5 1817 Leyssens Sam              ACBR  5’05.79 93 527 P
6 2265 Aerts Bram                ATAC  5’12.16 87 492 P
7 2598 Schrauwen Bert            KAPE  5’18.09 84 460 P
8 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5’28.96 72 404 P
9 5016 De Meulemeester Wim       ZWAT  5’56.48 71 279 P
2877 Lichtert Stijn            KAPE      NG   87
3073 De Herdt Gorik            ZWAT      NA   90
vijfkamp                 Cad Dames  Uur=16:59
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  2159p 99
2 894 Stevens Utti              KAPE  1579p 98
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=14:32
Reeks:1      Wind : 0.2
1 983 Sanders Leen              OLSE  15.69 99 451 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  16.14 98 409 P
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  1.39m 99 502 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  1.27m 98 379 P
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  9.52m 99 498 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  8.81m 98 452 P
verspringen               Cad Dames  Uur=16:21
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  3.93m +0.2 99 292 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  3.03m +0.0 98 112 P
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=16:54
Reeks:1
1 983 Sanders Leen              OLSE  26.79m 99 416 P
2 894 Stevens Utti              KAPE  16.65m 98 227 P
vijfkamp                  Sch Dames  Uur=16:58
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  2976p 96
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   1796p 97
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   1565p 97
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=14:32
Reeks:1      Wind : 0.1
1 2668 Folens Merel              KAPE  16.00 96 714 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   18.80 97 409 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   19.83 97 316 P
kogelstoten 4,000kg       Sch Dames  Uur=15:29
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  9.77m 96 514 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   6.98m 97 334 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   6.35m 97 294 P
hoogspringen              Sch Dames  Uur=15:10
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  1.51m 96 632 P
2 3041 Debekker Phaedra          DAC   1.27m 97 379 P
3 3069 Slaus Anastasia           DAC   1.24m 97 350 P
verspringen               Sch Dames  Uur=16:07
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  4.80m +0.0 96 506 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   4.06m +0.0 97 322 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   3.85m +0.0 97 274 P
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:35
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  2’36.82 96 610 P
2 3069 Slaus Anastasia           DAC   2’58.33 97 381 P
3 3041 Debekker Phaedra          DAC   3’07.07 97 302 P
vijfkamp                  Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=18:46
      Wind : 0.0
-1 Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
hoogspringen              Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   0
verspringen               Jun Dames  Uur=18:46
-1 Geen deelnemers                     GP   +0.0 0
800 meter                 Jun Dames  Uur=17:24
-1 Geen deelnemers                     GP   0
vijfkamp                  Sen Dames  Uur=16:58
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  1332p 0
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=14:33
Reeks:1      Wind : 0.1
908 De Baets Celine           rcas      NA   0
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames  Uur=15:30
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  5.31m 0 228 P
hoogspringen              Sen Dames  Uur=16:20
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  1.27m 0 379 P
verspringen               Sen Dames  Uur=16:04
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  3.71m +0.4 0 244 P
800 meter                 Sen Dames  Uur=16:34
Reeks:1
1 908 De Baets Celine           rcas  2’48.37 0 481 P



Download hier de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes 9 reacties
Uitslag “Snoepzakkenmeeting” – 10.08.2013 – Kapellen
10/08/13 KAPE-meetings - archief # , ,

Uitslag “Snoepzakkenmeeting” – 10.08.2013 – Kapellen

Een “lekkere” meeting voor jeugd en volwassenen werd het op zaterdag 10 augustus in het gemeentepark te Kapellen … de naam “Snoepzakkenmeeting” sprak immers voor zichzelf. En er viel heel wat snoep te verdelen onder de deelnemers aan deze zomermeeting … en twee springkastelen zorgden voor de animatie van onze jonge atleten.

… met steun van

Slade Express

Snoepzakken

Snoep 10.08.2013 - Utti (1)

[shashin type=”album” id=”129″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Meer foto’s van Danny Gielen, Johnny Van den Eynden en Utti Stevens.

Snoep 10.08.2013 - John VDE (44)

UITSLAG

Download HIER de .pdf-versie van deze uitslag.

hoogspringen              Ben Heren  Uur=21:39
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  1.18m 4
2 2699 Jacobs Witse              LIER  1.09m 4
3 1636 Artois Stephane           KAPE  1.03m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  0.95m 5
5 1379 Hulstaert Ferre           HAKI  0.95m 4
6 2378 Eykens Matteo             KAPE  0.85m 4
7 1796 Heraly Maxim              KAPE  0.85m 5
8 1510 Deckers Gille             OLSE  0.80m 4
9 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  0.80m 5
10 3564 Vander Avert Ben          KAPE  0.80m 6
11 2286 Scheers Liam              HAKI  0.75m 5
12 2668 Gielen Stef               KAPE  0.75m 6
kogelstoten 1,000kg       Ben Heren  Uur=19:32
Reeks:1
1 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  10.79m 4
2 1636 Artois Stephane           KAPE  10.40m 4
3 2699 Jacobs Witse              LIER  8.42m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  7.57m 5
5 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  6.73m 5
6 1379 Hulstaert Ferre           HAKI  6.64m 4
7 3476 Blomme Jarno              KAPE  6.51m 4
8 3564 Vander Avert Ben          KAPE  6.04m 6
9 2378 Eykens Matteo             KAPE  5.81m 4
10 1510 Deckers Gille             OLSE  5.04m 4
11 2286 Scheers Liam              HAKI  4.94m 5
12 1796 Heraly Maxim              KAPE  4.05m 5
13 2668 Gielen Stef               KAPE  3.87m 6
14 9934 De Mulder Grim            ACBR  3.57m 0
60 meter                  Pup Heren  Uur=19:16
Reeks:1
1 5923 Scheers Jari              HAKI  10.01 3
2 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  10.05 3
3 5486 Heraly Yannick            KAPE  10.41 3
4 5139 Hulstaert Gilles          HAKI  10.70 2
5 5847 Vander Avert Nils         KAPE  10.75 3
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  12.17 3
60 meter                  Pup Heren  Uur=19:16
Reeks:2
1 4811 Milloen Sander            AVZK  9.11 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  9.40 2
3 5845 Vander Avert Jens         KAPE  9.69 2
4 5341 Philips Brent             KAPE  9.75 2
5 5288 Dua Jits                  KAPE  9.75 3
6 5208 Smets Daan                HAKI  10.01 3
7 5240 Deckers Lowie             OLSE  10.38 2
hockeywerpen              Pup Heren  Uur=20:18
Reeks:1
1 4811 Milloen Sander            AVZK  45.85m 2
2 5341 Philips Brent             KAPE  41.27m 2
3 5342 Artois Sebastien          KAPE  37.25m 2
4 5288 Dua Jits                  KAPE  33.18m 3
5 5240 Deckers Lowie             OLSE  31.42m 2
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  27.90m 3
7 5139 Hulstaert Gilles          HAKI  27.72m 2
8 5208 Smets Daan                HAKI  27.69m 3
9 5845 Vander Avert Jens         KAPE  27.00m 2
10 5923 Scheers Jari              HAKI  23.79m 3
11 5847 Vander Avert Nils         KAPE  20.59m 3
12 5486 Heraly Yannick            KAPE  20.48m 3
13 6856 Van De Voorde Sander      KAPE  17.89m 3
300 meter                 Min Heren  Uur=20:18
Reeks:1
1 8142 Rombaut Stijn             ACHL  45.86 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  47.73 0
3 8480 Vlassenbroeck Liam        ACHL  48.21 0
4 8296 Maes Lukas                KAPE  49.83 1
5 9931 Sheppard Yoyri            NED   53.37 0
300 meter                 Min Heren  Uur=20:18
Reeks:2
1 9221 Vermeiren Jef             ACHL  49.58 0
2 9503 Gueutal William           KAPE  50.28 1
3 8293 Mous Thomas               KAPE  50.73 1
4 8470 Van Zele Bart             KAPE  50.97 1
5 9504 Gueutal Thomas            KAPE  51.91 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  52.54 1
speerwerpen 400g          Min Heren  Uur=20:27
Reeks:1
1 9931 Sheppard Yoyri            NED   33.20m 0
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  29.93m 0
3 8296 Maes Lukas                KAPE  29.69m 1
4 9221 Vermeiren Jef             ACHL  25.49m 0
5 8142 Rombaut Stijn             ACHL  23.66m 0
6 8470 Van Zele Bart             KAPE  22.67m 1
7 9503 Gueutal William           KAPE  20.62m 1
8 8293 Mous Thomas               KAPE  20.46m 1
9 9504 Gueutal Thomas            KAPE  17.72m 1
10 8294 Mous Jonas                KAPE  17.59m 1
11 8480 Vlassenbroeck Liam        ACHL  11.90m 0
100 meter                 Cad Heren  Uur=21:14
Reeks:1      Wind : 0.2
1 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  12.61 98
2 1581 Richter Jordi             KAPE  13.00 98
400 meter                 Cad Heren  Uur=22:08
Reeks:1
1 984 Vermeulen Jochem          KAPE  55.69 98
2 1317 Rottiers Lani             LIER  56.98 99
3 1581 Richter Jordi             KAPE  58.48 98
4 983 Vermeulen Lander          KAPE  62.14 99
5 1002 De Rycke Vince            KAPE  65.81 98
1703 Deprez Jacques            ACBR      NG   98
polsstokspringen          Cad Heren  Uur=23:14
Reeks:1
1 1200 Sterckx Jesse             BVAC  4.00m 98
2 1703 Deprez Jacques            ACBR  3.40m 98
3 1741 Dillen Jens               VMOL  3.20m 98
3 949 Cautaerts Justin          DEIN  3.20m 99
5 792 Daniels Senne             VMOL  3.20m 98
6 773 Surgeon Yannick           VMOL  3.10m 98
7 950 Deckers Lode              OLSE  2.30m 98
hinkstapspringen          Cad Heren  Uur=22:18
Geen deelnemers                     GP  
kogelstoten 4,000kg       Cad Heren  Uur=21:23
Reeks:1
1 981 Van Thillo Glenn          KAPE  11.46m 98
2 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  10.26m 98
3 835 Van Hal Jens              ACHL  8.61m 98
4 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  6.77m 99
100 meter                 Sch Heren  Uur=21:47
Reeks:2      Wind : 0.2
1 3102 Janssens Kamiel           SGOL  11.85 96
2 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  12.71 97
3 2703 Gysbrechts Tom            OLSE  13.19 97
400 meter                 Sch Heren  Uur=22:14
Reeks:1
1 3052 Eykens Remy               KAPE  55.59 97
2 2765 Van De Vijver Lorenzo     ACBR  61.52 97
3 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  65.57 97
polsstokspringen          Sch Heren  Uur=23:14
Reeks:1
1 2645 Ingelaere Brian           DEIN  4.36m 97
2 2765 Van De Vijver Lorenzo     ACBR  3.30m 97
3 2704 Beeckmans Walt            OLSE  2.50m 97
4 2842 Anthonissen Felix         OLSE  2.40m 97
hinkstapspringen          Sch Heren  Uur=22:27
Reeks:1
3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE      NG   +0.0 97
1 3368 Emmerechts Greg           KAPE  10.86m +0.8 96
kogelstoten 5,000kg       Sch Heren  Uur=21:55
Reeks:1
1 2601 Vanbroekhoven Stef        VMOL  12.68m 97
2 2703 Gysbrechts Tom            OLSE  9.26m 97
3 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  8.13m 96
4 3368 Emmerechts Greg           KAPE  7.59m 96
100 meter                 Jun Heren  Uur=21:48
Reeks:1      Wind : -1.7
1 432 Ceulemans Yannick         ACBR  12.35 94
400 meter                 Jun Heren  Uur=22:31
Geen deelnemers                     GP   0
5000 meter                Jun Heren  Uur=22:32
Geen deelnemers                     GP   0
polsstokspringen          Jun Heren  Uur=23:15
Reeks:1
746 De Laender Nils           BRAB      GP   94
hinkstapspringen          Jun Heren  Uur=22:09
Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 6,000kg       Jun Heren  Uur=22:40
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  9.03m 94
100 meter                 Sen Heren  Uur=21:49
Reeks:1      Wind : -1.7
1 2478 Hendrikx Joren            ZWAT  11.10 83
2 2834 Vanhaeren Stef            KAPE  11.12 92
3 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  11.51 88
4 2498 Krijnen Filip             ESAK  12.39 91
5 7266 VAN REGENMORTEL STEFAN    SGOL  12.56 Mas 0
1817 Leyssens Sam              ACBR      NG   93
400 meter                 Sen Heren  Uur=22:14
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  49.30 88
2 2392 De Samblanx Sebastiaan    OLSE  54.29 87
3 2042 Malone Owen               ACBR  55.33 86
5000 meter                Sen Heren  Uur=22:52
Reeks:1
1 2293 Adriaensen Jan            KAPE  15’00.44 91
2 2827 Spruijt Bart              ESAK  16’08.64 85
polsstokspringen          Sen Heren  Uur=23:15
Geen deelnemers                     GP   0
hinkstapspringen          Sen Heren  Uur=22:32
Geen deelnemers                     GP   0
kogelstoten 7,260kg       Sen Heren  Uur=22:43
Reeks:1
1 2478 Hendrikx Joren            ZWAT  11.72m 83
2 2983 Debue Jeroen              KAPE  11.19m 87
3 2598 Schrauwen Bert            KAPE  10.96m 84
4 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  10.73m 88
5 2833 Vanhaeren Bram            KAPE  9.92m 90
6 2834 Vanhaeren Stef            KAPE  9.86m 92
7 1928 Permentier Johan          SPBO  6.68m 79
verspringen               Ben Dames  Uur=20:00
Reeks:1
1 806 Milloen Sarie             AVZK  3.22m 5
2 1112 Smets Binta               HAKI  3.20m 5
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  3.11m 5
4 1707 Vander Avert Caro         KAPE  3.05m 5
5 2730 Blomme Ilara              KAPE  2.59m 6
6 9932 Sheppard Alysa            Ned   2.51m 0
kogelstoten 1,000kg       Ben Dames  Uur=20:01
Reeks:1
1 1707 Vander Avert Caro         KAPE  9.03m 5
2 1207 Dua Hanne                 KAPE  6.80m 5
3 1112 Smets Binta               HAKI  5.88m 5
4 9932 Sheppard Alysa            Ned   4.74m 0
5 806 Milloen Sarie             AVZK  4.39m 5
6 2730 Blomme Ilara              KAPE  3.28m 6
60 meter                  Pup Dames  Uur=19:16
Reeks:1
1 3916 De Bie Catherine          ACBR  9.03 2
2 3910 Milloen Nele              AVZK  9.32 2
3 4133 Naessens Jolien           HAKI  10.57 2
hoogspringen              Pup Dames  Uur=20:25
Reeks:1
1 3916 De Bie Catherine          ACBR  1.23m 2
2 3910 Milloen Nele              AVZK  1.15m 2
3 4133 Naessens Jolien           HAKI  1.00m 2
300 meter                 Min Dames  Uur=20:21
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  46.97 1
2 7067 Dua Jenthe                KAPE  47.74 1
3 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  49.79 0
9930 Hasselton Amy             NED       NA   0
300 meter                 Min Dames  Uur=20:21
Reeks:2
1 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  51.12 1
2 7264 Berben Jana               KAPE  51.65 1
3 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  54.53 1
4 8261 Goossens Natascha         LYRA  61.46 0
hoogspringen              Min Dames  Uur=19:59
Reeks:1
1 7017 Beeckmans Maud            OLSE  1.44m 0
2 6924 Beck Lynn                 ACHL  1.37m 1
3 7264 Berben Jana               KAPE  1.37m 1
4 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  1.20m 0
5 7022 Deckers Lissa             OLSE  1.20m 1
5 7067 Dua Jenthe                KAPE  1.20m 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  1.20m 1
7 9930 Hasselton Amy             NED   1.20m 0
9 8261 Goossens Natascha         LYRA  1.05m 0
10 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  1.00m 1
200 meter                 Cad Dames  Uur=21:31
Reeks:1      Wind : 0.0
1 664 Bal Loran                 ACBR  28.51 98
2 1911 VERMEULEN AAIKE           ACBR  28.97 0
3 893 Fieuws Saar               LIER  29.16 99
4 894 Stevens Utti              KAPE  31.31 98
400 meter                 Cad Dames  Uur=22:19
Reeks:1
1 917 De Smet Michele           DUFF  67.06 99
80m horden 0,762m    Cad Dames  Uur=22:32
      Wind : 0.0
Geen deelnemers                     GP   0
discuswerpen 1,000kg      Cad Dames  Uur=21:18
Reeks:1
1 719 Caers Thalissa            VMOL  34.25m 98
2 767 Van Hooghten Lauranne     ACHL  28.50m 99
3 951 Van de Vijver Caro        ACBR  26.67m 99
4 9935 Van Arendonk Emma         NED   26.35m 0
5 894 Stevens Utti              KAPE  22.65m 98
6 1794 Goossens Liesbeth         LYRA  21.25m 99
7 664 Bal Loran                 ACBR  17.96m 98
8 917 De Smet Michele           DUFF  16.42m 99
9 1023 Willemsens Mesrak         HAKI  13.50m 98
speerwerpen 500g          Cad Dames  Uur=22:14
Reeks:1
1 1503 De Brandt Naomi           LYRA  32.41m 99
2 9935 Van Arendonk Emma         NED   31.85m 0
3 893 Fieuws Saar               LIER  29.44m 99
4 767 Van Hooghten Lauranne     ACHL  28.45m 99
5 951 Van de Vijver Caro        ACBR  23.99m 99
6 664 Bal Loran                 ACBR  20.37m 98
7 1794 Goossens Liesbeth         LYRA  17.06m 99
200 meter                 Sch Dames  Uur=21:32
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2961 Eykens Renee              KAPE  26.13 96
2 2709 Smets Ibich               AVZK  27.26 97
3 2933 Heynderickx Lotte         ACBR  27.61 97
4 2668 Folens Merel              KAPE  27.66 96
5 3237 Kassima Tabitha           HAKI  27.76 96
400 meter                 Sch Dames  Uur=22:21
Reeks:1
1 2860 Philips Lotte             SPBO  63.95 97
2 2797 Denis Jolien              KAPE  70.06 97
3 2695 De Rycke Karo             KAPE  71.39 96
400 meter                 Sch Dames  Uur=22:21
Reeks:2
1 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  61.64 96
2 3277 Pinter Eline              BVAC  62.88 96
3 3239 Hellinckx Lotte           ACBR  65.01 97
4 2847 Van Kriekingen Franne     ROBA  69.05 97
100m horden 0,762m   Sch Dames  Uur=21:01
Reeks:1      Wind : 0.0
1 2554 Hooybergs Kaat            VMOL  15.06 97
2 2668 Folens Merel              KAPE  15.75 96
3 3237 Kassima Tabitha           HAKI  15.79 96
4 2709 Smets Ibich               AVZK  17.52 97
5 2922 Wouters Paulien           ACHL  18.73 96
hoogspringen              Sch Dames  Uur=21:57
Reeks:1
1 2668 Folens Merel              KAPE  1.50m 96
2 3239 Hellinckx Lotte           ACBR  1.35m 97
discuswerpen 1,000kg      Sch Dames  Uur=21:58
Reeks:1
1 2961 Eykens Renee              KAPE  25.02m 96
2 3091 De Brandt Alyssa          LYRA  24.73m 97
200 meter                 Jun Dames  Uur=21:43
Reeks:1      Wind : 0.4
1 329 Acke Britt                OLSE  27.91 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  29.18 95
400 meter                 Jun Dames  Uur=22:32
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  65.98 94
2 482 Willaert Jente            KAPE  68.75 95
5000 meter                Jun Dames  Uur=22:33
Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Jun Dames  Uur=21:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 596 Van Hal Shauni            ACHL  16.35 95
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=22:57
Reeks:1
1 329 Acke Britt                OLSE  22.88m 95
speerwerpen 600g          Jun Dames  Uur=22:33
Geen deelnemers                     GP   0
200 meter                 Sen Dames  Uur=21:43
Reeks:1      Wind : 0.4
1 1736 Janssens Marijne          SGOL  26.59 93
2 1362 Holthof Annelies          OLSE  26.79 93
3 2031 Himpens Liesse            KAPE  27.85 93
200 meter                 Sen Dames  Uur=21:43
Reeks:2      Wind : -0.4
1 2041 Van Damme Lissa           ACBR  28.24 92
2 1252 Hofmans Indigo            SPBO  29.34 92
3 1165 Deroose Els               ACBR  29.54 93
4 3098 Swiggers Tania            BVAC  29.92 Mas 63
5 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  32.95 91
400 meter                 Sen Dames  Uur=22:33
Reeks:1
1 1381 Claes Jente               HAKI  63.08 92
2 1389 Louviaux Carmen           KAPE  65.10 90
3 3098 Swiggers Tania            BVAC  73.40 Mas 63
5000 meter                Sen Dames  Uur=22:14
Geen deelnemers                     GP   0
100m horden 0,84m   Sen Dames  Uur=21:06
Reeks:1      Wind : 0.4
1 3523 Peetermans Ilse           ACHL  16.26 Mas 70
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=22:59
Reeks:1
1 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  35.20m 89
2 1861 Richter Saraya            KAPE  30.38m 92
3 3110 Blockhuysen Cindy         HAKI  28.49m Mas 74
4 2031 Himpens Liesse            KAPE  22.64m 93
5 1450 Acke Sarah                OLSE  20.67m 92
6 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  19.70m 91
speerwerpen 600g          Sen Dames  Uur=21:20
Reeks:1
1 1861 Richter Saraya            KAPE  26.22m 92
2 2041 Van Damme Lissa           ACBR  24.80m 92



Download HIER de .pdf-versie van deze uitslag.

Snoep 10.08.2013 - Utti (3)

0 likes een reactie
Uitslag “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” Afdeling 4 & 5 – 09.06.2013 – Kapellen
09/06/13 Interclubs - archief , KAPE-meetings - archief # , ,

Uitslag “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” Afdeling 4 & 5 – 09.06.2013 – Kapellen

Op zondag 9 juni ontvingen wij op onze thuispiste in het gemeentepark 17 ploegen voor de “Beker van Vlaanderen Masters-Heren” in de 4de en 5de afdeling. Onze eigen mastersploeg werd knap 2de in de 5de afdeling – nà ATAC – en promoveert mee naar 4de afdeling.

BVV Masters-Heren 09.06.2013 (2)

EINDSTAND 4de AFDELING

1 OEH Essenbeek-Halle 94 p
2 ACW St. Niklaas 94 p
3 OLSE Merksem 85 p
4 ZELE 78 p
5 VITA Ninove 77 p
6 BRABO Antwerpen 76 p
7 BEHO Beverhout 73 p
8 STAX Gent 70 p
9 ARAC Arendonk 64 p
10 SPVI Vilvoorde 62 p
11 MAC Maasland 49 p
12 BVAC Beerschot 44 p



VERSLAG 4de AFDELING

De 4de afdeling bij de masters-heren was – met ploegen uit heel Vlaanderen – volledig bezet met 12 teams. De strijd om de overwinning was er eentje om duimen en vingers van af te likken. De nummers 1 (OEH) en 2 (ACW) eindigden met evenveel punten na 11 proeven. En dan moet er gekeken worden naar het aantal overwinningen … voor beide ploegen gelijk ! Dan worden de 2de plaatsen vergeleken … voor beiden ploegen gelijk ! En dan viel de beslissing met het meeste aantal 3de plaatsen, OEH had er meer dan ACW … hoe meteen weer bewezen is dat in een “Beker van Vlaanderen” ELK plaatsje telt. Eén troost voor ACW, beide ploegen halen samen de promotie naar 3de afdeling. Maar OEH mocht wél de herinnering als winnaar ontvangen uit handen van administratief scheidsrechter Geert Matthysen !

EINDSTAND 5de AFDELING

1 ATAC Turnhout 81 p
2 KAPE 76 p
3 ACP 2 Pajottenland 61 p
4 LYRA Lier 60 p
5 SPBO Bornem 59 p
6 SGOLA Boechout ff
7 KKS Kortrijk ff
8 ACKO Kortenberg ff



VERSLAG 5de AFDELING

Uiteraard extra aandacht voor deze 5de afdeling, vermits het eigen KAPE-team hierin aan de slag ging. En van bij de start van de wedstrijd – met helaas 3 forfaits – werd al duidelijk dat onze heren-van-stand een flinke duit in het zakje gingen doen om de ereplaatsen. Constant draaiden ze mee in de top-3 van de rangschikking. Walter Van Boven werd met 13″66 4de op de 100 m , Guy Wydouw raasde in snel tempo naar een 2de plaats en 66″10 op de 400 m en Sven Coessens verslikte zich enkel in de eindspurt om de overwinning te pakken op de 1500 m. In de laatste meters werd hij nipt voorbijgesneld, maar zijn tijd van 4’47″96 mocht er zijn. Voor het extra lange werk hadden we Marc Tampère (3000 m) en Daniel Vandael (5000 m) ingeschakeld. Marc zette met 11’02″66 de 3de tijd neer en Daniel eindigde 4de met 19’05″11. Beiden haalden met deze prestatie een nieuw clubrecord binnen.

BVV Masters-Heren 09.06.2013 (1)

Ploegkapitein Bart Van Laer in volle actie …

De kampnummers werden ingezet door teamkapitein Bart Van Laer bij het verspringen. 4 m 72 was goed voor een 3de plaats. Good-old John Van den Eynden liet zich ompraten om toch de discus ter hand te nemen. Met 29 m 19 werd hij daarin 3de. En dan stappen we over naar de individuele overwinningen. Geert Folens verraste vriend en vijand met een overwinning én een nieuw clubrecord in het speerwerpen met 35 m 12 … en dan had hij nog eens moeten trainen ! De overwinningen van Dirk Vander Avert waren – noblesse oblige – een beetje ingecalculeerd. Bij het hoogspringen miste hij nipt 1 m 81, zodat zijn 1 m 78 als sterkste prestatie van de dag een 1ste plaats opleverde en een nieuw KAPE-clubrecord. Bij het kogelstoten had hij met 12 m 56 ook al voor het maximum aantal punten gezorgd.

In de loop van de wedstrijd was al duidelijk geworden dat enkel ATAC en KAPE nog voor de overwinning overbleven, de andere ploegen hadden deze twee kemphanen moeten lossen … waarbij ATAC uiteindelijk met een onoverbrugbare voorsprong de slotaflossing inging. Maar ook die werd nog behoorlijk spannend, want ons kwartet – met Guy Wydouw, Dirk Vander Avert, Sven Coessens en Bart Van Laer (lichtjes gekwetst, maar als kapitein-op-zijn-schip tot het einde knokkend) – hield er de spanning behoorlijk in. En dat leverde – naast 4 individuele clubrecords – ook hier een nieuw clubrecord 4 x 400 m (M40) met 4’10″70 op voor onze masters.

En nog beter: deze 2de plaats in de eindstand leverde KAPE de promotie op naar de 4de afdeling bij de masters-heren. Proficiat !

Ons team: Sven Coessens, Geert Folens, Marc Tampère, Walter Van Boven, Daniel Vandael, John Van den Eynden, Dirk Vander Avert, Bart Van Laer en Guy Wydouw.

Hugo De Hoon

BVV Masters-Heren 09.06.2013 (3)

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

PUNTENVERDELING PER PROEF
Afdeling 4 OEH ACW OLSE ZELE VITA BRAB BEHO STAX ARAC SPVI MAC BVAC
100 2 4 8 10 11 13 9 7 6 1 3 5
400 11 13 8 4 10 6 5 7 3 9 2 1
1500 5 13 10 8 6 3 11 2 7 4 9
3000 2 11 6 9 13 1 8 3 10 4 7 5
5000 4 7 6 13 10 2 11 3 9 8 1 5
ver 13 5 7 11 3 9 4 2 10 6 8
hoog 13 3 5 8 6 7 10 11 4 9 2
kogel 10 13 9 1 5 11 4 8 3 7 2 6
discus 13 11 4 2 5 10 3 8 9 7 6 1
speer 11 6 13 5 2 3 8 4 10 9 7 1
4 x 400  10 8 9 7 6 11 4 13 5 3 2 1
Totaal 94 94 85 78 77 76 73 70 64 62 49 44
Plaats 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Afdeling 5 ATAC KAPE ACP2 LYRA SPBO SGOL KKS ACKO
100 9 5 4 6 7
400 4 7 9 6 5
1500 9 7 6 4 5
3000 7 6 5 4 9
5000 9 5 6 4 7
ver 9 6 4 5 7
hoog 5 9 7 6
kogel 6 9 5 7 4
discus 9 6 5 7 4
speer 5 9 4 7 6
4 x 400  9 7 6 4 5
Totaal 81 76 61 60 59 ff ff ff
Plaats 1 2 3 4 5



UITSLAG

100 meter                 Mas Heren afd 4 Uur=14:18
Reeks:1      Wind : -0.1
1 6740 Heylen Ronald             BRAB  12.47 62
2 6352 Herregodts Yves           VITA  12.57 70
3 6239 De Smedt Peter            ZELE  12.76 73
4 5627 Slaedts Wim               ARAC  13.21 70
5 4894 Van Achter Joel           ACW   13.35 67
6 7274 Desmet Gerrit             MAC   13.77 0
100 meter                 Mas Heren afd 4 Uur=14:18
Reeks:2      Wind : 0.7
1 5565 Steijvers Peter           BEHO  12.87 61
2 5500 Eysackers Gert            OLSE  13.06 64
3 5795 Van Steenberge Mario      STAX  13.17 71
4 6917 Vermeulen Wim             BVAC  13.28 75
5 6758 Wyns Jean-luc             OEH   13.79 62
6 5212 Nevens Frans              SPVI  20.74 40
400 meter                 Mas Heren afd 4 Uur=15:02
Reeks:1
1 6851 Faems Filip               ACW   55.29 77
2 6352 Herregodts Yves           VITA  57.40 70
3 6384 Suykerbuyk Michel         OLSE  57.77 75
4 5641 Van Looy Patrick          BRAB  58.40 65
5 5383 Simons Dirk               ARAC  64.90 63
6 6910 Ockerman Bert             MAC   65.06 68
400 meter                 Mas Heren afd 4 Uur=15:02
Reeks:2
1 7253 Gbebassi-codjo Romaric    OEH   57.00 0
2 5214 Nys Bruno                 SPVI  57.45 77
3 5790 Vandamme Wouter           STAX  58.34 74
4 7154 Tanghe Stefaan            BEHO  60.13 78
5 7037 Van Damme Guy             ZELE  61.78 64
6 7214 Vanderschoot Bart         BVAC  70.33 63
1500 meter                Mas Heren afd 4 Uur=14:46
Reeks:1
1 6011 De Rycke Kristof          ACW   4’28.47 76
2 5430 Van Cauwenberghe Filip    BEHO  4’32.17 68
3 5501 Tuffin Benjamin           OLSE  4’33.01 77
4 4643 Vranken Wim               BVAC  4’34.22 68
5 6621 Christiaens Vincent       ZELE  4’34.82 64
6 5044 Peeters Joris             ARAC  4’35.77 65
7 5418 De Coster Rudy            VITA  4’39.59 73
8 5896 Van Hemelryk Johan        OEH   4’53.26 76
9 5514 Jappens Ludo              MAC   4’58.26 55
10 6560 Cayenberghs Gert          BRAB  5’04.51 72
11 5248 Batsele Hans              STAX  5’11.06 68
3000 meter                Mas Heren afd 4 Uur=15:48
Reeks:1
1 6059 Geerts Peter              VITA  9’38.67 68
2 5396 Foubert Tom               ACW   9’45.66 77
3 5045 De Kinderen Luc           ARAC  9’48.54 64
4 7249 D’Heer Guy                ZELE  9’57.00 0
5 5485 Verkeyn Steven            BEHO  10’00.56 77
6 7092 Van Der Perren Gerrit     MAC   10’02.01 71
7 5711 Weijts Marco              OLSE  10’41.77 71
8 4673 Van Velthoven Leopold     BVAC  10’45.29 51
9 7232 brandelet christophe      SPVI  10’53.46 0
10 5248 Batsele Hans              STAX  11’05.21 68
11 6098 Basteleus Gunter          OEH   11’14.49 73
12 7217 De Blieck Rudy            BRAB  11’21.19 64
5000 meter                Mas Heren afd 4 Uur=16:37
Reeks:1
1 7248 VAN DRIESSCHE TOM         ZELE  16’39.83 0
2 7004 Recour Nico               BEHO  17’21.21 74
3 6054 De Corte Bruno            VITA  17’24.09 74
4 7005 Steemans Gino             ARAC  17’33.16 77
5 5213 Nid Rumphakwaen           SPVI  17’51.11 68
6 6919 De Grande Christophe      ACW   18’19.82 72
7 5498 Janssens Patrick          OLSE  18’26.01 64
8 6361 Blendeman Frank           BVAC  18’57.67 76
9 5897 Vanisterbecq Peter        OEH   19’03.79 65
10 5566 Maes Koenraad             STAX  19’45.32 66
11 7220 Tichko Serge              BRAB  21’38.52 67
12 5235 Crabbe Guy                MAC   22’26.40 61
hoogspringen              Mas Heren afd 4 Uur=16:02
Reeks:1
1 7027 Mommaert Didier           OEH   1.60m 70
2 4716 De Pauw Franky            STAX  1.54m 68
3 5457 Verlinde Hans             BEHO  1.51m 73
4 6910 Ockerman Bert             MAC   1.48m 68
5 7037 Van Damme Guy             ZELE  1.45m 64
6 6562 Van Impe Frank            BRAB  1.40m 50
7 5779 Bliki Peter               VITA  1.35m 66
8 7233 FERON ROBERT              SPVI  1.30m 0
8 5168 De Dobbeleer Kris         OLSE  1.30m 72
10 4898 Hilgert Erik              ACW   1.30m 64
11 4674 Van Den Bossche Bart      BVAC  1.25m 63
5381 Hooyberghs Benny          ARAC      GP   71
verspringen               Mas Heren afd 4 Uur=16:41
Reeks:1
1 7027 Mommaert Didier           OEH   6.64m +1.7 70
2 6239 De Smedt Peter            ZELE  5.41m +0.0 73
3 5214 Nys Bruno                 SPVI  5.32m +0.0 77
4 6740 Heylen Ronald             BRAB  4.96m +0.0 62
5 4665 Lumbeeck Tom              BVAC  4.86m +2.3 70
6 6901 Gobert Jozef              OLSE  4.74m +0.8 62
7 6737 Chovau Thierry            MAC   4.73m +0.0 68
8 4894 Van Achter Joel           ACW   4.48m +1.7 67
9 6896 Van Der Maelen Jacques    STAX  4.16m +1.8 53
10 6061 Van Dorpe Patrick         VITA  4.11m +0.1 63
11 6611 Van Hees Wim              ARAC  4.11m +0.7 69
5565 Steijvers Peter           BEHO      GP   +0.0 61
discus 2,000kg M35..45    Mas Heren afd 4 Uur=15:11
Reeks:1
1 7139 Peetrain Filip            OEH   46.64m 74
2 7185 Pauwels Bart              ACW   35.68m 78
3 4887 Vermeulen Hans            BRAB  30.67m 72
4 7193 Boenders Jos              ARAC  29.44m 72
5 5326 De Blander Peter          STAX  25.29m 72
6 5197 Bollen Leo                SPVI  22.68m 54
7 5578 Nys Jaak                  MAC   22.51m 43
8 7231 D’Hondt Paul              VITA  21.86m 0
9 6128 Thompson Hilton*          OLSE  20.84m 61
10 5465 Jacobus Roel              BEHO  17.93m 70
11 6241 Van Kerckhove Rudi        ZELE  13.26m 58
12 5841 Sterckx Leonard           BVAC  10.73m 36
kogel 7,260kg M35…45    Mas Heren afd 4 Uur=16:11
Reeks:1
1 7185 Pauwels Bart              ACW   14.56m 78
2 6561 Bosschaert Patrick        BRAB  12.06m 63
3 6897 Peetroons Ludwig          OEH   11.71m 61
4 7210 Eysackers Karl            OLSE  9.64m 65
5 5326 De Blander Peter          STAX  9.44m 72
6 5224 Van Den Broeck Peter      SPVI  9.04m 75
7 4665 Lumbeeck Tom              BVAC  8.12m 70
8 7251 De Bruyn Martin           VITA  8.09m 0
9 5483 Teirlinck Jos             BEHO  7.82m 70
10 5381 Hooyberghs Benny          ARAC  7.47m 71
11 5236 Van De Weghe Dirk         MAC   7.16m 59
12 6240 Vanderpoorten Miguel      ZELE  7.03m 72
speerwerpen 800g M35…45 Mas Heren afd 4 Uur=17:18
Reeks:1
1 7239 BEIRENS PETER             OLSE  54.78m 0
2 7237 JAYANKURA LUC             OEH   39.56m 0
3 7193 Boenders Jos              ARAC  36.01m 72
4 5224 Van Den Broeck Peter      SPVI  34.85m 75
5 5483 Teirlinck Jos             BEHO  33.65m 70
6 6737 Chovau Thierry            MAC   32.80m 68
7 6813 Sutherland Lawerance      ACW   32.79m 67
8 7148 Sterckx Tony              ZELE  32.35m 73
9 4890 Wylleman Marc             STAX  28.00m 48
10 7260 DIERCKX PATRICK           BRAB  27.05m 0
11 6513 Linthoudt Jurgen          VITA  26.99m 72
12 4674 Van Den Bossche Bart      BVAC  22.28m 63
4 x 400 meter             Mas Heren afd 4 Uur=17:27
Reeks:1
1   STAX                   4’04.94  
5795 Van Steenberge Mario     
4716 De Pauw Franky           
5326 De Blander Peter         
5790 Vandamme Wouter          
2   ZELE                   4’09.56  
6239 De Smedt Peter           
7037 Van Damme Guy            
7249 D’Heer Guy
6621 Christiaens Vincent      
3   ARAC                   4’18.51  
5383 Simons Dirk              
5044 Peeters Joris            
5058 Smets Frans              
5045 De Kinderen Luc          
4   SPVI                   4’20.82  
5213 Nid Rumphakwaen          
5224 Van Den Broeck Peter     
7232 brandelet christophe
5214 Nys Bruno                
5   MAC                    4’31.04  
5236 Van De Weghe Dirk        
5514 Jappens Ludo             
7092 Van Der Perren Gerrit    
6910 Ockerman Bert            
6   BVAC                   4’44.72  
4643 Vranken Wim              
4673 Van Velthoven Leopold    
4665 Lumbeeck Tom             
6361 Blendeman Frank          
4 x 400 meter             Mas Heren afd 4 Uur=17:27
Reeks:2
1   BRAB                   4’05.93  
6740 Heylen Ronald            
5641 Van Looy Patrick         
6560 Cayenberghs Gert         
6451 Verstynen Peter          
2   OEH                    4’07.61  
7253 Gbebassi-codjo Romaric
5896 Van Hemelryk Johan       
6098 Basteleus Gunter         
7027 Mommaert Didier          
3   OLSE                   4’07.99  
5500 Eysackers Gert           
6384 Suykerbuyk Michel        
5168 De Dobbeleer Kris        
5501 Tuffin Benjamin          
4   ACW                    4’08.63  
4894 Van Achter Joel          
5396 Foubert Tom              
6011 De Rycke Kristof         
6851 Faems Filip              
5   VITA                   4’11.36  
6352 Herregodts Yves          
5418 De Coster Rudy           
6963 De Witte Marc            
6059 Geerts Peter             
6   BEHO                   4’20.73  
7154 Tanghe Stefaan           
5439 Couffez Frank            
5485 Verkeyn Steven           
5430 Van Cauwenberghe Filip   
100 meter                 Mas Heren afd 5 Uur=14:22
Reeks:1      Wind : 1.2
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  12.46 73
2 5928 Vleminckx  Bart           SPBO  13.32 73
3 5637 Verstrepen Dirk           LYRA  13.34 66
4 6508 Van Boven Walter          KAPE  13.66 54
5 7075 Bosmans Luc               ACP   14.38 59
400 meter                 Mas Heren afd 5 Uur=15:12
Reeks:1
1 5788 Van Den Haute Dirk        ACP   62.35 63
2 6978 Wydouw Guy                KAPE  66.10 71
3 5632 Olyslaegers Jurgen        LYRA  67.94 77
4 5933 Van Assche Pierre         SPBO  72.99 44
5 4872 Peeraer Eddy              ATAC  77.25 59
1500 meter                Mas Heren afd 5 Uur=15:02
Reeks:1
1 4873 Ameye Jo                  ATAC  4’47.73 62
2 6363 Coessens Sven             KAPE  4’47.96 70
3 6557 De Samblanx Geert         ACP   5’06.37 65
4 4864 Michiels Stein            SPBO  5’09.28 54
5 7264 huygen Stefaan            LYRA  5’10.04 0
3000 meter                Mas Heren afd 5 Uur=15:57
Reeks:1
1 6614 De Wit  Bert              SPBO  10’29.85 76
2 5648 Meeuwsen Roger            ATAC  10’38.59 61
3 5543 Tampere Marc              KAPE  11’02.66 65
4 5101 Knops Hans                ACP   11’30.18 66
5 5636 Vanherck Jean             LYRA  13’21.99 55
5000 meter                Mas Heren afd 5 Uur=16:56
Reeks:1
1 5001 Kerstens Michel           ATAC  16’57.37 63
2 4860 Spiessens Koen            SPBO  17’00.46 71
3 6530 Vierendeels Eddy          ACP   17’08.10 52
4 5732 Vandael Daniel            KAPE  19’05.11 62
5 6413 Verbruggen David          LYRA  22’11.69 71
hoogspringen              Mas Heren afd 5 Uur=16:04
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  1.78m 72
2 5788 Van Den Haute Dirk        ACP   1.35m 63
3 6612 Fierens Kris              LYRA  1.30m 64
4 5000 Van Den Broek Jo          ATAC  1.30m 66
verspringen               Mas Heren afd 5 Uur=16:44
Reeks:1
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  5.37m +0.5 73
2 5928 Vleminckx  Bart           SPBO  5.01m +0.2 73
3 5261 Van Laer Bart             KAPE  4.72m +0.0 65
4 5637 Verstrepen Dirk           LYRA  4.36m +1.4 66
5 7075 Bosmans Luc               ACP   3.11m +0.7 59
kogel 7,260kg M35…45    Mas Heren afd 5 Uur=14:35
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  12.56m 72
2 5629 Guldentops Wim            LYRA  11.98m 76
3 6808 Bras Bart                 ATAC  11.86m 70
4 7077 Rynders Frank             ACP   8.15m 73
5 4856 Vaningelgem Eric          SPBO  4.43m 53
discus 2,000kg M35..45    Mas Heren afd 5 Uur=16:12
Reeks:1
1 6808 Bras Bart                 ATAC  33.58m 70
2 5629 Guldentops Wim            LYRA  33.18m 76
3 7176 Van Den Eynden Johnny     KAPE  29.19m 64
4 6723 Wijns  David              ACP   19.43m 74
5 5931 Van Herck Christophe      SPBO  19.05m 63
speerwerpen 800g M35…45 Mas Heren afd 5 Uur=15:21
Reeks:1
1 5263 Folens Geert              KAPE  35.12m 62
2 7243 Lemouche Egbert           LYRA  34.73m 0
3 5931 Van Herck Christophe      SPBO  28.60m 63
4 5375 Leys Paul                 ATAC  28.10m 66
5 5664 Mostinckx Yvan            ACP   27.20m 69
4 x 400 meter             Mas Heren afd 5 Uur=17:37
Reeks:1
1   ATAC                   4’09.46  
6808 Bras Bart                
4873 Ameye Jo                 
5648 Meeuwsen Roger           
4871 De Smedt Serge           
2   KAPE                   4’10.70  
6978 Wydouw Guy               
5964 Vander Avert Dirk        
6363 Coessens Sven            
5261 Van Laer Bart            
3   ACP                    4’18.27  
5664 Mostinckx Yvan           
5788 Van Den Haute Dirk       
6557 De Samblanx Geert        
7077 Rynders Frank            
4   SPBO                   4’26.52  
6614 De Wit  Bert             
5933 Van Assche Pierre        
4860 Spiessens Koen           
5928 Vleminckx  Bart          
5   LYRA                   5’09.48  
5632 Olyslaegers Jurgen       
7243 Lemouche Egbert
5637 Verstrepen Dirk          
6612 Fierens Kris             

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes 5 reacties
Uitslag “Beker van Vlaanderen Masters-Dames” Afdeling 3 – 09.06.2013 – Ertvelde
09/06/13 Interclubs - archief # , ,

Uitslag “Beker van Vlaanderen Masters-Dames” Afdeling 3 – 09.06.2013 – Ertvelde

Na hun aangename kennismaking met de “Beker van Vlaanderen” vorig jaar, stonden onze masters-dames te springen om opnieuw aan deze interclub deel te nemen. Op zondag 9 juni sloeg het uur van de waarheid in Ertvelde … en met een 3de plaats in 3de afdeling zorgden ze voor een schitterende uitslag, met als toetje een nieuw clubrecord 4 x 100 m (W35) in 61″62.

BVV Mas-Dam Team

Meer foto’s van Werner Philips …

[shashin type=”album” id=”121″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

BVV Mas-Dam Podium

EINDSTAND

1 VAC Vilvoorde 150 p
2 AVMO Molenland 139 p
3 KAPE 139 p
4 AVR Roeselare 138 p
5 DAC Dilbeek 131 p
6 RIEM Rieme 126 p
7 HCO Oostende 124 p
8 VMOL Mol 121 p
9 BVAC Beerschot 114 p
10 ACP Pajottenland 112 p
11 LIER Lier 110 p
12 LYRA Lier 86 p
13 VITA Ninove 78 p
14 SPVI Vilvoorde 74 p
15 DALO Lommel 72 p
SPBO Bornem 72 p
17 ACA Alken 71 p
18 ACG Geraardsbergen ff
ACKO Kortenberg ff


BVV Mas-Dam 4 x 100_1
BVV Mas-Dam 4 x 100_2

Op weg naar een nieuw clubrecord 4 x 100 m …

VERSLAG

Terwijl de masters-heren in Kapellen een minimaal aantal ploegen moesten bekampen in hun reeks, dienden onze masters-dames in Ertvelde af te rekenen met 17 ploegen in hun 3de afdeling. De strijd lag dus helemaal open en dat kleurt nog meer hun knappe 3de plaats, dit dan nog met een gelijk aantal punten met de nummer 2 in deze “Beker van Vlaanderen”.

Indra Faes klokte op de beide sprintnummers respectievelijk af op 15″06 (100 m) en 30″24 (200 m), telkens goed voor reekswinst en een 4de en 3de plaats in de totaalstand. De dubbele baanronde was voorbehouden aan Carina Michiels. Met 2’44″00 ging ze na 800 m als 6de door het lint. Tina Poppe begon – met de nodige spanning – aan haar maidentrip op een interclub. Haar eerste 1500 m op de piste werd afgeklokt in 6’24″69  als 13de. Niet slecht voor een last-minute-deelnemer ! De langste afstand lag voor de voeten van Veerle Feyaerts. Op de 3000 m finishte ze in een tijd van 12’14″58 als 7de.

Slechts 1 springnummer op het programma en dat werd afgewerkt door Leslie Degueldre. Met 3 m 38 werd ze 9de bij het verspringen. Bij de werpnummers sneuvelden de eerste records: met de speer wierp Els Castelyns 20 m 40. Haar 8ste plaats was meteen goed voor een clubrecord (W35). Met 26 m 34 bij het discuswerpen sneuvelde geen record, maar haalde ze wel een 3de plaats en de bijhorende punten binnen. Vera Vander Avert deed – voor het eerst in de kleuren van KAPE bij de masters – al meteen een clubrecord (W40) sneuvelen met de kogel. Haar 8 m 15 was goed voor een 4de plaats en weer een pakketje puntjes.

De afsluitende estafette zorgde voor extra vuurwerk. Het viertal Leslie Degueldre, Veerle Feyaerts, Els Castelyns en Indra Faes veegde het clubrecord 4 x 100 m (W35) van de tabellen met een tijd van 61″62. En Eddy en Peter – die de uitstap van “hun” team voor geen geld wilden missen (was dat enkel voor die noodzakelijke massages ?) – zagen dat het goed was.

Nét niet goed genoeg om de 2de plaats te kunnen claimen, want ons damesteam haalde een gelijk aantal punten als AVMO. De dames uit het Molenland hadden echter meer overwinningen achter hun naam staan, waardoor zij de rechtmatige 2de werden en onze dames de knappe 3de. Schitterende prestatie … en niemand die maalde om het missen van de promotie. Volgend jaar gaan we immers weer voor de top van het klassement in 3de afdeling !

Ons team: Els Castelyns, Leslie Degueldre, Indra Faes, Veerle Feyaerts, Carina Michiels, Tina Poppe en Vera Vander Avert.

Hugo De Hoon

0 likes 4 reacties
Uitslag IFAM-meeting – 01.06.2013 – Oordegem
01/06/13 Allerlei # ,

Uitslag IFAM-meeting – 01.06.2013 – Oordegem

Renée Eykens verbeterde op zaterdag 1 juni – in internationaal gezelschap – met 56″71 haar eigen clubrecord op de 400 m bij de scholieren-meisjes en (eindelijk) het 35 jaar oude clubrecord Alle Categorieën Dames 400 m op de IFAM-meeting in Oordegem.

IFAM Outdoor

Het oude record van de 400 m A.C. Dames stond sinds 18 september 1977 op naam van oud-voorzitster van KAPE Karina Denis. Zij liep – als cadet – een recordtijd van 57″50, tijd die nu nog steeds geldt als clubrecord bij de cadetten-meisjes. Dit record zal de tand-des-tijds zeker nog wat langer dan 35 jaar trotseren.

De andere KAPE-atleten op deze “International Flanders Athletics Meeting” van Eendracht Aalst lieten hun besttijden onaangeroerd. Stef Vanhaeren – met wat foutjes – liep naar 51″21 als 6de op de 400 m horden, broer Tim Vanhaeren werd 6de in zijn reeks van de 400 m in een tijd van 49″11 en nummer drie van de familie – Bram Vanhaeren – liep tegen een diskwalificatie aan op hetzelfde nummer.

0 likes geen reactiess
Uitslag Open Meeting met Jeugd – 19.05.2013 – Kapellen
19/05/13 KAPE-meetings - archief # , ,

Uitslag Open Meeting met Jeugd – 19.05.2013 – Kapellen

Op zondag 19 mei organiseerden wij op de zonnige atletiekpiste in het gemeentepark te Kapellen onze eerste “Open Meeting met Jeugd” van het zomerseizoen 2013. Voor benjamins t.e.m. miniemen stonden er twee nummers op het programma, de oudere categorieën vanaf cadet hadden een ruimere keuze. De uitslag en de foto’s kan je hier bekijken.

A2013-138

Meer foto’s van Daniel Vandael, Utti Stevens en Hubert Hendrickx.

[shashin type=”album” id=”119″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]

Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

UITSLAG

60 meter                  Ben Heren  Uur=14:49
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  9.10 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  9.36 4
3 2378 Eykens Matteo             KAPE  10.12 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  10.27 5
5 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  10.96 5
6 1796 Heraly Maxim              KAPE  11.79 5
7 2666 Gysen Dries               KAPE  11.85 4
8 3564 Vander Avert Ben          KAPE  12.04 6
hockeywerpen              Ben Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1 1636 Artois Stephane           KAPE  34.59m 4
2 2380 Anthonissen Alexander     KAPE  31.57m 4
3 2666 Gysen Dries               KAPE  30.64m 4
4 2333 Anthonissen Daniel        KAPE  25.08m 5
5 1791 Verhulst Ides             LAT   19.00m 5
6 2378 Eykens Matteo             KAPE  18.68m 4
7 3564 Vander Avert Ben          KAPE  18.46m 6
8 1796 Heraly Maxim              KAPE  13.49m 5
9 1677 Van De Vijver Bo          ACBR  8.64m 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Heren  Uur=14:11
Reeks:1
1 5341 Philips Brent             KAPE  12.00 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  12.95 2
3 9743 Van Zele Bob              KAPE  13.60 3
4 5288 Dua Jits                  KAPE  13.77 3
5 5847 Vander Avert Nils         KAPE  14.73 3
6 5845 Vander Avert Jens         KAPE  15.97 2
7 5962 Hofmans Timon             KAPE  16.48 3
8 5577 Scheipers Myrddin         KAPE  17.11 3
kogelstoten 2,000kg       Pup Heren  Uur=14:50
Reeks:1
1 5845 Vander Avert Jens         KAPE  8.80m 2
2 5342 Artois Sebastien          KAPE  7.90m 2
3 5341 Philips Brent             KAPE  7.60m 2
4 6413 De Smedt Rens             ATAC  7.27m 2
5 5288 Dua Jits                  KAPE  7.13m 3
6 5962 Hofmans Timon             KAPE  6.41m 3
7 5847 Vander Avert Nils         KAPE  6.15m 3
8 5486 Heraly Yannick            KAPE  4.91m 3
9 5577 Scheipers Myrddin         KAPE  4.24m 3
10 9743 Van Zele Bob              KAPE  4.07m 3
80m horden 0,84m      Min Heren  Uur=14:06
Reeks:1
1 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  14.75 0
2 8576 Temmerman Toby            KAPE  15.74 1
3 8296 Maes Lukas                KAPE  16.83 1
4 8470 Van Zele Bart             KAPE  18.06 1
5 8293 Mous Thomas               KAPE  18.47 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  18.62 1
verspringen               Min Heren  Uur=14:28
Reeks:1
1 8576 Temmerman Toby            KAPE  4.53m 1
2 8685 Vander Avert Jonas        KAPE  4.25m 0
3 8470 Van Zele Bart             KAPE  3.81m 1
4 8296 Maes Lukas                KAPE  3.80m 1
5 8293 Mous Thomas               KAPE  3.55m 1
6 8294 Mous Jonas                KAPE  3.53m 1
60 meter                  Ben Dames  Uur=14:49
Reeks:1
1 2271 Khan Kira                 KAPE  9.97 4
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  10.09 5
3 1207 Dua Hanne                 KAPE  10.41 5
4 1652 Thiryn Merel              KAPE  10.89 4
5 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  11.41 4
hoogspringen              Ben Dames  Uur=14:12
Reeks:1
1 1787 Van Doninck Daphne        ACBR  1.01m 4
2 1707 Vander Avert Caro         KAPE  0.95m 5
3 1652 Thiryn Merel              KAPE  0.95m 4
4 2271 Khan Kira                 KAPE  0.90m 4
5 1207 Dua Hanne                 KAPE  0.90m 5
60m horden 0,762m/6H    Pup Dames  Uur=13:42
Reeks:1
1 5052 Gysen Sofie               KAPE  12.61 2
2 4730 Van Loock Rayna           BVAC  12.97 3
3 4703 Moens Joyce               LEBB  13.05 3
4 4985 Valkeneers Emily          KAPE  13.37 2
kogelstoten 2,000kg       Pup Dames  Uur=14:01
Reeks:1
1 5052 Gysen Sofie               KAPE  7.63m 2
2 4985 Valkeneers Emily          KAPE  6.00m 2
3 4703 Moens Joyce               LEBB  5.98m 3
4 4730 Van Loock Rayna           BVAC  5.58m 3
60m horden 0,762m/6H    Min Dames  Uur=13:52
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  10.57 1
2 7264 Berben Jana               KAPE  11.06 1
3 7067 Dua Jenthe                KAPE  12.06 1
4 7687 Stuer Lotte               VOLH  13.14 1
5 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  13.62 1
6 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  13.73 1
verspringen               Min Dames  Uur=14:14
Reeks:1
1 6924 Beck Lynn                 ACHL  4.32m 1
2 7687 Stuer Lotte               VOLH  4.27m 1
3 7264 Berben Jana               KAPE  4.14m 1
4 7067 Dua Jenthe                KAPE  3.89m 1
5 7068 Van Thillo Kathleen       KAPE  3.63m 0
6 7070 Vermeulen Heleen          KAPE  3.43m 1
7 7671 Vanthillo Cordulle        ESAK  3.39m 1
100m horden 0,914m   Cad Heren  Uur=15:22
Reeks:1      Wind : -0.1
1 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  15.09 98
2 1487 Gabriels Alexander        OLSE  15.39 98
3 959 Van Gelder Dries          OLSE  16.11 98
100 meter                 Cad Heren  Uur=16:28
Reeks:1      Wind : 0.9
1 1487 Gabriels Alexander        OLSE  12.41 98
2 925 Quintelier Yannick        ZWAT  12.50 98
3 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  12.70 98
4 716 Van Langenhove Dries      ACBR  13.44 99
5 1869 Verbelen Filip            KAPE  14.05 99
6 1868 Ogiers Robbe              KAPE  14.72 99
800 meter                 Cad Heren  Uur=17:16
Reeks:1
1 984 Vermeulen Jochem          KAPE  2’03.84 98
2 1581 Richter Jordi             KAPE  2’09.42 98
3 907 Van Bockstaele Maarten    LIER  2’18.41 99
4 983 Vermeulen Lander          KAPE  2’19.75 99
5 1002 De Rycke Vince            KAPE  2’20.80 98
6 959 Van Gelder Dries          OLSE  2’23.11 98
7 950 Deckers Lode              OLSE  2’30.97 98
8 1543 Huys Stijn                KAPE  2’43.33 98
9 954 Goossens Jeroen           OLSE  2’49.44 99
discuswerpen 1,000kg      Cad Heren  Uur=16:27
Reeks:1
1 981 Van Thillo Glenn          KAPE  36.62m 98
2 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  35.44m 98
3 925 Quintelier Yannick        ZWAT  34.13m 98
4 984 Vermeulen Jochem          KAPE  26.07m 98
5 983 Vermeulen Lander          KAPE  25.75m 99
6 959 Van Gelder Dries          OLSE  24.64m 98
7 1833 El Ayadi Yassin           OLSE  20.47m 99
8 1002 De Rycke Vince            KAPE  16.74m 98
verspringen               Cad Heren  Uur=17:51
Reeks:1
1 1487 Gabriels Alexander        OLSE  5.41m -0.9 98
2 714 Vanagtmael Jelle          ACBR  5.28m +2.2 98
3 1580 Van Den Eynden Jordi      KAPE  5.25m +0.0 98
4 716 Van Langenhove Dries      ACBR  4.79m +1.2 99
5 981 Van Thillo Glenn          KAPE  4.53m +0.7 98
6 1869 Verbelen Filip            KAPE  4.50m +0.2 99
7 1868 Ogiers Robbe              KAPE  4.08m +0.0 99
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:04
Reeks:1      Wind : 1.6
1 1811 Vermeulen Aaike           ACBR  13.87 98
2 1048 Baillievier Joni          OLSE  14.07 98
3 1435 Buelens Lien              ABES  14.13 99
4 1302 Thompson Maaike           OLSE  14.21 98
5 1436 Nijssen Kim*              ESAK  14.73 99
6 951 Van de Vijver Caro        ACBR  15.85 99
100 meter                 Cad Dames  Uur=16:04
Reeks:2      Wind : 0.8
1 896 Van Laer Emma             KAPE  12.82 98
2 1047 Baillievier Rani          OLSE  12.97 98
3 860 Vancamp Hanne             OLSE  13.42 99
4 664 Bal Loran                 ACBR  13.68 98
5 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  14.83 99
800 meter                 Cad Dames  Uur=16:48
Reeks:1
1 1832 Vlayen Lovelyn-Joyce      ABAV  2’48.37 98
hoogspringen              Cad Dames  Uur=15:53
Reeks:1
1 664 Bal Loran                 ACBR  1.52m 98
2 896 Van Laer Emma             KAPE  1.46m 98
3 894 Stevens Utti              KAPE  1.25m 98
4 1436 Nijssen Kim*              ESAK  1.25m 99
4 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  1.25m 99
verspringen               Cad Dames  Uur=17:06
Reeks:1
1 860 Vancamp Hanne             OLSE  4.98m +1.0 99
2 1302 Thompson Maaike           OLSE  4.67m +0.6 98
3 1047 Baillievier Rani          OLSE  4.61m -1.6 98
4 1435 Buelens Lien              ABES  4.30m +1.1 99
5 1810 Matthysen Laura           KAPE  4.16m -0.8 99
6 983 Sanders Leen              OLSE  4.15m +1.6 99
7 977 Alderweireld Kenzy        OLSE  3.91m +0.7 99
8 1436 Nijssen Kim*              ESAK  3.78m +0.0 99
9 951 Van de Vijver Caro        ACBR  3.70m -1.0 99
896 Van Laer Emma             KAPE      GP   +0.0 98
664 Bal Loran                 ACBR      NG   +0.0 98
110m horden 0,914m   Sch Heren  Uur=15:22
Reeks:1      Wind : -1.0
1 2322 RUFFACA TIMMY             DOUR  14.80 0
2 2644 De Vooght Jasper          DEIN  14.81 96
3 2648 Janssen Robbe             ATAC  15.41 97
100 meter                 Sch Heren  Uur=16:29
Reeks:1      Wind : -0.3
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  12.13 97
2 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  12.42 97
3 3379 Ducene Vincent            OLSE  12.66 97
4 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  12.72 96
5 3413 Van Daele Sam             WIBO  13.14 97
6 3052 Eykens Remy               KAPE  13.15 97
800 meter                 Sch Heren  Uur=17:22
Reeks:1
1 2824 Garroy Tibo               BRAB  2’08.62 97
2 3413 Van Daele Sam             WIBO  2’14.23 97
3 2723 Louviaux  Niels           KAPE  2’14.60 97
4 9900 Verstraate Wouter         NL    2’15.19 0
2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE      NG   96
3052 Eykens Remy               KAPE      NG   97
discuswerpen 1,500kg      Sch Heren  Uur=15:24
Reeks:1
1 2686 Quintelier Matthias       ZWAT  42.66m 97
2 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  26.99m 96
3 3052 Eykens Remy               KAPE  18.36m 97
verspringen               Sch Heren  Uur=17:53
Reeks:1
1 3379 Ducene Vincent            OLSE  5.65m +0.6 97
2 3052 Eykens Remy               KAPE  5.46m +0.4 97
3 2750 Van Hooydonck Pieter      KAPE  5.27m +0.1 96
4 3413 Van Daele Sam             WIBO  5.14m +0.9 97
5 3113 Van Puymbroeck Dylan      KAPE  5.00m +0.8 97
100 meter                 Sch Dames  Uur=16:14
Reeks:1      Wind : 0.5
1 2933 Heynderickx Lotte         ACBR  13.16 97
2 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  13.42 96
3 3037 Buelens Charlotte         ABES  13.90 97
800 meter                 Sch Dames  Uur=16:54
Reeks:1
1 2797 Denis Jolien              KAPE  2’31.22 97
2 3324 Heirman Britt             OLSE  2’36.71 97
3 2944 Claes Annelies            KAPE  2’43.25 96
kogelstoten 3,000kg       Sch Dames  Uur=15:27
Reeks:1
1 2955 Peeters Nele              SPBO  11.00m 97
2 2646 Nagels Lotte              ACBR  10.12m 96
3 3200 Dillen  Himsha            WIBO  9.63m 97
4 2934 Van Doninck Eline         ACBR  9.41m 97
5 3303 Van Den Eynden Tina       KAPE  7.67m 97
verspringen               Sch Dames  Uur=17:29
Reeks:1
1 2662 De Schutter Nathalie      ACBR  4.83m +2.2 96
2 2934 Van Doninck Eline         ACBR  4.67m +0.9 97
kogelstoten 3,000kg       Cad Dames  Uur=17:02
Reeks:1
1 951 Van de Vijver Caro        ACBR  9.13m 99
2 896 Van Laer Emma             KAPE  9.10m 98
3 983 Sanders Leen              OLSE  8.53m 99
4 1302 Thompson Maaike           OLSE  8.40m 98
5 1436 Nijssen Kim*              ESAK  7.93m 99
6 1048 Baillievier Joni          OLSE  7.92m 98
7 1047 Baillievier Rani          OLSE  7.61m 98
8 894 Stevens Utti              KAPE  7.56m 98
9 1810 Matthysen Laura           KAPE  7.53m 99
10 860 Vancamp Hanne             OLSE  7.13m 99
664 Bal Loran                 ACBR      GP   98
speerwerpen 500g          Sch Dames  Uur=17:26
Reeks:1
1 3200 Dillen  Himsha            WIBO  28.31m 97
2 2646 Nagels Lotte              ACBR  28.04m 96
3 2934 Van Doninck Eline         ACBR  27.68m 97
100 meter                 Jun Heren  Uur=16:32
Reeks:1      Wind : 1.3
1 511 Van Looy Jan              OLSE  12.05 94
2 445 Stevens Yannik            KAPE  12.13 94
800 meter                 Jun Heren  Uur=17:30
Reeks:1
1 434 Janssens Lauren           KAPE  2’06.10 95
110m horden 1,00m Jun Jun Heren  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.3
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  15.69 Mas 73
445 Stevens Yannik            KAPE      NA   94
verspringen               Jun Heren  Uur=16:01
Reeks:1
1 511 Van Looy Jan              OLSE  5.72m +0.0 94
discuswerpen 1,750kg      Jun Heren  Uur=17:08
Reeks:1
1 445 Stevens Yannik            KAPE  24.94m 94
100 meter                 Sen Heren  Uur=16:36
Reeks:1      Wind : 1.3
1 2877 Lichtert Stijn            KAPE  11.26 87
2 5062 Dierckx Patrick           LIER  13.28 Mas 65
800 meter                 Sen Heren  Uur=17:28
Reeks:1
1 2835 Vanhaeren Tim             KAPE  1’58.95 88
2 2833 Vanhaeren Bram            KAPE  2’00.68 90
3 3063 Smits Jorn                ACBR  2’09.72 93
110m horden 1,067m   Sen Heren  Uur=15:30
Reeks:1      Wind : -0.3
1 1312 RUFFACQ QUENTIN           DOUR  14.38 0
verspringen               Sen Heren  Uur=16:03
Reeks:1
1 4871 De Smedt Serge            ATAC  6.22m -0.1 Mas 73
2 2877 Lichtert Stijn            KAPE  6.10m -0.3 87
3 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  5.79m +0.0 Mas 72
discuswerpen 2,000kg      Sen Heren  Uur=17:09
Reeks:1
1 5964 Vander Avert Dirk         KAPE  36.44m Mas 72
2 2826 Neelen Rolf               ESAK  33.60m 92
3 4871 De Smedt Serge            ATAC  31.54m Mas 73
4 2598 Schrauwen Bert            KAPE  29.49m 84
100 meter                 Jun Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : 1.5
1 329 Acke Britt                OLSE  13.32 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  13.42 95
3 337 Tampere Lotte             KAPE  14.63 94
4 210 Samoy Alexine             ACBR  14.86 95
800 meter                 Jun Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  2’37.22 94
verspringen               Jun Dames  Uur=17:54
Reeks:1
1 337 Tampere Lotte             KAPE  4.57m +1.2 94
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  4.45m -0.5 95
3 210 Samoy Alexine             ACBR  4.24m +0.2 95
discuswerpen 1,000kg      Jun Dames  Uur=18:07
Reeks:1
1 329 Acke Britt                OLSE  23.39m 95
272 Nagels Sofie              ACBR      GP   94
100 meter                 Sen Dames  Uur=16:15
Reeks:1      Wind : 0.1
1 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  13.32 92
2 2031 Himpens Liesse            KAPE  13.52 93
3 3999 Van De Venster Christel   OLSE  14.03 Mas 71
4 1389 Louviaux Carmen           KAPE  14.22 90
5 3276 Faes Indra                KAPE  14.80 Mas 73
800 meter                 Sen Dames  Uur=16:57
Reeks:1
1 3999 Van De Venster Christel   OLSE  2’29.65 Mas 71
2 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  2’35.59 92
verspringen               Sen Dames  Uur=15:33
Reeks:1
1 1274 Clymans Gitte             ACHL  4.91m +0.0 85
2 2031 Himpens Liesse            KAPE  4.85m +0.9 93
3 1389 Louviaux Carmen           KAPE  4.53m +0.0 90
4 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  4.19m +1.6 91
kogelstoten 4,000kg       Sen Dames   Uur=17:16
Reeks:1
1 1861 Richter Saraya            KAPE  10.89m 92
2 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  10.28m 89
3 2072 Van Puyenbroeck Sandra    VOLH  9.93m 81
4 1400 De Smet Liesbet           DUFF  8.50m 82
5 3802 Castelyns Els             KAPE  8.40m Mas 76
6 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  8.24m 91
7 4072 Vander Avert Vera         KAPE  8.10m Mas 73
8 1389 Louviaux Carmen           KAPE  8.09m 90
9 2031 Himpens Liesse            KAPE  7.81m 93
10 1406 Van Hooydonck Annelies    KAPE  7.36m 92
discuswerpen 1,000kg      Sen Dames  Uur=18:10
Reeks:1
1 2064 Vanthillo Lynn            ACBR  34.13m 89
2 1861 Richter Saraya            KAPE  32.52m 92
3 1400 De Smet Liesbet           DUFF  31.09m 82
4 2072 Van Puyenbroeck Sandra    VOLH  29.19m 81
5 4072 Vander Avert Vera         KAPE  26.72m Mas 73
6 3802 Castelyns Els             KAPE  26.33m Mas 76
7 1388 Van Den Wyngaert Bo       KAPE  21.61m 91
8 2031 Himpens Liesse            KAPE  20.94m 93
9 1389 Louviaux Carmen           KAPE  18.17m 90
kogelstoten 4,000kg       Jun Dames  Uur=17:14
Reeks:1
1 210 Samoy Alexine             ACBR  7.77m 95
2 596 Van Hal Shauni            ACHL  7.11m 95
3 329 Acke Britt                OLSE  6.29m 95



Download HIER de uitslag in .pdf-formaat.

0 likes 2 reacties
Uitslag “Beker van Vlaanderen A.C. Heren” Landelijke 1 – 12.05.2013 – Lokeren
12/05/13 Interclubs - archief # , ,

Uitslag “Beker van Vlaanderen A.C. Heren” Landelijke 1 – 12.05.2013 – Lokeren

Ook onze heren A.C. nestelden zich – na hun promotie – in 1ste Landelijke Afdeling. Op zondag 12 mei mochten ze in deze afdeling aan de slag in Lokeren. Bij AVLO werden onze heren 5de met o.m. – net als bij de dames – een nieuw clubrecord op de 4 x 400 m in 3’13″57. Het aflossingsteam 4 x 100 m evenaarde met 44″28 tevens het clubrecord uit 2008.

BVV AC Heren 12.05.2013 4 x 400 m CR

Nieuw C.R. 4 x 400 m : Stef Vanhaeren, Tim Vanhaeren, Jente Bouckaert en Stijn Lichtert !

Meer foto’s van Walter van Boven

[shashin type=”album” id=”115″ size=”small” crop=”n” columns=”1″ caption=”y” order=”date” position=”center”]


Het heeft even geduurd voor de uitslag van AVLO beschikbaar was, maar deze boodt nog wat verrassend nieuws. Naast het clubrecord op de 4 x 400 voor Stef Vanhaeren, Tim Vanhaeren, Jente Bouckaert en Stijn Lichtert met 3’13″57 , zorgde ook ons andere aflossingsteam nog voor een knalprestatie. De heren van de 4 x 100 m evenaarden het clubrecord met hun tijd van 44″28. Stijn Lichtert, Tim Vanhaeren, Jeroen Debue en Vincent Vanryckeghem plaatsten zich op gelijke hoogte met het kwartet Kevin Strijbos, Kristof Gorts, Tim Vanhaeren en Stef Vanhaeren. Ook dat record werd gelopen tijdens de Beker van Vlaanderen A.C. Heren … maar dan in 2008 !

EINDSTAND

1 AVT Limburg 142,5 p
2 DAC Dilbeek 138,5 p
3 AVLO Lokeren 137,5 p
4 HAC Houtland 136 p
5 KAPE 130,5 p
6 ACW St. Niklaas 129 p
7 AC Hamme 125,5 p
8 EA Aalst 119 p
9 AZW Waregem 119 p
10 LOOI Tessenderlo 98,5 p
11 AVMO Molenland 92 p
12 ABES Edegem 40 p



Ons team

Jan Adriaensen, Stijn Adriaensen, Jente Bouckaert, Grégoire Coppens, Jeroen Debue, Wim Goeman, Stijn Lichtert, Bert Schrauwen, Steven Schrauwen, Yannik Stevens, Dirk Vander Avert, Bram Vanhaeren, Stef Vanhaeren, Tim Vanhaeren, Robbe Van Riel en Vincent Vanryckeghem.

0 likes een reactie
1 4 5 6 7 8 9 10 13
Zoeken
Agenda
Blijf op de hoogte
Sponsors
Trooper
Fitfree
G-Atletiek bij KAPE
G-Atletiek
G-Atletiek bij KAPE
Archief per maand